חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

אודות דיטקט משרד לחקירות פרטיות


אודות דיטקט – משרד חקירות פרטיות ומודיעין עסקי בארץ ובחו”ל

 

בדיטקט חקירות אנו אוהבים את עבודתינו ומרגישים תחושת שליחות, ולכן, מנסים תמיד לספק יותר ללקוח ולכן אנו מציעים שירות של חוקר פרטי דחוף לרבות יעוץ חינם על ידי חוקר פרטי ללא כל התחייבות !

אנחנו כי כל מקרה, אפילו הסבוך ביותר ניתן לפיתרון. ובדרך כלל את הפיתרון  תמצאו אצלנו ! 


משרד דיטקט חקירות

דיטקט הינה חברת חקירות המתמחה בביצוע חקירות בארץ וברוב מדינות העולם, במגוון רחב של תחומים, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, גילוי האזנות סתר ועוד. אנו פועלים מזה למעלה מ 30 שנה בעולם החקירות ומעסיקים חוקרים הפרטיים ואנשי מקצוע מהמנוסים והמובילים בעולם החקירות.

סוכני החקירות של דיטקט עובדים עובדים עם הציוד המשוכלל והחדיש ביותר בתחום הבילוש והמעקבים.

מנהל משרד דיטקט, הינו חוקר פרטי בעל של למעלה מ 30 שנה בתחום המודיעין והחקירות, יוצא יחידה מיוחדת  ובעל ניסיון בעברו במגוון תפקידי מפתח בתחום האבטחה, החקירות והמודיעין, בארץ ובחו”ל.


צוות דיטקט חקירות

בן – מנהל המשרד, מומחה בתחום מודיעין והפעלת מקורות, ניהל גופי אבטחה, מודיעין, חקירות והפעלת סוכנים בחו”ל, פעל בין השאר ביחידת שטח מיוחדת של משטרת ישראל, בעל ותק של מעל 30 שנים בתחום. 
אודות דיטקט חקירות

יאיר – מנהל בטחון בכיר, בעל ותק של למעלה מ- 35 שנה בנושאי בטחון ממלכתיים ואזרחים בתחום פעילות חשאית בישראל ומחוצה לה.

איתן – מנהל בטחון בכיר, בעל ותק של למעלה מ- 35 שנה בנושאי בטחון וחקירות ממלכתיים ואזרחיים בישראל ומחוצה לה.

אופיר – עורך דין יוצא הפרקליטות. מייעץ משפטית בתיקים סבוכים ומורכבים, מתמחה בתחום הפלילי, שוק ההון ונדל”ן.


דיטקט סוכנות לחקירות | איזורי פעילות

דיטקט פועלת גם בביצוע חקירות ומעקבים בתנאי שטח שונים ובאזורים גיאוגרפיים מורכבים לרבות שטחי הרשות הפלסטינאית, בארץ ובחול, תוך שמירה על קשרים עם סוכנויות וארגונים בחו”ל לביצוע עבודה יסודית דיסקרטית וחוקית על מנת לקבל תוצאות אופטימאליות עבור לקוחותינו.


שירות – מקצועיות – יחס אישי ודיסקרטיות.

דיטקט מספקת שירות חקירות יעיל תוך התחייבות על עמידה בזמנים, ליווי והסבר ברור ללקוחות מתחילת התהליך במהלכו ועד סופו.

צוות חוקרים פרטיים מומחים ממשרדינו אשר מטפלים בתיקי החקירות השונים, הם מהותיקים והמקצוענים ביותר בתחומם.

כאשר שוכרים את דיטקט חקירות לביצוע עבודה, מקבלים סוללה שלמה של אנשי מקצוע שמתרכזת במקרה הספציפי שלכם עד למציאת פיתרון אולטימטיבי.

דיטקט חקירות פועלת בכל תיקי החקירות שהיא מבצעת בדיסקרטיות מלאה, כאשר כל חקירה מוגנת בחיסיון חוקר-לקוח. הדיסקרטיות, והשירות שלנו הוא מאבני היסוד של החברה בעולם החקירות.

פתרונות יצירתיים “מחוץ לקופסא” – דיטקט מתמחה בפתרון תיקים מורכבים וסבוכים ומציאת פתרונות מקוריים תוך מחשבה יצירתית ומחוץ לקופסא.


חוקר פרטי מומלץ | חוקרים פרטיים מקצועיים עומדים לרשותכם בכל שאלה, פנו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ דיסקרטי ללא תשלום  או השאירו פרטים בדף צור קשר | 
035750715   /   0505501024

דיטקט חקירות – חקירות פרטיות בארץ ובעולם, ברישיון משרד המשפטים !

דילוג לתוכן