חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

איתור בעלי קרקעות


איתור בעלי קרקע | איתור בעל קרקעות ונכסים בארץ ובחו”ל


אנשים וגופים שונים נזקקים לאתר בעלי קרקעות מסיבות שונות. הנה כמה דוגמאות:


אנשי נדל”ן – סוכני נדל”ן, מתווכים ויזמים נזקקים לאתר בעלי נכסים או בעלי קרקעות כאשר הם מחפשים נכסים פוטנציאליים לקנייה או מכירה. הם מסתמכים על איתור בעל נכס של הקרקע  כדי ליזום עסקאות או לנהל משא ומתן על עסקאות.


רשויות ממשלתיות
– לעיתים רשויות ממשלתיות מקומיות יצטרכו לאתר בעלי קרקע למגוון מטרות. זה יכול לכלול איתור יורשים של קרקעות שבעליין הרשומים נפטרו, לצורך שומות ארנונה, ייעוד ותכנון קרקעות, פיתוח תשתיות, רכישת קרקע לפרויקטים ציבוריים או אכיפת תקנות.


עובדי רשות מקרקעי ישראל ועובדי הטאבו
– גופים אלו נזקקים לאיתים לאתר בעל נכס מסוים כדי לאמת בעלות ולקבוע אם יש שעבודים, שעבודים או בעיות משפטיות הקשורות לנכס.


יועצים סביבתיים ויועצי איכות הסביבה – עשויים להזדקק לאתר בעלי קרקע בעת ביצוע הערכות סביבתיות או מחקרים הקשורים לאתרים מזוהמים, ניהול משאבי טבע או מאמצי שימור.


עורכי דין ואנשי משפט שונים
– עו”ד המעורבים בסכסוכי נדל”ן, משא ומתן, סכסוכי גבולות או עניינים משפטיים אחרים עשויים להזדקק לאיתור בעלי קרקעות כדי לפתוח בהליכים משפטיים או ליצור קשר עמם לסיבות אחרות.


מודדים – מודדי קרקע פועלים לעיתים קרובות בתיאום עם בעל קרקע כדי לבצע סקרים ולקבוע גבולות רכוש. הם צריכים לאתר בעלי קרקעות כדי לקבל גישה לנכסים ולדון בתוכניות.


גנאלוגים ו “ציידי יורשים” – אלו נזקקים לאתר קרקעות שבעלייהם אינם ידועים. אנשים העובדים באיתור יורשים קרקעות, עשויים להזדקק לאתר בעל קרקע כדי ליצור קשרים משפחתיים או להתחקות אחר היורשים החוקיים לנכס.

 

אלו הן רק דוגמאות בודדות מדוע יש שצורך בחקירות איתור בעל נכס | איתור נכסים, אך ישנם מצבים רבים נוספים בהם איתור בעל קרקע הופך להיות הכרחי. הסיבות הספציפיות לצורך במידע זה עשויות להשתנות בהתאם לתעשייה, למקצוע או לנסיבות האישיות של כל מקרה ומקרה.

 

כיצד משרד חקירות דיטקט מאתר בעל נכסים או בעלי נכסים במדינות שונות בעולם ?

חקירה וביקור במשרד השומה המחוזי – באמצעות ביקור של חוקר פרטי במשרד שמאי המחוז המקומי שבו נמצאת הקרקע ניתן לעיתים לקבל מידע אשר יוביל לאיתור הבעלים. משרד זה מנהל רישומי מס רכוש, הכוללים בדרך כלל מידע על בעל הקרקע. במדינות שונות בעולם אנו יודעים לקבל באמצעות מקורותינו, את פרטי בעלות הקרקע ע”פ הכתובת שלה.


משרד רשם הקרקעות המחוזי – במדינות רבות פרטי בעלות נכס נרשמת במשרד רישום הקרקעות המחוזי ושם מנוהלים רישומים של שטרי רכוש ועסקאות. על ידי חיפוש הכתובת, אנו יודעים לאתר את הבעלים הנוכחיים והקודמים של הקרקע.


חיפוש נכסים מקוון – לחלק מהמחוזות יש פורטלים מקוונים או מאגרי מידע שבהם ניתן לחפש מידע על נכס, כולל פרטי בעלות.


חברות משכנות – חברות משכנות מקומיות באזור שבו נמצאת הקרקע, מתמחות בחקר בעלות על נכס ויכולות לספק מידע מפורט על הבעלים הנוכחיים והקודמים של הקרקע. הם גובים בדרך כלל תשלום עבור שירות זה.

 

חשוב לציין שהנגישות והדיוק של רישומי בעלות על נכס יכולים להשתנות בהתאם לתחום השיפוט והמשאבים הזמינים. בנוסף, נכסים או קרקע מסוימים עשויים להיות בבעלות תאגידים או גופים, והדבר הופך את איתור בעל הנכס ואיתור בעל הקרקע למאתגר וקשה יותר.

 

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע  חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים |איתור בעלי קרקעות בארץ ובחו”ל | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 
פנו אל חוקר פרטי ממשרדינו לצורך ייעוץ בעניין חקירת איתור בעלי נכסים בארץ או בחו”ל .

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

צרו קשר עכשיו 050-5501024  / 03-5750715

 

דילוג לתוכן