חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

השתלת חוקר פרטי סמוי לאיתור גניבות ומעילות


מקום העבודה הוא מקום בו מתקבצים אנשים שונים, בעלי אפיונים שונים, ולפעמים יש להם גם אינטרסים אחרים. בלי לחשוד באף אחד ובלי לבלוש מאחורי הגב, לפעמים יש צורך בהשתלת חוקר פרטי סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות כשנוצר צורך בכך. בכתבה שלפנינו נסביר מתי ולמה.


השתלת חוקר סמוי

חוקר פרטי סמוי הוא חוקר המיומן לבצע חקירות מכל הסוגים ולגלות מעילות, גניבות ועבירות נוספות שמבצעים עובדים במקום עבודתם. אופי העבודה דורש כי החוקר הסמוי חהחה אדם בעל יכולות משחק גבוהות, כושר לימוד גבוהה ויכולת התחברות והשתלבות מהירה בקרב העובדים. חוקר סמוי אשר אינו בעל תכונות מתאימות עלול לגרום לחשיפתו וכישלון תיק החקירה.

חוקר סמוי נמצא במוקד הפעילות בו נמצא החשוד, ומנסה מן המקום הזה לעלות על העקבות הנכונות ולגלות במי האשם. חשוב מאד שהוא ישמור על חשאיות עלך מנת שלא יזוהה.

חשוב מאוד לפנות למשרד חקירות המתמחה בהפעלת סוכנים וחוקרים סמויים במפעלים וחברות.


השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות

המצב האידיאלי שכל מנהל עבודה שואף אליו הוא ליצור הרמוניה ושיתוף פעולה פורה בין כל מצבת העובדים שנמצאים תחתיו. מצב בו כל אחד עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, ושואף לקדם את המפעל, רוצה להועיל באופן חיובי.

אבל מה לעשות… לא כולם כאלה…. כולנו יודעים כי בכל מקום ישנם אנשים לא הגונים שמנסים למעול או לגנוב, כל אחד מסיבותיו הוא.

בתור מנהל עבודה לא תמיד אפשר להצביע על הגורם הנכון. אין למנהל את כל הידע והכלים לדעת מי עשה מה. לכן ברגע שמתגלים ליקויים ושמים לב שיש מעילות במהלך העבודה מבחינת כספים, ידע, או חוסר נאמנות מול עובד או קבוצה – יש צורך לעיתים בהשתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות כדי לדעת איך להתקדם הלאה.

 

חוקר פרטי להשגת תוצאות

זה בדיוק הצעד הנכון ביותר שכל מנהל צריך לעשות ברגע שמתגלה חשש. כי אם מזמינים השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה. לחוקר הסמוי יש את כל הכלים המקצועיים ביותר כדי לגלות דברים נסתרים, הוא יכול להקליט שיחות, לעקוב אחר מהלכים, ולדעת את הלך הרוח בין העובדים. עם הנתונים שבידו הוא עשוי לעלות על העובדים הבעייתיים, להבין את הקיף המעילה או הגניבה וכדומה


יש לך חשד כלשהו ? מרגיש שמשהו לא תקין בעסק ? השתמש בשירותי חוקר סמוי !


לקוח סמוי

בניגוד להשתלת חוקר סמוי במקום העבודה על מנת לאתר מעילות וגניבות, לקוח סמוי הוא צרכן בתשלום שנשכר לעבור בחנויות ולאסוף נתונים. לקוח סמוי נשלח כדי לצפות, ליצור אינטראקציה ולדווח על לקוחות אחרים ועובדי חנות.

לקוח סמוי מועסק לעיתים גם על ידי צד שלישי ולא על ידי החנות או החברה עצמה.

לאן נשלח הלקוח הסמוי ?

לקוח סמוי נשלח למגוון רחב של עסקים מבוססי שירות, כולל חנויות, מסעדות, בנקים, מתחמי דירות, ובכל מקום שבו הלקוחות מקבלים שירות.

מה עושה לקוח סמוי ?

ספקים עצמאיים או גורמים מצד שלישי שוכרים לקוח סמוי כדי לבצע עסקאות קמעונאיות ולספק תיעוד מפורט של החוויה.

לקוח סמוי רוכש פריטים, אוכל במסעדות, מבצע בירורים על הליכי המכירה של העסק אליו הוא נשלח ועוד.

לקוח סמוי לא נשלח כדי לתת חוות דעת אלא כדי להעריך את העסק ואת עובדיו מנקודת המבט של חווית הלקוח.

חלק מהנתונים שלקוח סמוי אוסף נעשים לעיתים גם על ידי סקר, אך לעיתים גם כוללים  תצפיות “רגילות” כצופה מזדמן. לקוח סמוי עשוי גם לשאול שאלות ספציפיות או להתנהג כלקוח “קשה”, על מנת לראות את תגובות המוכרנים בחנות.

 

לקוח סמוי יעביר ללקוחו נתונים שונים וביניהם :

 

מספר העובדים שהיו במשמרת  בעת ביקורו.

כיצד התקבל בבית העסק, כמה זמן לקח עד שפנו אליו , על ידי מי, והאם הפנייה הייתה ידידותית ומועילה.

שמות העובדים שקיים איתם אינטראקציה או צפה בהם במהלך עבודתם.

סוג המוצרים אשר הוצגו לו והצעת המכירה שקיבל, והאם היו פריטים נוספים שהוצעו לו לרכישה מעבר לבקשתו המקורית.

האם הוזמן לחזור לחנות או הציעו לו הרשמה לרשימות תפוצה, חשבונות אשראי וכו’.

כמה מהר קיבל שירות ואם השירות היה משביע רצון.

דברים נוספים שלקוח סמוי בודק במסגרת ביקורו עשויים לכלול את ניקיון החנות או העסק בו הוא מבקר, הטיפוח והמראה האישי של העובדים לרבות הקפדתם על כללי לבוש הנהוגים בחנות, וכדומה.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן