חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הונאת ביטוח בריאות


דיטקט חקירות מטפלת בתיקי הונאה שונים

הונאת ביטוח הבריאות הקיימת מזה שנים בעיקר בארצות הברית ובאירופה, הינה הונאת מכירת ציוד רפואי המתבצעת כאשר נוכלים מציעים ציוד רפואי שונה למטופלים תוך הבטחה כי ציוד רפואי זה ימומן על ידי חברות הביטוח שלהם. קהל היעד של נוכלים אלו, ע”פ רוב קשישים בבתי אבות וכדומה והנזק העיקרי נגרם בסופו של דבר לחברות הביטוח.

קשישים מהווים מטרות להונאות ביטוח בריאות, בייחוד ע”י יצרני ציוד רפואי שמציעים לקשישים מוצרים רפואיים בחינם בתמורה לקבלה של מספרי ביטוח הבריאות שלהם.

מכיוון שיש צורך בחתימת רופא שמאשר על גבי טופס מיוחד את הציוד הרפואי או הבדיקה לפני שביטוח הבריאות משלם על כך, ישנם נוכלים היודעים לזייף חתימות (של רופאים) או משחדים רופאים מושחתים לחתום על אותם טפסים.

ברגע שיש חתימה על הטופס, מחייבים היצרנים את ביטוח הבריאות עבור מוצרים או שירות שאין בהם צורך או שלא הוזמנו. כאשר חברת הביטוח מגלה את התרמית היא כמובן מחייבת את הלקוחות בעלות הציוד או הטיפול שניתן שלא כדין.

טיפים על מנת להימנע מהונאת ביטוח בריאות או מהונאת ביטוח בריאות

לעולם על תחתמו על טפסי ביטוח ריקים.

לעולם אל תמסרו הרשאה עצמית ריקה לספק רפואי היכול לחייב אותך על שירותים שניתנו.

שאלו את הספקים הרפואיים על מה יחייבו אתכם ומה אתם אמורים לשלם.

בחנו בזהירות את מה שמבטיחים לכם בחברת הביטוח לגבי הצהרות וההטבות.

התקשרו לחברת הביטוח שלכם אם יש לכם לספק כלשהו.

אל תעשו עסקים עם איש מכירות שעובר מדלת לדלת או מתקשר אליכם ואומר שהשירותים בגין הציוד הרפואי הם בחינם.

מסרו את מספר הזיהוי או מספר פוליסת הבריאות רק לאלה שסיפקו לכם שירותים רפואיים בעבר ואותם אתם מכירים.

אם יש לכם ספק, חוקר פרטי יוכל לבדוק את זהות האדם המציע לכם שירותים או מוצרים רפואיים. חוקר פרטי עשוי לאתר במאגר הנחקרים שלו את החברה או האדם אשר מציע לכם שירותים כמי שנחקר בעבר ומוכר כנוכל.

הכתוב הינו בבחינת אזהרה, מידע , טיפים והמלצות כיצד להתגונן מפני הונאת ביטוח בריאות, הונאות ביטוח בריאות, הונאות ביטוחי בריאות שמציעים בעיקר לקשישים, עוקץ בביטוח בריאות בכללי, המלצות , טיפים ואזהרות שלא להתפתות כשמציעים ביטוח בריאות זול, כיצד נתגונן מפני רמאויות בביטוחי בריאות, רמאות ביטוח, רמאות בביטוח ומה עלינו לעשות אם נפלנו קורבן.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן