חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

בגידה


מהי בגידה
?

בגידה ביחסים אישיים מתייחסת להפרת האמון שלך על ידי מישהו קרוב אליך.

הבגידה יכולה להיות בגידה של בן הזוג שלך או שזה יכול להיות שהחבר הכי טוב שלך מותר עליך בשביל חבר חדש לדוגמא.

תחושת נבגדות עלולה להוביל לשטף של רגשות מורכבים וקשים להתמודדות.

 

מאמר זה דן בסוגי הבגידה, כיצד להחליט האם לסיים את הקשר וכיצד להתמודד עם רגשות הבגידה.

 

סוגי בגידה

בגידה יכולה להתרחש בכל סוג של מערכת יחסים. זה יכול להתרחש בין בני זוג רומנטיים, בין חברים ובני משפחה ועוד.

אנשים מסוימים עלולים להרגיש נבגדים על ידי מוסדות גדולים יותר כמו הממשלה או מערכת הבריאות.

למרות צורות הבגידה הרבות, מאמר זה יתמקד בבגידה ביחסים אישיים.

 

בגידה בשותפים רומנטיים

זה כואב כאשר בן הזוג או בת הזוג שלך עושה משהו כדי לפגוע בך. סביר להניח שהפעולה שלהם תגרום לכם להרגיש פגיעים מכיוון שסמכת על האדם הזה שיהיה שם בשבילך. כאשר אנשים חווים בגידה, הם עלולים להגיב בהתפרצות בכעס, האשמה עצמית, אובדן ביטחון ודיכאון.

 

טראומה כתוצאה מבגידה

מחקר מדעי בחן את ההשלכות של בגידות אינטימיות והתוצאה שהמדענים גילו היא כי בגידה של בן זוג רומנטי נחשבת לסוג של טראומה בין אישית. ההשפעות של הפעולות של בן הזוג שלך הן גם משמעותיות מבחינה קלינית עבורך, בעיקר אם אתם ממשיכים במערכת יחסים כאשר אחד מבני הזוג בוגד.

בין 30% ל-60% מאלו שחוו בגידה רומנטית מתמשכת, פתחו תסמינים של הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), דיכאון וחרדה. טראומה מבגידה עלולה גם להשפיע על ההערכה העצמית, להוביל לחוסר אמון במערכות יחסים חדשות ועוד.

אם בן הזוג או בת הזוג שלך בגד בך, התעלל בך נפשית וכדומה, אתם עלולים להרגיש נבגדים. אתם עלולים גם להרגיש נבגדים אם הם לא נותנים לכם עדיפות או אם תגלו שוב ושוב כי הם לא אמינים.

 

כיצד חוקר פרטי יכול לעזור לכם בהוכחת בגידה ?

עבור אנשים נשואים, ניאוף וחוויות כואבות קשורות הן טרגדיה אמיתית. זה בלתי נסבל שמישהו יחשוד ולא יהיה בטוח לחלוטין בבגידה. חשדנות הורסת אמון, ושקר וחוסר אמון בין בני זוג רחוקים מלהוות אווירה אידיאלית במשפחה.

ברור שראיות בלתי ניתנות להפרכה של ניאוף עלולות לסכן את שימור המשפחה ולרוב להפוך לבסיס לגירושין. ובכן, הליך הגירושין מלווה כמעט תמיד בחלוקת רכוש שנרכש במשותף.

אם אתם בספק, אם אתם חושדים בבני זוגכם בבגידה בנישואין וברצונכם לסיים את היחסים או לוודא את ההיפך ( כי לא מתרחשת בגידה ) ולשמור על המשפחה שלכם, צרו קשר עם משרד החקירות דיטקט אשר מתמחה בחקירת בגידה או חשיפת בגידה. הבלשים והחוקרים שלנו יעזרו לכם באופן דיסקרטי בחקירה העדינה הזו על ידי אישור או הפרכת כל הספקות והחשדות שלכם.

 

מה משרד חקירות דיטקט יכול לבצע במסגרת חקירת בגידה :

בדיקת מדיה ברשתות חברתיות ובדיקת מקורות שונים.

מעקב סמוי אחר החשוד או החשודה בבגידה בעת תנועה בעיר, לרבות בעת יציאה לנסיעת עסקים.

זיהוי מקומות אפשריים לביקורים, בילויים ומפגשים למגע מיני.

צילום וידאו נסתר המתעד את עובדות הבגידה.

 

במהלך החקירה ובעת איסוף ורישום עדויות על בגידה וניאוף, עיקרון החיסיון הוא מעל לכל. בהקשר זה, אנו מבטיחים סודיות מוחלטת, כל הראיות שהושגו במהלך החקירה, לרבות חומרי צילום ווידאו, בצירוף דיווחים, מועברות לרשות הלקוח בלבד ועם בקשתו בכתב, אנו מוחקים כל תיעוד של מהחקירה במשרדינו.

 

בדיקת בני זוג מאתרים ושירותי היכרויות

לעיתים, בדרך אל “מקלט משפחתי שקט”, פונים אנשים לצורך איתור הנפש התאומה שלהם, לשירותיהם של אתרי שידוכים והכרויות, מבלי להבין שהם פותחים כך את הדרך גם לרמאים ולנוכלים.

כיום, הרמאים הרחיבו את תחום פעילותם לרמת אתרי היכרויות, קבוצות לרווקים ברשתות החברתיות ועוד.

נוכלים שונים ברשת האינטרנט הינם אנשים בעלי המצאה וכושר שכנוע. הם, כמו שאומרים, חיים ומשחקים תפקיד של בן או בת זוג פוטנציאליים כאשר המטרה העיקרית שלהם היא הארנק שלכם.

אם יש לכם ספקות לגבי כנות הרגשות וההגינות של המועמד שהכרתם באתר הכרויות כזה או אחר, צרו עימנו קשר באופן מידי.

חוקרים פרטיים של משרדינו יבצעו חקירות פרופיל ויבדקו את המוניטין של בן או בת הזוג עמה אתם רוצים להיכנס למערכת יחסים, ויכינו דוח מפורט על אורח חייו.

המידע שלנו יעזור לכם להבין מיהם אותם בן או בת הזוג, ולוודא כי הוא אכן מחפש להתחתן ונישואים והקמת משפחה בעתיד הקרוב, הם מטרה כנה שלו.


חוקר פרטי
| חקירת בגידה 24/7  

👍 חוקר פרטי חקירת בגידה – מעקבים וחקירות ברמה אחרת.

👍 חוקר פרטי ייעוץ חינם 24/7 בעניין חשיפת בגידה.

👍 חקירה פרטית בגידה | חקירה כלכלית עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי חשיפת בגידה אתם זקוקים ל איתור האזנות סתר.

👍 חשיפת בגידה עם ציוד בילוש מתקדם.

👍 חוקר פרטי למעקב בגידות וחשיפת בגידה | שירות חקירות ללא פשרות!

👍 פתרונות לבעיות סבוכות ומורכבות. חוקר פרטי בגידה לחקירות בישראל | חקירות בחו”ל.


פנו אל חוקר פרטי מומלץ ממשרד חקירות דיטקט אשר נותן שירות של חקירת בגידה :

050-550-1024 📞

 

חקירת בגידה באמצעות חוקר פרטי בגידות ל חשיפת בגידות  

כאשר זוגיות של בני זוג עולה על שרטון קיים חשש לבגידה. לבני זוג המעורבים בבגידה יש לעיתים אינדיקטורים מסוימים אשר יכולים להעלות את החשד כי מתרחשת בגידה.


שינוי יחסים בין בני הזוג | שינוי בהרגלים קבועים של בני זוג בוגדים והימנעות מיחסים אישיים.

טיפוח חיצוני | בני זוג בוגדים עשויים לטפח את עצמם, להירשם לחדר כושר וכדומה.

בני זוג אשר חוזרים בשעות מאוחרות ושונות מבעבר | כאשר בן או בת הזוג החשודים בבגידה חוזרים הביתה בשעות לא סבירות ושלא בעבר, תוך מתן תירוצים שונים ללא תשובה ברורה.

שינויים בהרגלים קבועים | שינוי בהרגלים קבועים כמקלחות תכופות, ניהול של שיחות טלפון ארוכות, שימוש בהודעות מוצפנות אשר נמחקות לאחר כתיבתן וקבלתן, שימוש ברשתות חברתיות עד השעות הקטנות של הלילה, ועוד.

קוד סודי לטלפון ולמחשב | בני זוג בוגדים נוטים לשמור על התקשרותם באופן סודי. במידה והטלפון והמחשב אשר בשימושם הפכו לפתע למוגנים באמצעות קוד סודי, זהו דבר מעורר חשד.

כאשר מתעורר חשד כי אחד מבני הזוג בוגד, מומלץ לפנות אל חוקר פרטי מקצועי בתחום בגידה לבדיקת החשד, קודם להטחת האשמות בפני בן או בת הזוג, דבר אשר עלול להעמיק את הקרע במידה ולא מדובר בבגידה.

שכירת חוקר בגידה מקצועי עם ידע וניסיון בתחום הינה קריטית על מנת להבין מה קורה מתחת לפני השטח, בצורה מקצועית ודיסקרטית.

 

בגידה ביחסי חברות

חשוב שיהיו לנו חברים לבריאות הפיזית והנפשית שלנו. לדוגמה, האכפתיות שלהם יכולה להפחית את רמות הלחץ שלנו ונותנת לנו תחושת שייכות.

כשחבר קרוב מפנה לנו עורף, הבגידה שלו עלולה להיות הרסנית. אז זה הגיוני שאדם לא יהיה פתוח לחברויות עתידיות לאחר פגיעה כזו.

 

בגידה משפחתית

אהבה משפחתית היא הבסיס לאמון הבטוח שלכם. עבור תינוקות וילדים צעירים המסתמכים על הוריהם המטפלים בהם מבחינה רגשית ופיזית, חוסר טיפול יכול להוות עבורם סוג של בגידה והדבר באם הוא קבוע, עלול להוביל לנזק ארוך טווח.

מחקר שנערך לאחרונה על מתבגרים עם טראומת בגידה, זיהה שכאשר קשר אשר אמור להיות בטוח, נקרע, הילדים אשר חוו שבר וקר באמון אלו פיתחו קשיים רגשיים, וילדים שסבלו מטראומה של בגידה פתחו התנהגויות אגרסיביות יותר מאשר בני גילם שסבלו מטראומה אחרת כלשהי ללא בגידה.

הורים אשר מתמודדים עם שימוש בסמים, אלכוהוליזם או בעיות נפשיות אחרות, עלולים בסופו של דבר להזניח את ילדיהם ולדבר עלולות להיות השלכות שליליות על ילדיהם.

 

האם כדאי לסיים את הקשר?

כאנשים בוגרים, ההחלטה לשמור על מערכת יחסים לאחר בגידה או לסיים אותה לחלוטין היא החלטה שרק אתם יכולים לקבל. החלטתכם תלויה ב “חומרת העבירה”, ברצון או בחוסר הרצון שלכם לסלוח לאדם אשר בגד בכם ובגורמים נוספים.

 

שאלות שכדאי לשאול את עצמך לפני סיום הקשר

שאלו את עצמכם את השאלות האלו על מנת לעזור לכם להעריך אם אתם צריכים לסיים את הקשר או לא:

     כמה חשובה ההיסטוריה שלכם ביחד?

     האם בן או בת הזוג הבוגדים לוקחים אחריות על מעשיהם?

     האם הם מתנצלים על הבגידה?

     האם הם מתחרטים ומוכנים לתקן את מערכת היחסים?

     האם הם מוכנים ללכת לטיפול כדי לעזור לתקן את המצב?

     האם שניכם מחויבים להמשיך את הקשר?

     האם מערכת היחסים שלכם אינה ברת תיקון כתוצאה מבגידות חוזרות?

 

אם החלטתם לסיים את הקשר, זה בסדר לעשות זאת. אתם לא צריכים להרגיש לחוצים ולשמור על מערכת יחסים שלא מביאה לכם שמחה ואושר.

לעיתים, במקרים מסוימים, תיקון הקשר יכול להוביל לקשר טוב וחזק יותר מזה שהיה לכם קודם לכן.

אם אתם מתקשים להחליט אם לסיים את הקשר או לא, פנו לחברים אחרים או בני משפחה לייעוץ. אתם יכולים גם ליצור קשר עם מטפל זוגי על מנת לקבל פרספקטיבה בלתי משוחדת של המצב שלכם.

 

איך להתמודד עם רגשות לאחר בגידה

למרות שזה מאתגר רגשית לאחר בגידה, איך בכל זאת ממשיכים הלאה?

דבר ראשון, תכירו בבגידה. הצעד הראשון הוא להכיר במצב ובכך שהבגידה קרתה. עברו את התהליך כדי להבהיר ולקבל, במקום להיות בהכחשה.

נתחו את הרגשות שלכם. זה הגיוני לחלוטין להרגיש כעס, אכזבה, בושה או כאב רגשי. אחרי הכל, קשר אינטימי נשבר אז זה סביר להרגיש את הדברים האלה. עם זאת, לאחר זמן מה, אתם לא צריכים להיות שקועים ברגשות שליליים, רחמים עצמיים וחרטה.

שקלו לקחת הפסקה. אם אתם מרגישים שהקשר הינו בר-הצלה, אתם יכולים להחליט לקחת פסק זמן מהאדם שבגד בכם. זה יכול לעזור לכם לקבל ראייה בהירה יותר לגבי המצב. אתם יכולים גם לנצל את הזמן הזה כדי להציב גבולות כלשהם ולהתייחס למה שעשוי להשתנות במערכת היחסים.

קחו זמן להתאבל על מערכת היחסים. דעו שזה בסדר להתאבל. מערכת היחסים משתנה כעת, בין אם אתם מבקשים לתקן אותה או לסיים אותה.

 

חוקר פרטי דחוף חקירת בגידה | בלש פרטי דחוף חשיפת בגידה

זקוקים לייעוץ לפני התחלת חקירת בגידה? צריכים חוקר פרטי לביצוע חקירות בגידה או חשיפת בגידה בישראל או בחו”ל?

חוקר פרטי ממשרד חקירות בינלאומיות דיטקט, מבצע חקירות בגידה דחופות  24/7.

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומחה לחקירת בגידה, לצורך חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, כאשר אתם זקוקים לחקירת חשיפת בגידה בישראל או בחול :

050-550-1024 📞

 

 

 

דילוג לתוכן