חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקרת פרטית | חוקרות פרטיות


חוקרת פרטית

חוקרות פרטיות מביאות כישורים משלהן לכל פעולה

בעת בחירת חוקר פרטי או חוקרת פרטית יש לקחת בחשבון מספר גורמים כגון ניסיון החוקרים, יכולתם, הכשרתם ועוד.

לקוחות מסוימים עשויים להרגיש שלדבר עם חוקרת פרטית זה משהו שהם ירגישו אתו יותר בנוח, ולכן אנו מעסיקים במשרדינו גם חוקרות פרטיות למגוון רחב של פעולות.


חוקרת פרטית
| חקירות ומעקבים 24/7  

👍 חוקרת פרטית דיטקט חקירות – מעקבים וחקירות ברמה אחרת.

👍 חוקרת פרטית ייעוץ חינם 24/7 ללא כל התחייבות.

👍 חקירות פרטיות חקירה כלכלית עם תוצאות.

👍 חוקרת פרטית כאשר אתם זקוקים ל איתור האזנות סתר.

👍 שימוש בציוד ריגול המתקדם ביותר כיום.

👍 חוקרת פרטית למעקב בגידות | שירות חקירות ללא פשרות!

👍 פתרונות לבעיות סבוכות ומורכבות. חוקרת פרטית לחקירות בישראל | חקירות בחו”ל.


פנו אל חוקרת פרטית מומלצת ממשרד חקירות דיטקט  :

050-550-1024 📞

 

צוות דיטקט חקירות מורכב מחוקרים פרטיים וחוקרות פרטיות מנוסים ומנוסות, בכדי לסייע לך בחקירה שאתה זקוק לה, ולא משנה מה המקרה.

כשאתם מתקשרים לשיחת ייעוץ חינם אתם יכולים לבקש לדבר עם חוקר פרטי או חוקרת פרטית במידה ויש לכם העדפה לכך.

כל אנשי הצוות שלנו עוברים את אותה הכשרה קפדנית ובעלי ניסיון של עשרות שנים במקצוע.

חוקרות פרטיות עשויות להיראות בעיני אנשים שונים כמבצעות בעיקר “מלכודות דבש” בתעשיית החקירות, אבל זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת.


בדיטקט חקירות חוקרות פרטיות שלנו עבדו על חלק מהתיקים המורכבים ביותר בהם טיפלנו והן לעיתים מכסות את כל מגזרי החקירה שלנו בתחומים הבאים;

חקירות מערכת יחסים

חקירות חברתית ודיגיטלית

חקירות הונאה וחקירות תאגידים

חקירות משפטיות וליטיגציה


לעתים נחקרים נפתחים יותר כאשר הם משוחחים דווקא עם חוקרת פרטית ודבר זה חשוב במיוחד כאשר מנסים להשיג מידע מצדדים שלישיים.

לעתים קרובות קל יותר במעקבים ותצפיות להפעיל חוקרת פרטית לעקוב אחר נבדקים מכיוון שהן פחות חושדים בה וזה מגדיל את ההסתברות להצלחה.

הן החוקרים הפרטיים שלנו והן החוקרות הפרטיות שלנו כאן כדי לעזור לך לפתור את הבעיה שלך, עם מי אתה מעדיף לעבוד היא הבחירה שלך.


משרד דיטקט חקירות מספק מגוון רחב של שירותי חקירות הכוללים:

חקירות גירושין

חשיפת בגידות

חקירות כלכליות

חקירות פרופיל ורקע

איתור נעדרים

מעקבים ותצפיות

חקירות קניין רוחני

חקירות מרמה והונאה

איסוף מודיעין עסקי

גניבת זהות

חקירות הונאה בהיכרויות באינטרנט

בדיקות רקע של החברה

 

חקירות

חוקרת פרטית של דיטקט חקירות | חוקרת פרטית ובלשים פרטיים של דיטקט חקירות הינם מיומנים בביצוע מעקבים וחקירות בארץ ובחו”ל. אנו מפעילים מקורות ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת וכך מצליחים לבצע חקירות של דיטקט חקירות בישראל ובעולם, באופן שוטף ובהצלחה רבה.

כדאי לפנות אל חוקרת פרטית של דיטקט חקירות לצורך איתור מידע במגוון תחומי חקירה כדוגמת: חשיפת בגידות, חקירות כלכליות, חקירה כלכלית, איתור נעדרים, חקירות עסקיות, מודיעין עסקי, איתור נכסים והון חבוי, חקירות ביטוח, חקירות רשלנות רפואית, חקירות דיבוב, וכדומה.

אנו מתייחסים לכל חקירה כעולם ומלואו על מנת לבצעה באופן מהיר, יעיל, מוצלח ודיסקרטי לחלוטין.

חוקרת פרטית או חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט ידריכו אתכם מהי הדרך הטובה ביותר לביצוע החקירה לה אתם זקוקים וכיצד ניתן לבצע אותה בדרך היעילה והכלכלית ביותר.

חשוב לבחור חוקרת פרטית של דיטקט חקירות או חוקר פרטי של דיטקט חקירות אשר הם בעלי רקע מתאים לביצוע החקירות הנדרשות ולהם ניסיון רב שנים בתחום בו אתם זקוקים לחקירה פרטית. חוקרת פרטית של דיטקט חקירות חייבת להחזיק ברישיון ממשלתי לביצוע חקירות פרטיות ממשרד המשפטים, והמשרד בו הינה מועסקת חייב להיות בעל רישיון משרד חקירות או רישיון תאגיד חקירות מטעם משרד המשפטים. דיטקט חקירות מחזיקה ברישיון תאגיד חוקרים פרטיים ורישיון ניהול משרד חקירות וכל החוקרים המועסקים על ידה הינם בעלי רישוי ממלכתי לניהול וביצוע חקירות.


חוקרת פרטית במרכז | חוקרת פרטית של דיטקט חקירות

אצל לקוחות אשר זקוקים לשירות של חוקרת פרטית של דיטקט חקירות, עולה השאלה מיהי החוקרת המומלצת של דיטקט חקירות שאליה רצוי שיפנו?

זקוקים לשירותי חוקרת פרטית של דיטקט חקירות? זקוקים לשירות בלש פרטי של דיטקט חקירות? חוקרת פרטית של דיטקט חקירות יודעים לבצע סוגי חקירות שונים לרבות חקירות איתור רכוש והון חבוי, חקירות כלכליות, חקירות אישות ובגידות, חקירות מסחריות ועסקיות | מודיעין עסקי, וכדומה, בישראל ובחו”ל.

מנהל דיטקט חקירות הינו חוקר פרטי מורשה אשר עבד שנים רבות במסגרות ממלכתיות ופרטיות בישראל באירופה ובארצות הברית, עסק בחלק מתיקי ההונאה הגדולים ביותר שהיו בישראל בעשורים האחרונים האחרונות, והוא מתמחה היטב במגוון תחומי החקירות השונים.

המוטו אשר מוביל את משרד חקירות דיטקט מבוסס על הנחת יסוד שנבנתה מניסיון של אלפי חקירות מוצלחות אשר ביצע המשרד במהלך שנות פעילותינו ועיקרה בניית תכנית מדויקת ונכונה לביצוע החקירות, נחישות והתמדה ללא פשרות, ביצוע מדויק של החקירה על מנת שניתן יהיה להציג את הראיות בבית המשפט.


חקירות פרטיות
של דיטקט חקירות

צריכים חקירה פרטית ייחודית של דיטקט חקירות? צריכים חוקרת פרטית של דיטקט חקירות והסביבה באופן דחוף? זקוקים לייעוץ חינם לפני חקירה? רימו אתכם וגנבו לכם כספים? צריכים חקירות כלכליות לאיתור רכוש נכסים והון חבוי בארץ ובחו”ל? חושדים שבני הזוג שלכם מנהלים רומן ואתם צריכים חוקרת פרטית בגידות של דיטקט חקירות?  התקשרו עכשיו אל משרד חקירות דיטקט ושוחחו עם חוקרת פרטית מקצועי של דיטקט חקירות, לקבלת ייעוץ חינם, ללא כל תשלום או התחייבות !


חשיבות בחירת חוקרת פרטית של דיטקט חקירות | בלש פרטי של דיטקט חקירות אשר מתאימים עבורכם

יש לשכור חוקרת פרטית או חוקר פרטי של דיטקט חקירות אשר מחזיקים בידע ומומחיות בתחום החקירה הלה אתם זקוקים.

חשוב לבחור חוקר פרטי או חוקרת פרטית של דיטקט חקירות אשר להם יחסי אנוש טובים, תכונה חשובה ביותר לחוקרת פרטית. דבר זה הינו חשוב ביותר היות והחוקרת הפרטית אותה תשכרו אמור\ה לעבור איתכם דרך מסוימת, מקבלת פרטי תיק החקירה ועד למתן עדות בבית המשפט במידה ויהיה צורך בכך, ולכן חשובה מאוד התקשורת בינכם לבין חוקרת פרטית שבחרתם.

תפקידה של חוקרת פרטית דיטקט חקירות הוא להשיג עבורכם את הראיות הדרושות ולכן מקצועיות ויכולת לביצוע חקירות פשוטות ומורכבות כאחד חשובה מאוד לביצוע מוצלח של החקירה הפרטית.

כמו כן חשוב כי חוקרת פרטית אותוהשכרתם, תהייה זמינה עבורכם לפני ובמהלך החקירה.

לקוח מחפש חוקרת פרטית מומלצת של דיטקט חקירות או בלש פרטי מקצועי של דיטקט חקירות דרך המלצות של חברים או לקוחות אשר השתמשו בעבר בשירותיו. כמו כן לקוח אשר זקוק לחוקרת פרטית יבדוק ברשתות חברתיות חוות דעת חיוביות על חוקרת פרטית או חוקר פרטי מומלצים.

התרשמותכם הראשונה מחוקרת פרטית של דיטקט חקירות הינה חשובה. סמכו על האינטואיציה. אחרי פגישתכם עם החוקרת הפרטית של דיטקט חקירות, תוכלו לדעת אינטואיטיבית, האם זהו המשרד המתאים לכם ואשר עימו תרצו להתקדם בבניית תיק החקירה שלכם.


חוקרת פרטית מחיר
חקירות

מהי עלות ביצוע חקירות של? לקוחות של דיטקט חקירות אשר צריכים חקירה דחופה של חוקרת פרטית מיהוד – מונוסון בודקים כמה יעלה לשכור חוקרת פרטית של דיטקט חקירות והאם יש מחיר סטנדרטי לחוקרת פרטית.

מחיר שכר טרחה של חוקרת פרטית של דיטקט חקירות אינו תמיד קבוע. אמנם יש חקירות שמחירן קבוע אך לעיתים, שכר עבודתה של חוקרת פרטית תלויה במשתנים שונים כדוגמת:

מהו מפרט החקירה הדרושה? אללו חקירות נדרשות? מהו זמן המעקבים אשר יידרשו במסגרת החקירה? כמה שעות יוקצו לתחקור עדים ונחקרים? כמו כן צריך לקחת בחשבון עלויות אשר ישולמו בעת הצורך למקורות מידע ועוד. בכל אופן, תמיד תוכלו לבקש את המחיר המשוערך של החקירה הכוללת מהחוקרת הפרטית ובאם היא מסרבת לתת לכם עלות זו, שקלו בדיקה עם משרדי חקירות נוספים.

רמת מקצועיותו של החוקר הפרטי והחוקרת הפרטית הינה חשובה מאוד. חוקר פרטי של דיטקט חקירות אשר באמתחתו שנות ניסיון רבות בביצוע חקירות פרטיות פשוטות ומורכבות, יצליח לפעמים תוך זמן קצר, להגיע לתוצאות מקסימליות.

 

מספר מצבים בהם נזדקק לחוקרת פרטית של דיטקט חקירות

לביצוע חקירות ומעקבים בארץ ובחו”ל

כשיש צורך בהוכחת בגידה בתיק גירושין ומעמד אישי

כאשר אתם זקוקים לחקירות כלכליות וחקירות יכולת

בחקירות דיבוב וסכסוכים עסקיים

כשצריך מידע על מתחרים | חקירות פרופיל ומודיעין עסקי

למגוון חקירות שטח שונות

  חוקר פרטי מבצע חקירות שונות וביניהם :

מעקבים ותצפיות, איתור רכוש ונכסים

איתור רכוש ונכסים בישראל ובחו”ל

בניית סיפור כיסוי מתוחכם לקבלת המידע

איסוף מודיעין עסקי , בניית פרופיל לפני התקשרות

טכניקות שונות לביצוע חקירות בתחומים שונים

כמה עולה לשכור חוקר פרטי?

בין 300- 400 ש”ח לשעת מעקב

בין 3500 – 8000 ש”ח לחקירות כלכליות

4000 ש”ח ומעלה , ע”פ מורכבות החקירה

חקירה על בסיס שעתי לחוקר הינה 250 ש”ח

חקירות על בסיס פרוייקט המתומחרות באופן פרטני

 

 חקירת בגידות באמצעות חוקרת פרטית בגידות ל חשיפת בגידות

בגידה מתרחשת בדרך כלל כאשר זוגיות של בני זוג עולה על שרטון ומשבר במהלך חייהם המשותפים. כאשר בני זוג בוגדים, ניתן לפעמים לבחון אינדיקטורים מסוימים אשר יכולים להעלות את החשד באם אכן מתרחשת בגידה של אחד מבני הזוג.

חוקרת פרטית של משרד חקירות דיטקט הינה מנוסה היטב בביצוע חקירות גירושין וחקירות בתחום האישי.

 

חוקרת פרטית של דיטקט חקירות לניטור והגנה על בני נוער | חקירות בני נוער

בני נוער, נגררים לעיתים לחברה לא בריאה ולפעילות בעייתית. צריכת אלכוהול ועישון סמים קלים וקשים על ידי בני נוער, הפך לצערנו כנוהג שבשגרה במסיבות בני נוער כאשר לצערנו אנו שומעים לפרקים בחדשות על בני נוער שסבלו מפגיעה בריאותית מהותית עקב השימוש בסמים אשר מסתיימת לעיתים גם באבדן חיים מיותר.

כמו כן, ע”פ מחקר שנערך על ידי משטרת ישראל, השלכות שתיית אלכוהול על ידי בני נוער הינה גורם משמעותי בקטטות של חבורות נוער אשר מסתיימות לעיתים בפציעות חמורות.

לצורך התמודדות יעילה עם הבעיה, משרד חקירות דיטקט בנה תבנית פעולה חקירתית הגנתית, אשר הוכיחה את עצמה במהלך השנים באיסוף מידע רלוונטי על פעילות בני הנוער. הליך פעילות זו משלבת מעקבים וחקירות סמויות ולעיתים גם על ידי השתלת חוקר סמוי בחברה בה מסתובבים בני הנוער, כך שאנו מצליחים לקבל מידע מקיף אודות פעילותם תוך שימוש בחוקרת פרטית של דיטקט חקירות ובשאר חלקי הארץ.

 

הכנת תיק גירושין על ידי חוקרת פרטית של דיטקט חקירות

הליך גירושין בין בני זוג שואב את הכוחות הנפשיים שלהם ובעיקר של ילדיהם אשר לעיתים אף עלולים לסבול מדיכאון ובעיות נפשיות אחרות עקב הליך אשר אינו מנוהל בצורה. הליכי גירושין מתנהלים לעיתים באופן של מלחמה בו בני הזוג עושים ככל יכולתם על מנת ל ב”נצח” ולפגוע בבן הזוג השני, הרבה עקב משקעי עבר שנותרו בהם.

חוקרת פרטית של דיטקט חקירות תדע לעזור לכם לנהל את תיק הגירושין באופן מקצועי, תספק לכם מכשירי הקלטה עימם תוכלו להגן על עצמכם מפני הפללה וטענות שקריות, ותעזור לכם גם באיסוף ראיות לבגידה אשר עשויות לעזור לכם בהמשך.

 

חקירות רקע לפני נישואין | בדיקת פרופיל עם חוקרת פרטית של דיטקט חקירות

חקירות רקע ופרופיל לבדיקת בן או בת זוג העומדים לפני מיסוד קשר הנישואין מתבצעות בעיקר על בקשת הורי אחד מבני הזוג ומטרתן לבדוק אספקטים שונים בחייהם ובהתנהלותם של בני הזוג.

חקירות אלו יכולות לכלול מעקב אחר בני הזוג על מנת לבחון את התנהלותם היומיומית, חקירות לאיתור שימוש בסמים בעבר או בהווה, בעיות הימורים של בני הזוג או משפחתם הקרובה, פשיטות רגל של בני הזוג או הוריהם, דבר אשר עלול להשליך כלכלית על הנישואין, מידע משפחתי מקיף, עבר רפואי ופסיכיאטרי, חובות קשורים לחתן המיועד או למשפחתו, תיקים פליליים ועוד.

 

גילוי האזנות סתר עם דיטקט חקירות

חוקר פרטי או חוקרת פרטית של דיטקט חקירות מבצעים בדיקות איתור האזנות סתר בבתים פרטיים, בדירות משותפת, במשרדים וברכבים במחירים נוחים.

במסגרת בדיקה לגילוי האזנת סתר, איתור האזנות איתור מכשירי ציתות ומעקב, מומחים של משרד דיטקט חקירות, יבחנו באם קיימים במקום הבדיקה, מיקרופונים, מכשירי ציתות האזנה וצילום, מכשירי  GPS למעקב אלקטרוני, מכשירי האזנה לטלפונים נייחים או ניידים ומצלמות נסתרות בהתקנים שונים ומשונים.

אם אתם חושדים שמתבצעת האזנת סתר אסורה בבית או במשרד שלכם, או אתם זקוקים לבדיקות שגרתיות וקבועות לגילוי האזנות סתר – חשוב שתיצרו איתנו קשר אך ורק ממיקום וממכשיר שנקי מחשד כלשהו לריגול סלולרי, מעקב או ציתות.

 

למה לשכור חוקרת פרטית של דיטקט חקירות לחקירות עסקיות ואיסוף מודיעין עסקי?

בעולם העסקים התחרותי חברות עושות ככל יכולתן על מנת להשיג מידע על המתחרים שלהם. חוקרת פרטית של דיטקט חקירות יכול לעזור לכם באיתור מודיעין עסקי על מתחרים ומידע חשוב אשר יעזור לכם להתגונן מפני איומים בארגון.

מודיעין עסקי | חקירה עסקית ומסחרית אשר מבצעת חוקרת פרטית של דיטקט חקירות תיתן מענה בנושאים הבאים:

איתור מתחרים פוטנציאלים
איתור מוצרים חדשים עוד לפני יציאתם לשוק
איתור הזדמנויות עסקיות
הבנת דרך ההתנהלות של המתחרים והאסטרטגיה השיווקית שלהם
קשרים עסקים ולקוחות של המתחרים
איתור איומים עסקיים לחברה שלכם
בדיקת פרופיל של ספקים, נהגים לקוחות ועוד

כמו כן, חוקרת פרטית של דיטקט חקירות תוכל לעזור לכם בהליך גיוס עובדים חדשים, חקירות רקע ופרופיל, בדיקות פוליגרף וכדומה.

 

חקירות כלכליות

חוקרת פרטית המיומנת בביצוע חקירות כלכליות עשויה לעזור לכם להשיב חוב מבעל חוב אשר “עקץ” אתכם ונעלם. חקירות כלכליות מדויקות יעזרו לכם לאתר רכושם של בני זוג לפני גירושין. חוקרת פרטית של דיטקט חקירות, מנוסה בביצוע חקירות כלכליות מדויקות וברמות עומק שונות, חקירות אשר יספקו לכם את המידע הדרוש לקבלת הזכויות הכספיות שלכם בבית המשפט.

משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות כלכליות עבור חברות, עורכי דין, בנקים ולקוחות פרטיים בארץ ובחו”ל. אנו מומחים באיתור רכוש שהוסתר במדינות שונות בעולם, איתור כספים, פנסיות והון חבוי.

 

שיחת יעוץ עם חוקרת פרטית של דיטקט חקירות |  ייעוץ חינם עם חוקרת פרטית של דיטקט חקירות

זקוקים ליעוץ חינם עם חוקרת פרטית של דיטקט חקירות? כאשר לקוחות זקוקים לחקירה דחופה, קיימת חשיבות לקבלת ייעוץ ראשוני של חוקרת פרטית מקצועית. שיחת ייעוץ עם חוקרת פרטית, בעיקר לפני התחלת החקירה, הינה חשובה ביותר ועשויה לקבוע את רמת הראיות אותה תצליחו לקבל במהלך ביצוע החקירות.

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם עם חוקרת פרטית? חוקרת פרטית של דיטקט חקירות של משרד חקירות דיטקט מספקת שירות ייעוץ חינם וללא עלות, 24/7 .

 

מה חוקרת פרטית של דיטקט חקירות של משרד חקירות דיטקט תבצע עבורכם?

איסוף פרטים רבים ממקורות שונים על מנת לפתור תיקי חקירה ולהשיג ראיות שונות, חשיפת בגידות, הברחת רכוש ועוד. משרד דיטקט עובד עבור חברות מהגדולות בישראל, משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים. חוקרי משרד חקירות דיטקט בקיאים בגישות החדשניות ביותר בתחום חקירות, בביצוע מעקבים ותצפיות, איתור נכסים והון חבוי, ועוד.


בחירת חוקרת פרטית של דיטקט חקירות?

מתוך מאות משרדי חקירות בישראל, כאשר האינטרנט הופך את מלאכת מציאת משרד החקירות לפשוטה ומהירה לקוחות נתקלים לעיתים בקושי בהחלטה איזה חוקרת פרטית לבחור. לפני בחירת חוקרת פרטית, נסו לקבל ממנה מידע האם יש לה ניסיון עבר בסוג החקירות להן אתם זקוקים. בדקו במהלך השיחה עם חוקרת פרטית של דיטקט חקירות, האם יש ​​לה רישיון לעסוק בתחום החקירות ובקשו הערכת מחיר לחקירה.


תפקידה של חוקרת פרטית ממשרד דיטקט חקירות?

תפקידה של חוקרת פרטית הוא איתור מידע אותו היא משיגה ממקומות שונים, מדי פעם בעזרת העמדת פנים ושימוש בזהות אחרת. מלבד חקירות גלויות, חוקרת פרטית של דיטקט חקירות תבצע מעקבים תוך תיעוד הממצאים בווידאו ויחפש רמזים שיעזרו לה לפתור את חקירתה.

בניגוד לבלשית משטרה, חוקרת פרטית של דיטקט חקירות עובדת עבור אזרחים פרטיים או לקוחות עסקיים ולא עבור הממשלה. חוקרת פרטית מסייעת גם בטיפול בעבירות פליליות אך היא אינה עובדת מדינה. עבודתה היא איסוף מידע ולא העמדה לדין של הפושעים.


חוקרת פרטית באופן דחוף של דיטקט חקירות | בלש פרטי דחוף של דיטקט חקירות

זקוקים לייעוץ לפני התחלת חקירה של דיטקט חקירות? צריכים חוקרת פרטית לביצוע צוו מעצר או הוכחת  בגידות?

חוקרת פרטית ממשרד חקירות בינלאומיות דיטקט, מבצעת חקירות דחופות 24/7.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחת ייעוץ חינם עם חוקרת פרטית מומלצת לצורך חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי,
חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, כאשר אתם זקוקים לחקירה בישראל או בחול :

050-550-1024 📞

 

 

 

דילוג לתוכן