חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הונאות חדשות גניבת זהות


אתרים מזויפים למטרת גניבת זהות

הונאה חדשה יחסית שצצה ברשת על מנת להשיג פרטים אישיים רבים אשר יעזרו לנוכל בגניבת זהותכם, זיוף תעודות זהות, כרטיסי אשראי וכד.. הינה אתרים המתיימרים להיות אתרים הנלחמים בנוכלויות ומרמה. אתרים אלו נראים אוטנטיים לכול דבר וחלקם נראים ממשלתיים. לאחר שהקרבן התרשם מהאתר ( ואכן חלקם מרשימים מאוד ) הוא מתבקש לדווח על המרמה לה היה קרבן, וכמובן למלאות את פרטיו האישיים אשר משמשים לנוכלים אשר מאחורי האתר להשתמש בפרטיו לביצוע עקיצות נוספות. דוגמא לאחד מאתרים אלו מצורף בקובץ למאמר זה. התגוננות מפני נפילה בנוכלות זו הינה די פשוטה. לא לספק פרטיים אישיים באינטרנט או בטלפון רק במידה ויודעים בוודאות מוחלטת למי מסופקים הפרטים.


נוכלות יחידות הנופש

אנשים רבים רוכשים יחידות נופש ברחבי העולם ומצטערים על כך לאחר מכן. כאשר מנסים למכור את היחידה מקבלים בדרך כלל סכום נמוך הרבה יותר ממה ששולם עבורה. נוכלים רבים התלבשו על נושא זה ומציעים “עזרה במכירת היחידה”. חלק מהעוקץ נעשה כאשר הנוכל מבקש סכומים שונים לטיפול במכירת יחידת הנופש, מה שכמובן אינו מבוצע בפועל. לאחרונה טיפלנו במספר מקרים בנושא הונאות יחידות נופש אשר חלק מהן פורסמו בעיתונות.


קריירת הדוגמנות

הונאה נוספת אשר קיבלה תאוצה בחודשים האחרונים הינה הונאת הדוגמנות אשר מתבצעת כדלהלן:
בעת שאת מסתובבת בקניות עם ביתך, ניגש אליכם אדם נחמד ומצהיר כי בבעלותו סוכנות לדוגמנות ילדים וע”פ התבוננות ראשונית בביתך, הוא מעריך כי היא יכולה להיות “הדבר הבא”.
הנוכל עושה את כספו ממכירת חבילת צילום יקרה לתיק הצילום עבור הקטינה. כמובן שקיימות שבוק סוכנויות דוגמנות לגיטימיות אך אלו לעולם לא יפזרו הבטחות שווא ובדרך כלל יסבירו בפרוטרוט כי הדרך להצלחה אינה פשוטה כול כך.


הונאת המידע הפנימי

אם אתם מאמינים בסיפורי פיות אתם תאהבו את הדוא”ל אשר הגיע אליכם ב”מקרה” וכלל אינו ממוען אלכם אלא לחברה עסקית מסוימת.
בדוא”ל זה אתם נחשפים למידע פנימי על חברה מסוימת אשר עומדת להמריא לשחקים.
עצם הרעיון כי הדוא”ל הגיע אליכם בטעות ( כך בכול מקרה אתם חושבים ) עוזרת לנוכל להריץ מנייה של חברה מסוימת, וכמובן שלאחר שמספיק אנשים תמימים רכשו את אותה המנייה ומחירה עלה, הוא מוכר במהירות את מניותיו בחברה זו ויוצא ברווח גדול, על גבם של הקרבנות התמימים כמובן.
מניעה – הקישו במחשב על כפתור DELETE


הונאת נכיון צקים

נוכלות זו מבוצעת בעיקר בארה”ב שם בעלי בתים פרטיים משתמשים בדגל אדום הממוקם על תיבות הדואר שלהם על מנת לסמן לדוור כי יש בתיבה דואר למשלוח. כאשר הדגל האדום מורם, הדוור יודע כי בעלי הבית השאירו דואר לאיסוף, מגיע אל התיבה ואוסף את הדואר למשלוח.דרך זו נועדה לחסוך מבעלי הבית לשלשל את המכתב בסניף הדואר המקומי או באחת מתיבות הדואר הציבוריות.
פעמים רבות משאירים בעלי הבתים בתיבה מעטפות המכילות צקים לתשלום. כנופיות גנבי דואר אשר מבחינות בדגל התיבה המורם, מגיעים וגונבים את הדואר, מוחקים את שם המוטב על הצק ופודים אותו בבנק.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן