חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר גירושין


האם חוקר פרטי | חוקר גירושין יכול לעזור בתיק הגירושין שלי?

כשאנחנו חושבים על חוקר גירושין, רובנו מדמיינים משהו מתוך סרט: החוקר הפרטי יושב במכונית שלו, אוכל כריך ומעשן סיגר בזמן שהוא מנסה לתפוס בן זוג ומאהב בוגדים בחיבוק חשאי. אבל האם זה המצב בחיים האמיתיים? כן ולא.

חוקר גירושין

 

איך חוקר גירושין פרטי עשוי לעזור ?

חוקרים פרטיים נשכרים לעתים קרובות כדי לסייע בתיקים של דיני משפחה, והם יכולים להועיל מאוד מסיבות שונות. עם זאת, לעתים קרובות יותר, העדויות שהם אוספים הן נסיבתיות יותר ממה שרואים בסרטים. כשהמקרה כרוך ברומנים מחוץ לנישואים, הזוגות בדרך כלל מספיק דיסקרטיים כדי שיהיה קשה לצלם אותם בשעת מעשה ממש, אך בכל זאת, חוקר גירושין או חוקר בגידות מקצועי ידע לאסוף את כל הראיות מסביב על מנת לבנות היטב את התיק לבית המשפט.

 

חוקר פרטי בגידות  | אשליה של פרטיות

רוב האנשים סוגרים את התריסים אלא אם כן הם נמצאים בקומה עליונה בבניין, והם מאמינים שלא ניתן לראות אותם מהקרקע. אבל מה אם חוקר פרטי יצליח לצלם וידאו מקומה עליונה בבניין ממול? אם הבית עליו יתצפת חוקר בגידות נמצא באזור מבודד, בן הזוג ששכר את החוקר הפרטי יכול לתת אישור לחוקר ללכת לשטח הבית במידה והבית גם שלו.

האשליה שלא ניתן לראות את האוהבים בגלל הבידוד של הבית, כשמה כן היא- אשליה.

 

חוקרים פרטיים תיעוד וידאו של בגידה

במקרה אחד, לקוח ידע שאשתו מנהלת רומן, אבל החוקר לא הצליח להשיג ראיות אמיתיות. אז, החוקר הציע ללקוח לעזוב באמתלה כלשהי את הבית למספר ימים. לא עבר זמן רב לאחר שהלקוח יצא מהעיר, ואל הבית הגיע רכב לא מוכר.

החוקר הפרטי יצר קשר עם הבעל אשר הגיע למקום, נכנס לביתו , עלה לחדר השינה עם מצלמת וידאו, וצילם את אשתו ואת מאהבה בעת הבגידה.

מיותר לציין שמערכת היחסים הזו הסתיימה בגירושים, והסרט הוידאו היה מכריע במקרה של הבעל.

 

חקירות דיבוב |  לגרום לבן הזוג שלך להודות באשמה

במצב אחר, לקוח גבר הצליח ליירט את המיילים של אשתו ולהבין כי היא עומדת לפגוש  גבר שיגיע לעיר למחרת בערב. היא סיפרה לבעלה שהיא יוצאת עם חברותיה, אבל חוקר פרטי בגידות עקב אחריה היא נראתה מגיעה לבית מלון.

החוקר הפרטי צפה בה יוצאת מהמלון עם החבר שלה, נכנסים לרכב של המאהב ונעלמים.

הלקוח הגיע והזיז את המכונית של אשתו מהחנייה. החוקר פנה למשטרה כדי ליידע אותם שגם אם המכונית דווחה כגנובה, היא לא נגנבה בפועל. כמובן שאם האישה תדווח על גניבת הרכב, היא תצטרך להודות שהחנה אותו בחניון של מלון.

כאשר חזרה האישה וחיפשה את מכוניתה, יחד עם המאהב, צילם אותם הבעל יחדיו. מעבר לכך, הבעל הגיע ברכב וזרק את כל בגדיה על הרצפה. הוא אסף אותם בשקיות אשפה בדיוק למטרה זו. כעת היא נתפסה רשמית ולא יכלה עוד להכחיש את בגידתה בו.


חוקר פרטי
| חקירות ומעקבים 24/7  

👍 חוקר פרטי חשיפת בגידות – מעקבים וחקירות ברמה אחרת.

👍 חוקר פרטי ייעוץ חינם 24/7 ללא כל התחייבות.

👍 חקירות פרטיות |   חקירה כלכלית עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי כאשר אתם זקוקים ל איתור האזנות סתר.

👍 חוקר פרטי גירושין | שירות חקירות ללא פשרות!

👍 פתרונות לבעיות סבוכות ומורכבות. חוקר פרטי לחקירות בישראל | חקירות בחו”ל.

פנו אל חוקר פרטי מומלץ ממשרד חקירות דיטקט אשר נותן שירות מקצועי 24/7  :

050-550-1024 📞

 

אל תספרו לאף אחד שאתם שוכרים חוקר גירושין !

למרבה הצער, זה גם לא נדיר שמישהו או מישהי ינהלו רומן עם חבר קרוב של המשפחה. מסיבה זו, חוקרים פרטיים ועורכי דין ממליצים ללקוחותיהם לא לספר על חשדותיהם לבגידה לאף אחד – אפילו לא להוריהם, שעלולים לספר זאת בטעות לבן או בת הזוג. אם בן או בת הזוג יודעים כי חוקר גירושין  נשכר לעקוב אחריהם הם עשויים לשכור חוקר משלהם כדי לקבוע אם מתבצע מעקב אחריהם, ומעבר לכך להיזהר מאוד, עד כדי כך שלא יהיה זה אפשרי כמעט, לאסוף ראיות כלשהן לבגידה כדי לסייע בתיק בית משפט שלאחר מכן.

 

מי שוכר חוקר גירושין או חוקר פרטי ?

לעתים קרובות, בעל או אישה חושדים שבני זוגם בוגדים והם שוכרים חוקר פרטי בגידות עוד לפני התייעצות עם עורך דין.

חשוב לבחור חוקר פרטי בעל מוניטין שאינו רק מקצועי אלא בקיא היטב בחוקים, ולא יאסוף שום ראיה שלא כדין העלולה לערער את תיק גירושין. מעבר לכך, חוקר גירושין מקצועי ידע לספק דוחות מפורטים מאוד שיעזרו לעורך הדין להציג תיק יסודי בבית המשפט.

 

מה אנו כלקוחות נעשה עם המידע שנאסף על ידי חוקר גירושין ?

בנסיבות מסוימות, ראיות שנאספו על ידי חוקר פרטי לא יועילו בתיק גירושין. עורך דין יכול לייעץ ללקוח אם כדאי להשקיע בשכירת חוקר פרטי. לדוגמה, אם בני הזוג נשואים רק שנה, או אם האישה מרוויחה יותר מדי כסף מכדי שתקבל דמי מזונות גבוהים, או אם הצדדים לא מרוויחים מספיק כסף כדי לשלם מזונות, ייתכן שלא יועילו הראיות בבית המשפט.

חשוב לדעת כי פעמים רבות לקוחות רוצים לשכור חוקר גירושין או חוקר פרטי בגידות מסיבות רגשיות ועל מנת שתהייה להם ההצדקה הפסיכולוגית לפרק את הקשר.

כמו כן במקרים רבים זה בהחלט מקובל לשכור חוקר פרטי ולהחליט לא להשתמש במידע ובראיות שהושגו על ידי החוקר הפרטי. המידע עשוי לעזור להחליט אם להישאר במערכת יחסים או לא, וגם אם האפשרות לגירושין רחוקה עדיין, כדאי להיות מוכנים.

 

הימנעו מהעזרות בחברים על מנת לבצע מעקבים אחר בן או בת הזוג שלכם !

מה אם מישהו יבקש מחבר לעקוב אחר בן הזוג או לבצע האזנת סתר לטלפון של בן הזוג? זה מתכון לאסון. קודם כל, האזנת סתר אינה חוקית כלל. ישנם גם חוקים של הסגת גבול והטרדה שאולי האדם הממוצע לא מבין, כך שחבר עלול לעמוד לדין פלילי על ביצוע טעות בשוגג. מלבד האשמות פליליות, הצדדים הנפגעים יכולים לתבוע את החבר/החוקר החובב בבית המשפט לפיצוי כספי.

 

מתי כדאי להעסיק חוקר גירושין או חוקר פרטי לצורך חקירות גירושין חשיפת בגידות ?

גם אם אין יותר מאשר חשד למשהו שאינו תקין בנישואין, התייעצות עם חוקר פרטי או עורך דין היא רעיון טוב. אם העניין יסתיים בבית המשפט, הראיות שנאספו על ידי חוקר פרטי בתיקי גירושין סביר שיהיו קבילות בבית המשפט אם הם נאספו כחוק. אם השופט פוסל את הראיות כי הן לא הושגו כחוק או שאינן עומדות בדרישות הטכניות, זה בזבוז כספו של הלקוח.

יש אנשים שמאמינים שהם יכולים ללא ראיות מתועדות על ידי חוקר פרטי, להתעמת עם בן הזוג שלהם ולמצוא דרך לתקן את מערכת היחסים. אמנם זו אפשרות, אבל אם הצד הבוגדני לא מוכן להשקיע בתיקון היחסים ומערכת הנישואים זה עלול ליצור בעיה מבחינת הוכחת הזמן בו הרומן של בן/בת הסוג הבוגדים החל.

לכן, זה עדיף לקבל את הראיות מחוקר פרטי -לפני שהעימות מתרחש. לאחר מכן, ראיות אלו יהיו זמינות לדיון בהליך גירושין אם זה יגיע לכך. כמו כן, חשוב להוכיח שהרומן החל לפני שבני הזוג נפרדו. לכן, רוב עורכי הדין והחוקרים הפרטיים מייעצים לאנשים להתייעץ עם עורך דין ולשכור חוקר פרטי גירושין ברגע שהם חושדים שבנ זוגם מנהלים רומן.

 

בגידות | הזדמנות ונטייה

זוגות דיסקרטיים הם דיסקרטיים, נדיר שמישהו “נתפס בשעת מעשה”, ולכן בדרך כלל קשה להשיג הוכחה לרומן. מסיבה זו, בית המשפט רק דורש מבן זוג לספק הוכחה נסיבתית לניאוף. זה מצריך הוכחות ל”הזדמנות ונטייה” להתרחשות ניאוף. על מנת שהראיות יועילו בבית המשפט, על הראיות להראות גם הזדמנות וגם נטייה.

ההזדמנות לנאוף כוללת תיעוד שהצדדים נכנסו לבדם לבית, לחדר מלון, למושב האחורי של מכונית או למקום אחר דומה אשר מאפשר התבודדות, והופיעו זמן מה לאחר מכן. זו הזדמנות ליחסים מיניים. כמובן, הצדדים יכולים להיות שותפים עסקיים המקיימים פגישה בחדר מלון, או שהם יכולים להיות חברים אפלטוניים שישנים בחדרים נפרדים. זו הסיבה שהנטייה חשובה לא פחות.

ראיות נטייה צריכות להראות כי הצדדים רצו לנאוף. בדרך כלל, עדויות אלה כוללות וידאו של בני הזוג מתנשקים, מחזיקים ידיים או מתחבקים בצורה רומנטית. הודעות דוא”ל, שיחות טלפון וקבלות על כרטיס אשראי על פרחים עשויים גם הם להוכיח נטייה, ואם תחבר את הראיות הללו עם ראיות ההזדמנות, בדרך כלל די לשופט להבין כי התרחש ניאוף.

 

חקירת בגידה ותשלום מזונות

תשלום דמי המזונות מבוססים בעיקר על צורך. בית המשפט מנסה לוודא ששני הצדדים מסוגלים להתנהל כלכלית כאשר מתרחשת פרידה או גירושין. אם הוכח שבן הזוג המבקש מזונות בגד בית הדין הרבני ייתן לבעל גט במקרה שאשתו בגדה, וייתן לאישה פיצוי כספי ( בד”כ את סכום כתובתה ) במידה והבעל בוגד.

הפסקת תשלום דמי המזונות מתרחשת בדרך כלל לאחר תקופה של שנים. כמו כן, מזונות בדרך כלל מסתיימים כאשר הצד המקבל את המזונות ( בדרך כלל האישה ) נתחילה בחיים משותפים עם בן זוג חדש, מה שאומר שהאדם חי עם בן זוג רומנטי חדש. בעוד שחיים משותפים מוגדרים בבירור בתקנון, לא תמיד ברור אם מישהו מתגורר יחד ולכן חוקר גירושין נקרא פעמים רבות לבדוק האם הצד המקבל מזונות עבר לגור עם בן זוג רומנטי חדש.

במקרה מסוים אחד, אישה החזיקה בארבעה בתי חוף והתגוררה באחד בזמן שהשכירה את האחרים. חוקר פרטי שנשכר על ידי בעלה שכר את הבית הסמוך והשיג קלטת וידאו של החבר של האישה בביתה במהלך כל שעות היום והלילה. למרות שזה עדיין יכול להיחשב נסיבתי, החוקר הצליח להשיג תיעוד וידאו של בתו של החבר לוקחת את אוטובוס בית הספר מהבית בבקרים. בית הספר דורש כתובת רשמית ברישומיו, כך שזו הייתה הוכחה מהותית לכך שהאישה גרה יחד עם החבר. החוקר גם מצא את הכתובת “הנתונה” של החבר כדי לבצע חקירות שכנים סביבתיות ולהוכיח כי החבר לא גר בכתובת הרשומה שלו.

כתוצאה מראיות אלו, הבעל שוחרר מחובת המזונות שלו, אותם הוא שילם במשך שנים.

 

חקירות בנושאי משמורת ילדים

חוקרים פרטיים נקראים לעתים קרובות כאשר ענייני משמורת מעורבים בתיק דיני משפחה. כך למשל, אם חשדה שבעלה שותה ונוהג עם הילדים במכונית. חוקר פרטי נשכר לעקוב אחר האב ומצא אותו בבר. החוקר הצליח להתבונן באב ולספור את מספר המשקאות ששתה לפני שאסף את הילדים לבית הספר. זה הוכיח לאם שבעלה מעמיד את ילדיהם בסכנה, וכתוצאה מכך היא הצליחה להציג את הראיות בבית המשפט ולהגן על ילדיה.

חוקרים פרטיים עושים יותר מאשר פשוט לעקוב אחר בני זוג שאולי מנהלים רומנים. אולי הורה נוסע עם הילדים במכונית מבלי לשים אותם במושבי הבטיחות ברכב או לחגור להם חגורות בטיחות ? אם אותו הורה מכחיש זאת, חוקר פרטי יכול לצלם בווידאו ולהוכיח את ההתנהגות הפזיזה. לאחר מכן ניתן להשתמש בראיות כדי להעניק משמורת להורה השני.

לעיתים כאשר יחסי היכרויות של הורה עם גורם שלילי משפיעה על הילדים, זה חשוב בדיון על משמורת ילדים. אם נטען כי החבר או החברה החדשים של ההורה הם עברייני מין מורשעים, יש להם רקע של אישומים פליליים בסמים וכדומה, חוקר פרטי יכול להביא ראיות לבית המשפט על התנהגות ההורה הבעייתי. חוקר גירושין פרטי יכול להיות גורם מרכזי בקביעת הלגיטימיות של שמועות אלה.

 

חקירות לא חוקיות

יש מקרים שונים של חוקרים אשר הורשעו בשורה של פעילויות לא חוקיות, כמו האזנות סתר, הונאת מחשבים וגניבת זהות. בבית המשפט הם ניסו לטעון להגנתם שתפקידם היה “פתרון בעיות באמצעות רכישת מידע”. במילים אחרות, הם היו מוכנים להשתמש בכל אמצעי כדי להשיג את המידע שלקוחותייהם רצו.

בעוד שרוב החוקרים הפרטיים מקצועיים ומצייתים לחוק, חלקם מוכנים להשיג מידע שלא כדין. חלק מהלקוחות כל כך נואשים להשיג ראיות נגד בני זוגם שהם מוכנים לעשות כל מאמץ בשביל זה. זו, כמובן, טעות. ראיות שהושגו שלא כדין יושלכו ללא ספק מבית המשפט.

זה לא יעזור לתיק הגירושין ולמעשה יכול לערער קשות את טענותיו של בן הזוג שהציג ראיות לא חוקיות אלו.

אז מה חוקי ומה לא חוקי? כפי שצוין בעבר, האזנת סתר אינה חוקית. חוקר יכול להסריט כל דבר שניתן לראות בפומבי, אך יש לכבות את יכולת האודיו של מצלמת הווידאו בהרבה מקרים היות ויתכן שהקול המוקלט לא יהיה קביל בבית המשפט. המשמעות היא כי חוקר פרטי בגידות. יכול לצלם בווידיאו דברים כמו זוג שמחזיק ידיים בפומבי, מתנשקים לשלום לפני שנכנסים למכונית ואפילו עושים אהבה אם אין וילונות שמכסים חלון, אבל בדרך כלל הוא לא יכול להקליט את השיחות של בני הזוג.

מצלמת וידאו יכולה, לפעמים, להיות מוסתרת בבית מגורים כדי לתעד את הפעילויות של השוהים בבית. הסוגיות המשפטיות המועלות על ידי הסתרת מצלמות הינן מורכבות במיוחד.

אסור לאדם לבצע פעולה זו ללא ייעוץ והכוונה ספציפיים מעורך דין.

הסתרת מצלמות ומכשירי הקלטת אודיו עלולה לגרום לאחריות פלילית בנסיבות מסוימות ולכן תמיד מומלץ להעסיק איש מקצוע שיסייע בבחינת פעילויות אלו. לבני זוג יש הזדמנויות רבות להטמין מצלמות ומיקרופונים נסתרים בביתם כדי לתפוס בן זוג נואף. ניסיונות אלו להשיג הוכחות מצליחים לעיתים אך טומנים בחובם סיכונים ויש לשקול אותם היטב.

ישנם גם שיקולים רבים שבאים לידי ביטוי בכל הקשור למעקב אלקטרוני של רכבים. לקוחות רבים מבקשים למקם מכשיר מעקב GPS במכונית של בן הזוג או ברכבו. שוב, הדבר מצריך שיקול דעת מדוקדק על מנת לבחון את האחריות האזרחית והפלילית. עם זאת, מכשיר ה-GPS הפך לשיטה מאוד פרודוקטיבית וחסכונית לביצוע מעקבים והוא מופעל במקרים רבים.

לעתים נקראים חוקרים פרטיים על ידי לקוח לבצע בדיקה לגילוי האזנות סתר, לבדוק מכשירי האזנה, מכשירי GPS ומצלמות נסתרות. לחלק מהחוקרים הפרטיים יש הכשרה לביצוע בדיקות איתור מצלמות נסתרות ובדיקות איתור האזנות סתר, באמצעות מכשירים משוכללים המאפשרים להם לבדוק בתים, חדרים ורכבים. במקרה מסוים אחד, אישה נשואה ניהלה רומן, והחבר שלה שם תוכנות ריגול במחשב שלה. היא שכרה חוקר שמצא את תוכנת הריגול והעידה בהליך אזרחי שהאישה הביאה נגד החבר משום שלא הייתה לו זכות חוקית להכניס את תוכנת הריגול למחשבה.

 

חוקר גירושין | חוקר פרטי בגידות

חוקר גירושין וחוקר פרטי עשוי להיות מועיל במהלך מספר שלבים של תיק דיני משפחה – לפני פרידה כדי לקבוע אם התרחשה בגידה, לבצע בדיקות לאחר הסכם פרידה כדי לוודא שלא התרחשה הפרה של ההסכם, או אפילו לאחר גירושין סופיים.

חוקר פרטי יכול לעזור במעורבות בנושאי משמורת ילדים או מזונות ולאסוף ראיות המספקות ללקוח עילה לבקש מבית המשפט לשנות צו קודם. זה עשוי להיות חשוב אם טובת הילדים מעורבת או אם בן זוג מקבל מזונות שלא בצדק.

כאשר אתם עומדים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, יש צורך להיות  כנים לחלוטין עמו. יהיה לו קשה לעשות את עבודתו אלא אם כן הוא ידע הכל על המצב. למעשה, חוקר פרטי יכול להפסיק את מערכת היחסים שלו עם לקוח במידה והלקוח שיקר או הסתיר פרטים מהותיים לתיק החקירה.

חוקרים פרטיים הם לרוב חלק בלתי נפרד מתיק דיני משפחה, והם יכולים לסייע בדרכים רבות לחזק את ההליך בבית המשפט ולסייע לצדדים לגלות את האמת. הם מספקים שירות משפטי ורגשי לאנשים שנמצאים בדרך כלל במצב נפשי בעייתי.

 

חוקר פרטי דחוף | בלש פרטי דחוף

זקוקים לייעוץ לפני התחלת חקירה בגידה ? צריכים חוקר פרטי לביצוע צוו מעצר או הוכחת  בגידות בארץ או בחו”ל ?

חוקר פרטי של משרד דיטקט, מבצע חקירות דחופות  24/7.

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחת ייעוץ חינם לצורך חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, כאשר אתם זקוקים לחקירה מקצועית בישראל או בחול :

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן