חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

איתור נכסים ורכוש


איתור נכסים

במקרים מסוימים אנשים נתקלים בסירוב של בעלי חוב לשלם להם את חובם, בטענה כי אין להם כל כסף או רכוש. במקרה כזה, משרד חקירות יכול לעזור בביצוע חקירות כלכליות לאיתור נכסים של החייב ולמנוע את התחמקותו מתשלום החוב תחת איזה סוג חקירות נכלל איתור נכסים? איתור נכסים או איתור רכוש שייכים לתחום חקירות הכלכליות. חקירות כלכליות מאפשרות לאתר מקורות הכנסה של בעל החוב, נכסים קיימים ורכוש בארץ ובעולם.

איתור נכסים ורכוש

למי נחוצה חקירה לאיתור נכסים ?

איתור נכסים נדרש כאשר ישנו חוב פתוח ובעל החוב מסרב לשלם אותו. במידה ואפשר להוכיח כי ברשות אותו אדם נכסים ורכוש, ניתן לעקל את זכויותיו על הרכוש עד לפירעון החוב. למרבה הצער, ישנם בעלי חוב המתעלמים מכל דרישת תשלום ואף מפסק דין המחייב אותם לשלם, כך שאדם נותר לכאורה חסר אונים ללא אפשרות לדרוש את תשלום החוב. במקרים כאלו מומלץ לפנות למשרד חקירות המתמחה באיתור נכסים ובאיתור רכוש על מנת להשיג קלף מיקוח במאבק.


האם חקירה לאיתור נכסים קבילה בבית משפט?

חוקר פרטי פועל תחת רישיון, כך שכל משרד לחקירות פרטיות חייב לפעול בהתאם לחוק על מנת לאסוף עדויות וראיות. יחד עם זאת, ככל שדרכי החקירה יצירתיות יותר, בעיקר בחקירות שטח וחקירות תחת כיסוי, ניתן להגיע למידע מקיף שלא ניתן היה להשיג אותו בדרכים אחרות. כך או כך, ממצאי חקירה כלכלית שנעשית על ידי חוקר פרטי מיומן קבילים בבית משפט. אנו בדיטקט מבצעים חקירות כלכליות עבור משרדי עורכי דין וחברות כמו גם אנשים פרטיים במטרה לעזור להם להוציא את הצדק לאור.


כיצד יכולים בעלי חוב להעלים נכסים ורכוש?

אנשים המנסים להתחמק מתשלום חובות יכולים לפתח דרכים יצירתיות במיוחד להעלמת נכסים. השיטה הבסיסית ביותר היא העברת בעלות תוך שינוי שם בלבד על נדל”ן, כלי רכב וחשבונות בנק. יש כאלו שאפילו דואגים לקבל תלוש משכורת של שם קרוב משפחה. התמודדות עם בעל חוב “מקצועי” מחייבת חקירה מקיפה ומעמיקה במטרה לחשוף את האמת על אותו בעל חוב.


מהן הדרכים המשמשות לאיתור נכסים?

ישנן דרכים שונות ומגוונות לביצוע חקירה כלכלית, כאשר לרוב נעזרים בסיפורי כיסוי במטרה להגיע לאיתור הנכסים. ראשית, יש לנסות ולאתר נדל”ן ו/או כלי רכב הרשומים על שם החייב.בנוסף, יש לנסות ולאתר רכוש ומקורות הכנסה, וכמובן איתור נכסים שהוברחו לחו”ל. הליך איסוף הראיות נעשה בשיטות שונות ומתוחכמות, כאשר מושם דגש על איסוף הראיות בצורה שתהיה קבילה בבית משפט.

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.

 

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

דילוג לתוכן