חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הונאת תשלום "מקדמה מראש"


במסגרת עבודתי כחוקר פרטי נתקלתי באין ספור חקירות בעקבות הונאות ובהם אף נזדקקו הקורבנות לחקירה של איתור נכסים אך זו הונאה מתוחכמת במיוחד. הונאת תשלום מקדמה מתבצעת ברגע שהקורבן משלם כסף למישהו מתוך ציפייה לקבל משהו בעל ערך גבוה יותר כמו למשל: הלוואה, חוזה, השקעה או מתנה ולאחר מכן מקבל בתמורה מעט או כלום.

רוב הונאות תשלום מקדמה מראש מוגבלות רק ע”י דמיונם של הפושעים המציעים אותם.

ההונאות יכולות לכלול מכירה של מוצרים או שירותים, הצעת השקעות, זכיות בלוטו, “כסף שנמצא” או כל מיני “הזדמנויות” אחרות. פושע חכם עשוי להציע למצוא הסדרי מימון ללקוחות שלהם אשר משלמים “תשלום קיים” מראש. הם מחייבים את הלקוחות שלהם לחתום על מסמכים בהם הלקוחות מסכימים לשלם את התשלום כשהם הציגו את מקור המימון.

הקורבנות לעיתים למדים שהם אינם זכאים למימון רק אחרי שהם כבר שילמו ל”מוצא” (המימון) על פי החוזה.

חוזים אלו יכולים להיות חוקיים  אלא אם כן יוכח של”מוצא” המימון מעולם לא הייתה כוונה או יכולת לספק עזרה במימון לקורבנות.

טיפים למנוע הונאות תשלום מקדמה מראש:

אם מציע “ההצעה” נראה יותר מידי טוב מכדי להיות אמיתי זו כנראה הונאה.

בהסתמך על מנהג עסקי ידוע, עסק חוקי לעיתים רחוקות מתבצע במזומן בפינת רחוב.

דע עם מי אתה מתעסק. אם לא שמעת אודות האיש או החברה שאתה מתכנן לעשות עסקים, למד יותר עליהם. תלוי מה סכום הכסף שאתה מתכנן לבזבז, יתכן שתרצה לבקר במיקום העסק,  התייעץ עם הבנק שלך, עו”ד, או המשטרה.

ודא שאתה מבין כל חוזה עסקי שאתה נכנס אליו.

אם המונחים מורכבים תן לעו”ד מוסמך לעבור עליהם.

הזהר מפני עסקים הפועלים מתוך תיבות דואר או מתוך דואר אלקטרוני ושאין להם כתובת מדויקת. כמו כן הייה חשדן כאשר אתה מתעסק עם אנשים שאין להם קו טלפון ישיר ושהם אף לא נמצאים כשאתה מתקשר אלא תמיד חוזרים לשיחה שלך יותר מאוחר.

הזהר מעסקאות הדורשות ממך לחתום על חוזי הסכמי סודיות או מוליכי שולל שתוכננו למנוע ממך לאמת באופן עצמאי את האנשים איתם אתה מתכנן לעשות עסקים.

נוכלים לעיתים קרובות משתמשים במסמכים מוטעים על מנת לאיים על הקורבנות שלהם בתביעה אזרחית אם הם ידווחו על ההפסדים שלהם לאכיפת החוק.

משרד חקירות דיטקט המטפל גם בתחומים שונים של חקירות כלכליות ובכללן חקירת סוגי הונאות שונות נתקלים לא פעם בהונאת תשלום מקדמה מראש. זכור! אם נדרשת חקירה כלכלית כלשהי בארץ או בחו”ל הכוללת גם איתור נכסים , תמיד תוכל לפנות אלינו כדי להעזר ואנו נעמיד לרשותך את מיטב המוחות.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן