חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הונאת פשיטת רגל


נושים וצרכנים משלמים את המחיר

הליכי פשיטת רגל יכולים לשמש קרש הצלה לאנשים ישרים אשר נקלעו לחובות כלכליים כתוצאה מאבטלה, משבר רפואי, גירושין, נכות או סיבות לגיטימיות אחרות.

למרבה הצער, חסרי המצפון גם כן משתמשים בפשיטת רגל על מנת להתחמק מתשלום חובותיהם, למרות שיש בידם נכסים לשלם את חובותיהם.

לעיתים קרובות,נוכלים  פיננסיים משתמשים בהכרזת פשיטת רגל על מנת להאריך את המזימות הלא חוקיות של אנשי הצווארון הלבן- הם מושכים זמן לפני שהמשחק נגמר לתמיד.

בעוד שישנם פשעים פיננסיים נוספים הדורשים השקעות גדולות יותר של משאבי חקירה ממלכתיים- כגון רמאויות משכנתא,רמאויות של מוסד פיננסי (בנק) ורמאויות של סיוע רפואי- רשויות אכיפת החוק במדינות רבות, מטפלים בהונאת פשיטת רגל ברצינות רבה.

הFBI למשל מתמקד בתיקים בהם יש סכומי כסף כבדים וקיימת סבירות של מעורבות הפשע המאורגן וחשודים אשר נתבעים במדינות רבות. נכון לעכשיו, יש לנו בארה”ב קרוב ל 300 תיקים פתוחים של הונאות פשיטות רגל ברחבי הארץ.  

בהסתמך על מורכבות התיק, גופי חקירה ממלכתיים משתמשים בטכניקות כמו פעולות סמויות ומעקב  אלקטרוני על מנת לאסוף ראיות נוספות. 

הנאשמים הינם הם בדרך כלל אזרחים פרטיים, בעלי עסקים קטנים, מנכ”לים של חברות, סוכני נדל”ן, פוליטיקאים וקצינים שלקחו הלוואה. אנו אפילו רואים מקרים בהם עורכי דין של פשיטות רגל ומכיני עתירות פשיטות רגל מעורבים בהתנהגות פלילית על חשבונם של החייבים והזכאים בהליכי פשיטת הרגל או אי החזר חובות.

הסוגים הכי נפוצים של הונאת פשיטות רגל או נוכלויות ברוב תיקי החקירה שמשרדינו טיפל בהן והפעיל חוקר פרטי לצורך ביצועה , מעורבים אנשים ששיקרו תחת שבועה או סיפקו מסמכים מזויפים במהלך הליכי פשיטת הרגל שלהם, פושטי רגל אשר הסתירו או העבירו את נכסיהם הפיננסיים והתחמקות מהליכי הוצאה לפועל.

תוכניות אחרות כוללות שימוש בזהויות בדויות כדי להכריז פשיטת רגל מספר פעמים במקומות רבים, תוך כדי מתן שוחד לנאמן פשיטת רגל, ובכוונה שימוש בחשבונות כרטיסי אשראי ללא שום כוונה לשלם אותם (גם כן קרוי “כרטיס אשראי מרושש”).

החקירות שלנו הראו שהרבה פעמים הונאת פשיטת רגל באה בשיתוף עם פשעים כמו הונאת כרטיסי אשראי, גניבת זהות, הונאות משכנתא, הלבנת כספים, הונאת דואר והונאה באמצעות העברת כספים וכו’.

הונאת פשיטת רגל לא משפיעה רק על נושים כמו עסקים ומוסדות פיננסיים שמאבדים כספם מההונאה,  אלא ההונאה הזו משפיעה גם על תשלום אשראי גבוה יותר והלוואה גבוהים יותר ולעיתים קרובות תשלום מיסים גבוה יותר… לכולם.

אם אתם שוקלים הגשת בקשה לפשיטת רגל מסיבות לגיטימיות, פנו לעו”ד המתמחה בפשיטות רגל- וערכו בדיקה נאותה לפני שכירת עורך הדין ע”י קבלת הפניות ממישהו שאתם מכירים,  ובדקו עם בית המשפט לפשיטות רגל המקומי, תוך כדי יצירת קשר עם לשכת עורכי הדין במדינה וכו’. 

חוקר פרטי יכול לעזור לכם לדעת האם אכן נפלתם קרבן להונאה זו.

פנו אלינו היום ל איתור פושטי רגל וחייבים.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן