חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי בבאר שבע


חוקר פרטי
בבאר שבע 24/7

👍 חוקר פרטי בעיר באר שבע – חקירות פרטיות מקצועיות.

👍 שיחת ייעוץ 24/7 עם חוקר פרטי בעיר באר שבע .

👍 חוקר פרטי מומחה בבאר שבע | חקירות כלכליות מדויקות.

👍 דיטקט חקירות עובד עם ציוד טכני המתקדם מסוגו בתחום החקירות.

👍 חוקר פרטי המבצע איתור האזנות סתר.

👍 חוקר פרטי בלש פרטי | דיטקט שירות ללא פשרות!

👍 איסוף מידע חקירתי מושלם לפתרון בעייתכם.

פנו לדיטקט חקירות לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי מומלץ אשר מבצע חקירות שירות בבאר שבע והסביבה:

050-550-1024 📞

חוקר פרטי מקצועי בבאר שבע וחוקרים פרטיים רשויים בבאר שבע של משרדינו, מספקים שירותי חקירות ומתן פתרונות במגוון תחומים, החל ממעקב סמו לאיתור בגידות, מעקב הגנתי ליזמים, חקירות מעמד אישי, חשיפת מרמה והונה, חקירות כלכליות ועוד..

 חוקר פרטי הפועל בבאר שבע של משרד חקירות דיטקט, ידריך אותך באופן המתאים ביותר לביצוע העבודה הספציפית לה אתם זקוקים.

חוקר פרטי בבאר שבע או חוקרים פרטיים בבאר שבע אמורים להיות בעלי רישיון ממשלתי ממשרד המשפטים שניתן לאחר שלוש שנות התמחות. גם המשרד אליו אתם פונים צריך להחזיק באישור לניהול משרד חקירות היתר שניתן על ידי משרד המשפטים לאחר חמש שנים נוספות של עבודה מוכחת כחוקר פרטי מוסמך.


חוקר פרטי בבאר שבע

חוקר פרטי או בלש פרטי בבאר שבע  אמורים להיות בעלי תכונות אופי מיוחדים הנחוצים לעבודה יעילה. חוקר פרטי חייב להכיר כיצד לחקור בשיטות שונות, חוקרים פרטיים של משרדינו המבצעים בדיקות בלעדיות צריכים לשנות זהות במהירות, בעלי הערכה עצמית ויכולת לבצע אבחון מהיר, והינם בעלי אינטואיציה גבוהה אשר עוזרת להם להשיג מידע רלוונטי מאובייקט חקירה גם ללא ידיעתו.


תכונות חוקר פרטי בבאר שבע של דיטקט חקירות

יושרה

כחברה עם יותר מ-30 שנות ניסיון מאחורינו, אנו מומחים בתחום החקירות. אחת הנקודות החיוניות ביותר עבורנו בפעילות שלנו היא השגת ההוכחה והמידע עבורכם, הלקוחות שלנו, בשיטה חוקית, מהירה וחסכונית, תוך מתן פתרון מושלם לשביעות רצונכם המלאה.


וותק וניסיון

משרד חקירות דיטקט עוסק בתחום השגת מידע כבר למעלה משלושים שנה. ניהלנו אלפי תיקי חקירה שונים, חקרנו אלפי חשודים מסוגים רבים, כאשר שיעורי ההצלחה הכוללים שלנו הם יותר מ-95%!


דמיון

אנו מבצעים חקירות פרטיות באופן אישי ודיסקרטי עם חדשנות ודמיון.  כל חוקר פרטי בבאר שבע במשרדנו יודע כיצד להסיק מסקנות מכל מקרה שביצענו בעבר, לייעל את הטכניקות,  ולהשתמש בניסיון הרב שלנו על מנת לפתור את הבעיות של לקוחותינו, בשיטה יעילה ומהירה, המתרכזת בהשגת המידע והתוצאות בדרך הקצרה והחוקית ביותר.


בינלאומיות

יש לנו יתרון משמעותי בביצוע חקירות בחו”ל ומעקב אחר נכסים, שבהם מבריחים נכסים וכספים לחו”ל. בעידן הגלובאלי כיום, דבר זה הוא יחסית פשוט. הניסיון שלנו בעבודה עם אנשי מודיעין ומשרדי חקירות בחו”ל נעשה במקרים בהם נדרש ניטור במדינות שונות , כגון חקירות כלכליות, מעקבים ועוד.


 מחירון חוקר פרטי בבאר שבע

עלות שעת מעקב לשני עוקבים

380-450 שח

חקירה הכלכלית מלאה

3500 שח

חקירה כלכלית הסטורית מקיפה

8600-10000 שח

חקירת נדל”ן

1900 שח

חקירה לאיתור בעלות רכב

750-1600 שח

חקירות דיבוב סמויות ( ע”פ מורכבות התיק )

2500-15000 שח

חקירות רקע ופרופיל לפני נישואין

3500-6000 שח

חקירות רקע בנושאים עסקיים

2500-5000 שח

איתור מקיף של תביעות משפטיות

2000 שח

בדיקת גילוי האזנה לסלולאר

1500 שח

בדיקת גילוי האזנה לדירה עד 5 חדרים ( תלוי מיקום )

2500-4000 שח

 בדיקת גילוי האזנות ברכב

1000 שח

בדיקת פוליגרף

650-3000 שח

איתור טלפון לאובייקט

850 שח

איתור פרטים לפי מספר טלפון

500-950 שח

איתור כתובת מגורים ע”פ מורכבות האיתור

700-2500 שח

איתור מקום עבודה

1200 שח ( ללא מעקבים )

מכירת טייפ הקלטה לטווח ארוך

1800 שח

בדיקת נאותות רחבה לקראת העסקת עובד

4500 שח

איתור מספר זהות

250-800 שח

שעת ייעוץ טלפונית עם חוקר רשוי

350 שח

שעת ייעוץ פרונטאלית עם חוקר רשוי

650 שח

המחירים מעלה אינם כוללים מע”מ כחוק

17 %


 חוקר פרטי בבאר שבע של משרד חקירות דיטקט

דיטקט עובדת עבור משרדי עורכי דין, עסקים וחברות וכמובן אנשים פרטיים. המשימות שלנו כוללות איסוף דטה, ניטור, חקירות גלויות או סמויות, שימוש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים כגון מצלמות וידאו סמויות, מיקרופונים קטנים ועוד.


איך תבחרו חוקר פרטי בבאר שבע?

כיום ישנם מאות משרדי חקירות בישראל, כאשר האינטרנט הופך את מלאכת מציאת משרד חקירות לפשוטה ומהירה. ניתן להתרשם מאתרי האינטרנט של המשרדים השונים, וחיוני לשים לב לניסיון המשרד, לחוקרים המשמשים אותו ולנסיון המבצעי שלהם. לאחר שניתחתם את האתרים השונים, קבעו פגישת ייעוץ עם מספר משרדים על מנת להתרשם אישית. חשוב מאוד שבעל משרד חקירות ישדר מומחיות, אמינות ויכולת. נסו לקבל מאותו חוקר פרטי בבאר שבע את שמות הממליצים, רצוי עורכי דין שאיתם הוא מקיים קרשי עבודה. חשוב מאוד לבדוק במהלך הפגישה האם לאדם שיבצע את העבודה יש ​​אישור לעסוק בתחום ולבקש אומדן עלות החקירה הדרושה לכם.


תפקידו של חוקר פרטי בבאר שבע?

בדרך כלל, תפקידו של החוקר הוא לאתר ראיות מעוגנות בצילום והקלטה. לשם כך הוא יאסוף מידע שימושי מגורמים שונים בעזרת יצירת אמון ושימוש לעיתים בזהות בדויה. הוא חוקר עדים, מצלם, מחפש את העובדות ורמזים שיעזרו לו להגיע לנתוני חקירה טובים.

בניגוד לבלשי משטרה, חוקרים פרטיים בבאר שבע עובדים בדרך כלל עבור עסקים פרטיים או אזרחים פרטיים ולא עבור הממשלה, ולמרות שבלשים פרטיים מסייעים מדי פעם בפתרון פעולות פליליות, הם אינם עובדי אכיפת החוק. תפקידם הוא לאסוף מידע, לא לעצור או להעמיד לדין פורעי חוק.


חקירות פרטיות והחוק

לעיתים, ישנן פעילויות שונות המנוגדות לחוק, למשל: בישראל וברוב העולם התחזות לרשויות אכיפת חוק, עובדי ממשלה, עורך דין או כל סוג של השמה המחייבת רישיון והסמכה אינם חוקיים.

במדינות מסוימות יש צורך להודיע ​​למשטרה גם על המעקבים וכן על קיומו של חוקר פרטי בשטח. מצד שני, מעקב טלפוני באמצעות כלי הקלטה או האזנה אינו חוקי בדרך כלל.

כתוצאה מבעיות הנוגעות לחדירה לפרטיות, יש אנשים המאמינים שבלשים פרטיים בבאר שבע נמצאים לעתים קרובות בצד השגוי של החוק. חוקרים פרטיים הופיעו בנוסף באור לא חיובי במספר מקרים פופולריים.

עם זאת, ככל שיותר מדינות מתחילות להבין את חשיבות החוקר הפרטי להליכים משפטיים, תפיסה זו משתנה כיום.


חוקר פרטי בבאר שבע בעיר ובפרברים

בין אם יש צורך בחוקר פרטי בבאר שבע שיפעל בעיר, או באזורי הפרברים, העבודה צריכה להיות תמיד דיסקרטית וסודית, שכן ללא ספק היא רגישה ונוגעת במקרים רגישים בנושאים שונים.

זה נכון שאדם שרוצה לבצע הונאות או לבגוד בבן/בת הזוג שלו תמיד ימצא אמצעי לעשות זאת, אבל חיי הלילה בערים הגדולות הרבה יותר סוערים מאשר בעיירות.

חוקרים פרטיים בבאר שבע מבצעים חקירות בתחומים רבים, וניתן להעסיק חוקר פרטי בבאר שבע לאיתור אנשים, לחשוף את האמת הנוגעת לחששות הקשורים לבגידה של בני הזוג, למקם מכשירי צילום בעסק, למנוע ולהגן מפני ריגול מסחרי. ועוד .


סימנים לבגידה ושכירת חוקר פרטי בבאר שבע

בין הסימנים לבגידה בקשר, אנו יכולים להבחין לעיתים בשינויים קיצוניים בהתנהגות.

כשבני זוג חוזרים לפתע בשעות מאוחרות, משנים את הגישה שלהם במערכת היחסים, יוצאים למסע רכישה של בגדים חדשים, סימנים אלו עלולים להיות דאגה מוצדקת לבגידה.

הדבר הראשון שיש לבחון הוא התאמה בהתנהגות. הזוגות שחיים יחד במשך שנים כבר סיגלו לעצמם שגרה והתנהגויות קבועות ומכירים את בני זוגם בתקשורת מילולית ובלתי לא מילולית. שינוי בדפוסים הללו חייב לעורר את ההבנה שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח.

אז כדי לחזק את האינסטינקט שלך, להלן כמה אינדיקציות העלולות להצביע על בגידה.


שינוי ביחסי הזוגיות

שינוי קיצוני בהתנהגות חייב לעורר חשד, אך לא רק כאשר השינוי הוא שלילי, חוסר סבלנות, כעס, מריבות עם האשמות או התחמקות מוחלטת ממגע ומין. במקרים מסוימים יש תשוקה במין, בן הזוג מחמיא, מרעיף שבח ומתנות, ובמידה והדבר לא רגיל הוא אמור להדליק נורה אדומה.


שדרוג במראה

בני זוג בוגדים ידאגו למראה החיצוני שלהם. אם בן הזוג מתחיל להיות מודע למראה, לתזונה, לספורט, ולהשקעה בטיפוח, סביר להניח שזה לא עבור אלה שמחכים בבית בעיקר אם קיים נתק בין בני הזוג


שינוי בהרגלים ובהתנהגויות

השינוי בהתנהגות יכול להופיע, למשל במקלחות תכופות במיוחד כשחוזרים הביתה, לפני שהם באמת הספיקו להחליף מילה, או לערוך שיחות טלפון ארוכות וסודיות, לצאתצ להליכות ארוכות מהרגיל עם הכלב ולתת תירוצים לשאלות שגרתיות.


הטלפון והמחשב לא בהישג יד

בין דרכי התקשורת האקטיביות ביותר למי שמנהל רומן הוא הטלפון הסלולרי, הטאבלט והמחשב. אם יש לפתע קוד חדש לגמרי, סביר להניח שיש מה להסתיר. אי הוודאות מקבלת תוקף גם כאשר יש עדויות לעלויות “חריגות” בכרטיסי האשראי, עלויות לא מוסברות כגון מסעדות יוקרה, שהייה בבתי מלון, מופעים וכדומה.


ניסית לדבר על ההרגשה שלך והזוג ענה בהתקפה

מדי פעם, כאשר אנשים חשים אשמה, במקום לספק תגובות, הם מחליטים לבחור בטכניקה תת-מודעת להתקפה מילולית של בן הזוג שלהם. באותו זמן בדיוק, גם לאנשים יש נטייה להתקלח ברגע שהם מגיעים הביתה, וזה כדי לנסות ולהיפטר מכל מיני סימנים ועקבות של בגידה בבן לוויה.

סימנים נוספים לבגידה יכולים להיות תלויים גם בדרך שבה בוחרים בני הזוג לעשות כביסה. אם בן הזוג חוזר הביתה וזורק מיד את הבגדים שלו למכונת הכביסה, יש חשש שהם מנסים להסתיר יחסים מחוץ לנישואים.


פנו לחוקר פרטי בבאר שבע של דיטקט חקירות. השירות של חוקר בגידות פרטי בבאר שבע אינו מתוכנן רק כדי לפרק מערכות יחסים. לפעמים אפשר לתקן את הקשר – אם רק תתמודדו עם האמת ותדברו על הנקודות המפריעות לכם.

פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ בתחום חשיפת בגידות , חקירות כלכליות, מודיעין עסקי ועוד, אשר מספק שירות בבאר שבע והסביבה:

050-550-1024 📞

דילוג לתוכן