חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הונאת המחאות בנקאיות


הונאת ההמחאות הבנקאיות המזויפות

נוכלות והונאה זו אשר כמו רוב הנוכלויות וההונאות, קיימת ברשת מזה מספר שנים, מנצלת פרצה בנקאית בחלק מהמוסדות הבנקאיים בארה”ב ובמדינות נוספות. נוכלות ההמחאה הבנקאית מתמקדת באנשים אשר פרסמו באינטרנט מוצר כלשהו למכירה, בדרך כלל מוצר יקר שעומד למכירה תמורת אלפי שקלים, או דולרים.

הנוכל יוצר קשר עם הקונה ומסביר לו כי הוא חי במדינה אחרת אך יש לו קרוב אשר יעביר אל המוכר המחאה בנקאית שסכומה גבוה יותר מעלות המוצר המפורסם.

הנוכל מבקש מהמוכר כי לאחר שיקבל את ההמחאה הבנקאית והיא תפרע, ישלח את המוצר ואת ההפרש הכספי בניכוי הוצאות המשלוח, לכתובתו. ( בדרך כלל במדינה אחרת ).

היות ומדובר בהמחאה בנקאית, הבנקים נוטים לשחרר את סכום ההמחאה מיידית לחשבון הבנק של המוכר אשר שולח את המוצר ואת הפרש הכסף אל הנוכל.

במקרים מסוימים ( באם המוצר נשלח לאותה המדינה ) ולאחר שהנוכל קיבל את המוצר ואת הפרש הכסף, הוא מצליח לשכנע את המוכר, כי יסכים לוותר על העסקה מסיבות שונות אשר כביכול נקלע אליהן ה”רוכש” , ומחזיר את המוצר ( לאחר תשלום קנס קטן ) אל המוכר אשר שולח לו את סכום הרכישה כולו.

זמן מה לאחר הפקדת ההמחאה הבנקאית וכאשר מתברר כי מדובר בהמחאה בנקאית מזויפת הבנק פונה אל הקרבן ומידע אותו כי הוא אחראי לסכום ההמחאה המזויפת.

בכול מקרה בו נתקלתם בחשד כי מדובר בהונאה או חלילה נפלתם כקרבן, חשוב לפנות ל משרד חקירות המתמחה בתחום זה.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

 

דילוג לתוכן