חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

זהירות נוכלים | הונאות דיוג


מאז עידן האינטרנט , הפכו הונאות דיוג לחלק בלתי נפרד מחיינו. להלן כמה דוגמאות:

הונאת הרומנטיקה: דמו שאתם הופכים להיות מעורבים רגשית עם מישהו או מישהי מחו”ל שאתם כבר מתקשרים עמם זה זמן מה באתר היכרויות באינטרנט. האהבה החדשה שלכם אומרת לכם שהוא / היא מתכננים להגיע לישראל לפגוש אתכם, ומבקשת לעזרה בכרטיס הטיסה. אם נפלתם בפח, ע”פ רוב בעקבות בקשה זו יגיעו בקשות נוספות לעזרה כספית עד שתבינו כי נפלתם קרבן להונאת הרומנטיקה – הונאת דיוג.

הונאת פגעי טבע ואסונות ( לא עלינו ): הונאה זו מבוצעת בעיקר בארצות הברית לאחר אסון טבע כמו שיטפון או רעידת אדמה. אתם עלולים לקבל מכתב המבקש מכם לעזור לקורבנות על ידי שליחת כסף באמצעות העברה בנקאית. לעולם אל תעבירו כסף לאנשים או ארגונים שאינכם מכירים. אם ברצונכם לתרום, תרמו באמצעות ארגון מהימן שבו אתה יודעים להיכן כספכם מגיע בסופו של דבר – סוג של הונאת אסונות ממשפחת הונאת דיוג.

הונאת קרוב המשפחה הזקוק לעזרה: אתם מקבלים שיחת טלפון ממישהו שמתחזה לחבר של קרוב משפחה, כמו נכד, שנמצא בצרה. לחלופין, המתקשר מציג עצמו כעורך דין או קצין משטרה שמטפל בבן המשפחה שלכם אשר נמצא במעצר. הם עשויים לומר כי בן המשפחה זקוק לכסף על מנת להשתחרר בערבות או לשלם קנס או לחילופין, נמצא בביה”ח בעקבות תאונת דרכים ויש צורך בתשלום על מנת לטפל בו. אם אתם לא בטוחים שהשיחה הינה אוטנטית, אל תעבירו פרטי אשראי או אמצעי תשלום אחר כלשהו. – יתכן ומדובר בסוג של הונאת דיוג

הונאת שיקים וכסף עודף: בעידן גלובאלי בו הרבה עסקאות נעשות באמצעות האינטרנט, הונאה זו הינה פופולארית. הנוכלים המסתמכים על יצר ההגינות שבכם, שולח לכם המחאה עבור מוצר שאתם מוכרים באינטרנט לדוגמא, או כתשלום מראש עבור עבודה אשר אתם אמורים לבצע. הסכום הכספי בהמחאה הינו גבוהה ממה שאמור להיות בה והנוכל אומר לך להפקיד את הצק בבנק ולשלוח את הסכום העודף בצק או העברה בנקאית חזרה אליו.בסופו של דבר הצק שקיבלת מתברר כמזויף או שהינו ללא כיסוי. – הונאת דיוג .

בכל מקרה בו יש לכם ספק או במקרה שקבלתם הודעה על זכייה, חוקר פרטי יוכל לעזור לכם  בבדיקה נקודתית  וימנע מכם הסתבכויות ונזקים במקרים של הונאת דיוג.

בלש פרטי יוכל לעזור למיזעור נזקים כתוצאה מהונאות דיוג.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן