חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי בגידות


חוקר פרטי בגידות | משרד חקירות 24/7


☑️  פתרון טכנולוגי מקצועי למעקב בגידות – 24/7 במחיר אטרקטיבי – לשימוש אישי וחוקי בלבד !


אף אחד לא פונה לחוקר פרטי בגידות או חוקר בגידות, ככה סתם, בשביל הכיף שלו, בדיוק כשם שאף אחד אינו פונה לעורך דין, או רופא מומחה סתם כך.

לקוחותי שואלים אותי לפעמים, כיצד הצלחנו להשיג ראיות בצורה מהירה ויעילה כל כך?


לי התשובה היא פשוטה..
אנחנו פשוט משתדלים יותר !!!

חוקר פרטי בגידות


מהו תפקידו של חוקר פרטי בגידות ?

חוקר פרטי המתמחה בתיקי בגידה, המכונה גם “חוקר בן זוג בוגד”, הוא אדם אשר נשכר על ידי לקוחו על מנת לאסוף ראיות לבגידה או ניאוף בקשר רומנטי. חוקרים אלה עשויים להשתמש בשיטות שונות כדי לאסוף ראיות, כגון מעקב מתועד בווידאו ותמונות, מעקב אחר פעילות במדיה החברתית ועוד.

חוקר בגידות הוא איש מקצוע שנשכר לאסוף עדויות לבגידה או בגידה בזוגיות. זה עשוי להיות כרוך בביצוע מעקבים, איסוף ראיות ממכשירים אלקטרוניים כגון טלפונים או מחשבים, וראיון גורמים רלוונטיים.

חוקרים פרטיים המתמחים בתיקי בגידה נשכרים לרוב על ידי אנשים החושדים שבן זוגם או בן זוגם בבגידה, אך ייתכן שאין להם ראיות קונקרטיות לתמיכה בחשדותיהם. ממצאי חוקר פרטי בגידות יכולים לשמש בהליכי גירושין או לסייע ללקוחות לקבל החלטות לגבי המשך מערכת היחסים הזוגית שלהם.

אנחנו פונים לחוקר פרטי בגידות מומלץ כי משהו מטריד אותנו ואנחנו חשים, ובצדק, שאנחנו חייבים לברר את העניין לעומק, כדי שנוכל לדעת היכן אנו עומדים, לפעול לפתרון הבעיה (אם, חלילה, יש בעיה) ולהמשיך את חיינו הלאה.

כשאנחנו עומדים לשכור חוקר פרטי בגידות לאיתור בגידה ברחבי הארץ או בחו”ל, או חוקר פרטי במרכז למעקב בתיק בגידות, חשוב מאוד שנזכור כי אנחנו בוחרים, בראש ובראשונה, באדם: לא במחיר מבצע ולא במילים יפות, או סרטוני וידיאו נוצצים ! למרות שאנו מספקים חוקר פרטי בגידות מחיר אטרקטיבי, חשוב לסמוך על חוקר פרטי בגידות שאנחנו בוחרים ואותו לא הכרנו עד אותו רגע ומתירים לו להיכנס לפינות הכי נחבאות של חיינו ולגעת בדברים הכי רגישים והכי נפיצים. לכן כל כך חשוב לבחור במשרד המביא אתו ניסיון רב ועשיר, המגובה בסיפורי הצלחה, ולדבר עם החוקר שמולו אנחנו עומדים לעבוד, לחוש אותו ולהשתכנע כי זהו, אכן, האדם שבידיו אנחנו מוכנים לשים את מבטחנו.

זכרו זאת ! אתם לא רוכשים באמצעות מחירון טלוויזיה, או נופשון באילת… אתם שולחים מישהו לנטרל פצצה הנמצאת אצלכם באמצע הבית, באמצע החיים, והדבר האחרון שאתם רוצים הוא איזה חובבן שידפוק את כל העסק, או כמו שאומרים אצלנו בענף: “אם נדמה לך שזה יקר לקחת מקצוען, חכה עד שתיקח חובבן”…


מהם התחום העיקרי בו נדרש חוקר פרטי בגידות ?

חוקר פרטי בגידות יתמקד באיתור מידע אשר עלול להוכיח בגידה של בן או בת זוג. פעולות חקירה של חוקר פרטי בגידות יכללו בין היתר מעקב סמוי אחר בן או בת הזוג החשודים בבגידה, מידע על קשרים חברתיים שלהם ברשתות החברתיות, תיעוד סמוי של פעולותייהם, וחקירות דיבוב תחת כיסוי.

מעבר לכך, חוקר פרטי בגידות יפעל לבדיקת המצב הכלכלי של בן או בת הזוג הבוגדים, איתור נכסים והון אישי שלהם ישראל ובעולם, וכל צידע נוסף אשר עשוי בחקירת הבגידות במקרה שהליך הגירושין יגיע לבית המשפט לדיונים בפירוק השותפות בין בני הזוג.


אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות |  חוקר בגידות מומלץ למעקבים סמויים בכל הארץ כאשר המרכזים מהם מתחילה הפעילות הינם : תל אביב – ירושלים – חיפה – באר שבע.


חוקר פרטי בגידות לביצוע חקירות בתחום הבגידות

אם מצאתם את עצמכם נפגעים ממעשה בגידה או חוסר הגינות במסגרת המשפחתית או העסקית, חושב להעזר בחוקר פרטי בגידות שיעזור לכם בהשגת הראיות אשר יוכלו לשמש אתכם בבית המשפט. כאן נפרט מתי חשוב לפנות לחוקר פרטי ואיך הוא מצליח להשיג את הראיות הדרושות.

 

פנייה לחוקר פרטי בגידות חשובה במקרים הבאים:

בגידות בחיי המשפחה – כאשר קיים חשד שגורם מסויים ממשפחתכם אינו נאמן ופועל בחשאי, יש  להעזר בשרותי חוקר פרטי בגידות מומלץ על מנת שיאמת או יפריך את הנתונים. חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות יבצע את החקירות בצורה דיסקרטית וחשאית כאשר הנחקר -מושא החקירה לא ידע כי בוצעו חקירות או מעקבים סמויים אחריו.

גירושין – כאשר בני זוג נמצאים בהליך גירושין ואחד הצדדים מסתיר את פעולותיו ומעשיו, חשוב  להעזר בשירותיו של חוקר פרטי בגידות מומלץ על מנת לשפוך אור ושקיפות על מעשי בן הזוג או בת הזוג. חוקר פרטי בגידה המתמחה בחשיפת בגידות ואיתור רכוש, יסייע באיתור רכוש ומקורות הכנסה משותפים שאחד מבני הזוג שומר בסתר ואינו מדווח עלייהם. כמו כן חוקר פרטי בגידות יפעל לחשיפת בגידה של בן או בת הזוג ויספק ראיות אשר ישמשו בבית המשפט לענייני משפחה ובית המשפט הרבני.

בגידה בעבודה וגניבה ממעביד – מעבידים אשר חושדים כי אחד מעובדייהם פועל נגדו, גונב מידע או נתונים דיסקרטיים מהעסק, גונב לקוחות וכדומה , שוכרים שירותי חוקר פרטי בגידה במקום העבודה. חוקר פרטי בגידה יבחן את פעולותיו של העובד החשוד, יעקוב אחריו ויבצע מולו פעולות חקירה חוקיות לרבות חקירות דיבוב סמויות, הכל על מנת לקבל מידע האם אכן העובד החשוד מועל באמון, בוגד וגונב מעבודתו.

פנו אלינו בכל מקרה שתזדקקו ל: חוקר פרטי בגידות, חוקר בגידות מומלץ, חוקר פרטי בגידה, חשיפת בגידה בין בני זוג, חשיפת בגידה עסקית, בגידות ביחסים אישיים, שירותי בלש פרטי בגידה, שירותים של בלש פרטי בגידות, טיפול משרד חקירות בגידות, תצפיות ומעקבים לחשיפת בגידות ומעקב חשיפת בגידות ואנו נשמח לעמוד לרשותכם 

 

כיצד משרד חקירות מומלץ המטפל בבגידות מבצע את עבודתו ?

בפני משרד חקירות המעסיק חוקר פרטי בגידות מומלץ עומדים אמצעים רבים בהם הוא משתמש על מנת להגיע לאינפורמציה החשובה. משרד חקירות יעסיק צוות המורכב מחוקר פרטי המתמחה בבגידות, בלשים ועוקבים מקצועיים שיעקבו אחר פעולותיו של אובייקט החקירה סביב השעון. במקרים מסויימים כאשר ניתן לבצע זאת על פי חוק, חשוב לציין כי חוקר פרטי העוסק בבגידות אינו יכול על פי חוק להשתיל מכשירי האזנה וציתות אך הוא יכול להתשמש בחקירות חוקיות לגילות בגידות, להעביר עובדים בדיקות פוליגרף, לבצע בדיקות לאיתור האזנות במקום העבודה או בבית ועוד.

רגע לפני ההתחלה….

לפני שמחליטים לפנות לחוקר פרטי בגידות, חשוב לשאול את השאלות הבאות:

1

 האם לחוקר פרטי בגידה, רשיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים?

2

 האם חוקר פרטי בגידה עובד ע”פ חוק החוקרים הפרטיים?

3

 האם חוקר פרטי בגידה הינו עם הכשרה וניסיון רב בתחום בגידות?

4

 האם חוקר בגידות הינו בעל ידע בסוג חקירת בגידות?

5

 האם חוקר פרטי בגידות בעל ניסיון בביצוע מעקבים סמויים וחקירות דיבוב?

6

 האם יש לחוקר פרטי בגידה מומלץ ניסיון בביצוע חקירת בגידות?

7

האם חוקר בגידות מומלץ יוכל לאסוף ראיות שישמשו אתכם בבית המשפט?

8

האם חוקר פרטי בגידה עובד בדיסקרטיות מלאה?

ככל שתבדקו טוב יותר, ותוודאו כי חוקר פרטי בגידות אליו פניתם הוא מקצועי ובעל ניסיון רב, כך תבטיחו לעצמכם כי תוצאות החקירה יהיו טובות הרבה יותר!

פנו לחוקר פרטי מומלץ במידה ותיתקלו באחד ממקרים אלה: בן זוג בוגד, בת זוג בוגדת, גילוי בגידה בין בני זוג, חשיפת בן זוג בוגד, חשיפת בת זוג בוגדת.

פנו אלינו לביצוע חשיפת בגידות חקירות גירושין לייעוץ דיסקרטי

מערכות הקלטה מיוחדות מקצועיות ואיכותית עם איכות שמע גבוהה ביותר וסוללה לטווח ארוך – במחירים מיוחדים !


☑️  טיפ הקלטה זעיר – עד שבועיים הקלטה רציפה

 

דילוג לתוכן