חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

בחירת משרד חקירות


משרד חקירות

היום ניתן למצוא מגוון משרדים בתחום החקירות והבילוש, חלקם מציעים שירותים כגון מעקבים ואיתורים, ואחרים מתמחים בחקירות בני נוער או השגת מידע מודיעיני, חוקר פרטי בגידות, ועוד. זקוקים לשירותי משרד חקירות פרטי אולם  לא יודעים כיצד לבחור? רגע לפני, מומלץ לקרוא את הכתבה שלפניכם, ולעיין במאמר מדריך לבחירת משרד חקירות.


מהן הסיבות בגינן פונים למשרד חקירות?

הסיבות המניעות אנשים לפנות למשרד חקירות פרטי הן שונות ומגוונות, החל בצורך באיתור אנשים, איסוף ראיות עבור בית משפט, דרך אימות או הפרכת חשד שבן הזוג בוגד בכם, ועד איתור ירושות ונכסים שונים. בנוסף, משרד חקירות מהווה כלי יעיל לא רק ללקוחות פרטיים, אלא גם ללקוחות עסקים, לדוגמא לצורך בדיקת מהימנות עובדים, בדיקות רקע וניהול חקירות כלכליות.


מה חשוב לבחון לפני שבוחרים משרד חקירות פרטי?

ראשית,  לפני ההחלטה חשוב להגיע לפגישה עם אחד מהחוקרים והחוקרות במשרד. הפגישה הראשונה היא לרוב פגישת היכרות, בה עליכם לספר על המקרה אותו אתם מעוניינים לחקור. במהלך הפגישה, חוקר פרטי מנוסה יציג לכם את טווי החקירה, בהתאם לצורת העבודה שלו. חשוב להקשיב לתיאור של החוקר, מכיוון שזהו אמצעי מרכזי להתרשמות מהרמה המקצועית של משרד החקירות בכלל והחוקר בפרט.

ככל שמשרד החקירות הוא מקצועי ומיומן יותר, החוקר הפרטי יציג בפניכם תוכנית פעולה הכוללת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הקצאה של כוח אדם מיומן וכמובן תכנון אסטרטגי מקיף. בנוסף, חשוב לברר במהלך הפגישה האם משרד החקירות מחזיק חוקרים פרטיים בעלי רקע קודם בחקירות, בילוש מודיעין או צבא. מעבר לניסיון, הרקע המקצועי של החוקר חשוב לגיבוש האמינות המקצועית שלו.

האם עדיף לבחור במשרד חקירות קטן או להעדיף משרד חקירות גדול?

אין תשובה מוחלטת לשאלה זו, מכיוון שיש משרדי חקירות קטנים איכותיים מאוד כמו גם משרדי חקירות גדולים שאינם מקצועיים מספיק. אחת השאלות הראשונות שיש לבחון בין אם בוחרים במשרד חקירות גדול או קטן הוא האם יש למשרד רישיון מטעם משרד המשפטים לעסוק בתחום החקירות הפרטיות. במידה וכן, ניתן להתקדם. אם למשרד החקירות אין רישיון מומלץ שלא לשכור את שירותיו.

לרוב, מקובל להתייחס למשרדי חקירות קטנים כאל משרדי “בוטיק”, המציעים ללקוח יחס אישי וצמוד. לעומת זאת, נהוג לתפוס משרדי חקירות גדולים ככאלו המנהלים מספר רב של חקירות במקביל ולכן לא נותנים ללקוח את מידת השירות הרצויה, אולם משרדים גדולים מחזיקים ציוד מתקדם יותר ואמצעים טובים יותר המסייעים לביצוע החקירה.

בפועל, ניתן למצוא משרד חקירות קטן המתמחה בתחום מסוים, ויכול להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר ברמה מקצועית שאינה נופלת ממשרד חקירות גדול. לעומת זאת, ישנם משרדי חקירות גדולים  העלולים לפגוע בחקירה על ידי גיוס כח אדם לא מתאים למשל. לכן, פגישת ההיכרות היא קריטית בכדי להתרשם ממשרד החקירות ולבחון בעצמכם עד כמה מדרש זה יכול לענות על הדרישות שלכם. 

מהם הכלים המשמשים חוקרים פרטיים במשרדי חקירות?

עולם החקירות מתחדש במהירות רבה, והמכשור האלקטרוני מתחלף מדי כמה חודשים במכשור חשדני יותר. היום משלבים במהלך החקירות כלים כמו מצלמות זעירות, מכשירי הקלטה והאזנה מיניאטוריים, שילוב מחשבים במהלך החקירה כמו גם שיטות מסורתיות יותר ההכרחיות להצלחת החקירה כמו מעקבים, חקירה תחת כיסוי וכו’.

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.

 

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

דילוג לתוכן