חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הונאות ביטוח תאונות דרכים מבויימות


המאמר כתוב בלשון זכר על מנת להקל על רצף הקריאה, אך פונה לנשים וגברים כאחד. עמכן הסליחה
.

הונאות הביטוח נמצאות בעלייה חדשה מדי שנה ובעיקר בתקופה בה המצב הכלכלי גרוע ואנשים רבים מנסים ל”גרד” כסף על ידי ביום תאונות דרכים.

הסטטיסטיקה בארה”ב מראה עליה של 45% בביום תאונות דרכים עם נפגעים בין השנים 2007 ל 2009. בישראל האחוזים נמוכים יותר אך הם עדיין בעלייה מתמדת.

הונאות ביטוח מוסיפות לך ולי מאות שקלים בשנה בעלות ביטוח, אך זה לא כל מה שאנו משלמים. היות ובעלי העסקים צריכים לשלם את דמי הביטוח הגבוהים, העלות מתבטאת בתשלום עבור מוצרים שאנו רוכשים.

נוכלים המבצעים הונאות ביטוח עובדים לעתים בקבוצות בהן מעורבים מספר כלי רכב ומספר נוסעים בכל כלי רכב, “עדים” מוכנים מראש לדיווח על ה”תאונה” וכיוצ”ב.

להלן כמה טיפים אשר ימנעו ממכם להיות קרבנות לתאונת דרכים מבויימת:

 אל תסעו צמוד מדי לרכב הנוסע לפניכם. שמרו מספיק מרחק על מנת שתוכלו לעצור במידה והנהג שלפנכם יבלום באופן פתאומי.

נוכלים נוהגים לבלום בפתאומיות ולגרום לרכב שמאחורייהם לפגוע ברכבם.

אם אתם מעורבים בתאונה, ספרו את כמות הנוסעים ברכב המעורב באירוע, קחו את מספרי ת.ז. שלהם מספרי הטלפון, ואם ניתן גם את מספרי רישיונות הנהיגה שלהם.

שימו לב להתנהגות הנוסעים ברכב. האם הם מסתובבים לאחר התאונה, משוחחים ומתלוצצים (גם זה קורה) וכאשר מגיעה המשטרה או האמבולנס, הם משחקים כאילו נפגעו בתאונה.

צלמו את הרכב המעורב בתאונה, את הנזק שנגרם לו, ואת הנוסעים.

צרו קשר עם תחנת המשטרה וקבלנו את דוח דיווח התאונה. בדוח ייצוין הנזק שנגרם לרכבים המעורבים.
עם בדוח המשטרה יופיע שבתאונה נגרמו לרכב השני נזקים קלים בלבד, יקשה על בעליו לדרוש מכם תשלום מופרז בגין נזקים שלא נגרמו.

בדקו אם שמו של הנהג עמו אתם מעורבים בתאונה, מוזכר כאחד המעורב בתאונות דרכים רבות.

לעתים ניתן למצוא מידע על ידי הקשת שמו בגוגל, לעתים תזדקקו לחוקר פרטי.

סעו בזהירות.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן