חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי בחיפה


חוקר פרטי
בחיפה 24/7

 

👍 חוקר פרטי בחיפה – חקירות פרטיות במגוון תחומים.

👍 חוקר פרטי בחיפה שיחת יעוץ דיסקרטית ללא התחייבות.

👍 חוקר פרטי בחיפה | חשיפת בגידות חקירות כלכליות.

👍 חוקר פרטי | איתור האזנות סתר.

👍 משרד חקירות דיטקט עובד עם ציוד טכני מתקדם למעקבים.

👍 חוקר פרטי בחיפה של דיטקט מספק שירות חקירות ללא פשרות!

👍 אנו נבנה את תיק הראיות המושלם לפתרון בעייתכם.

פנו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ אשר מספק שירות בחיפה:

050-550-1024 📞

חוקר פרטי בחיפה של משרד חקירות דיטקט מספק פתרונות חקירה מקצועיים במבחר תחומים, החל ממעקב והפעלת חוקרים סמויים, בדיקות מעקב והגנה ביטחונית לאנשי עסקים, דרך חקירות מעמד אישי, חשיפת בגידות, חקירות כלכליות ומעקביםפ בארץ ובחו” ועוד.

אם אתם קוראים שורות אלו וזקוקים לחקירה, חוקר פרטי בחיפה ממשרדינו יעזור לכם בדרך הטובה ביותר לבצע את עבודת החקירה הדרושה לכם, וכך גם תגבירו את הסיכויים להצליח להגיע לתוצאות המקוות.

חוקר פרטי בחיפה חייב להיות בעל רשיון ממשלתי ממשרד המשפטים שניתן לאחר שלוש שנות התמחות. משרד החקירות אליו אתה מתקשר צריך להחזיק בנוסף באישור ברישיון מאושר על ידי משרד המשפטים לאחר 5 שנים נוספות של עבודה כבלש אישי מוסמך.


מחיר של חוקר פרטי בחיפה

חוקר פרטי אמור להיות בעל מאפייני אופי מסוימים שביצוע יעיל של עבודתו. חוקר פרטי בחיפה צריך לדעת בדיוק כיצד לחקור באמצעים שונים. החוקרים הפרטיים של משרדינו המבצעים בדיקות וחקירות, יודעים לשנות זהות במהירות, בעלי ביטחון עצמי ובעלי יכולת לבצע אבחון מהיר של השטח והם יודעים להשיג את המידע שהם צריכים בדרך חוקית ויעילה. בטבלה המופיעה מטה, מצויינים מחירים לחקירות שונות של חוקר פרטי בחיפה.

עלות שעת מעקב לשני עוקבים

380-450 שח

חקירה הכלכלית מלאה

3500 שח

חקירה כלכלית הסטורית מקיפה

8600-10000 שח

חקירת נדל”ן

1900 שח

חקירה לאיתור בעלות רכב

750-1600 שח

חקירות דיבוב סמויות ( ע”פ מורכבות התיק )

2500-15000 שח

חקירות רקע ופרופיל לפני נישואין

3500-6000 שח

חקירות רקע בנושאים עסקיים

2500-5000 שח

איתור מקיף של תביעות משפטיות

2000 שח

בדיקת גילוי האזנה לסלולאר

1500 שח

בדיקת גילוי האזנה לדירה עד 5 חדרים ( תלוי מיקום )

2500-4000 שח

 בדיקת גילוי האזנות ברכב

1000 שח

בדיקת פוליגרף

650-3000 שח

איתור טלפון לאובייקט

850 שח

איתור פרטים לפי מספר טלפון

500-950 שח

איתור כתובת מגורים ע”פ מורכבות האיתור

700-2500 שח

איתור מקום עבודה

1200 שח ( ללא מעקבים )

מכירת טייפ הקלטה לטווח ארוך

1800 שח

בדיקת נאותות רחבה לקראת העסקת עובד

4500 שח

איתור מספר זהות

250-800 שח

שעת ייעוץ טלפונית עם חוקר רשוי

350 שח

שעת ייעוץ פרונטאלית עם חוקר רשוי

650 שח

המחירים מעלה אינם כוללים מע”מ כחוק

17 %


חוקר פרטי בחיפה של משרד חקירות דיטקט  כאשר אתם זקוקים לפתרון בתחום מסוים


אמינות

כחברה עם יותר משלושה עשורים של ניסיון מאחורינו, אנחנו נעבוד עבורכם, לקוחותינו, בצורה חוקית, מהירה וחסכונית, תוך מתן שירות מעולה לשביעות רצונכם המלאה.


וותק וניסיון

עובדי דיטקט חקירות עוסקים למעשה בתחום השגת מידע כבר למעלה משלושים שנה וטיפלנו בפועל באלפי תיקי חקירות שונים, בדקנו אלפי חשודים מסוגים שונים והגענו להצלחות רבות עבור לקוחותינו.


חשיבה יצירתית

אנו מקדמים ביצוע חקירה פרטית בצורה דיסקרטית מלווה בחדשנות ובחשיבה יצירתית, וכך, כל חוקר פרטי במשרדנו יודע כיצד להסיק מסקנות מכל מקרה שאנו מבצעים ושביצענו בעבר, לשפר את האסטרטגיות, לבדוק שיטות פעולה מתקדמות ולהשתמש בניסיון המקיף שלנו על מנת לפתור את החקירות באופן מהיר ויעיל


בינלאומיות

למשרד, יש יתרון משמעותי בטיפול במקרי בדיקה ספציפיים כגון איתור נכסים בחו”ל ומעקב אחר נכסים מוברחים, אותם החייבים עשויים להבריח. הניסיון שלנו בתפקוד עם אנשי מודיעין ועם עובדי אכיפת החוק בחו”ל, בא לידי ביטוי במקרים בהם יש צורך במעקב וחקירה במדינות שונות אחרות.


הסיבות לבחירת חוקר פרטי בחיפה

מהי חובתו של חוקר פרטי בחיפה מ-משרד חקירות דיטקט?

איסוף כמה שיותר פרטים שונים ממקורות על מנת לפתור תיקי חקירה או להוכיח מצבים כאלה ואחרים. אנו עובדים עבור חברות ועבור אנשים פרטיים באופן קבוע. עובדי משרדינו בקיאים בגישות החדשניות ביותר בתחום החקירות, ביצוע מעקבים ותצפיות, איתור נכסים, ועוד.


איך בדיוק בוחרים חוקר פרטי בחיפה?

כיום קיימים בישראל מאות משרדי חקירות, כאשר האינטרנט הופך את מלאכת מציאת משרד החקירות לפשוטה ומהירה. נסו לקבל מאותו חוקר פרטי שמות ממליצים. חיוני לבדוק במהלך הפגישה, האם לחוקר שיבצע את החקירה יש ​​רישיון לעסוק בתחום ולבקש אומדן עלות החקירות לה נדרש.


מהו תפקידו של חוקר פרטי בחיפה?

ככלל, תפקידו של החוקר הוא לאתר אותו הוא משיג מעדים שונים, מדי פעם בעזרת העמדת פנים וכן שימוש בזהות בדויה. הוא חוקר עדים, מצלם, ומחפש רמזים שיעזרו לו לפתור את חקירתו.

בניגוד לבלשי משטרה, חוקר פרטי בחיפה בדרך כלל עובד עבור אזרחים פרטיים או ארגונים ולא עבור הממשלה. חוקרים פרטיים מסייעים מדי פעם בטיפול בעבירות פליליות אך הם אינם עובדי אכיפת החוק. עבודתם היא לאסוף מידע, לא לתפוס או להעמיד לדין פורעי חוק.


חוקר פרטי בחיפה | חקירת בגידות


להלן כמה אינדיקציות ברורות לבגידה אפשרית.


שינויים ביחסים זוגיים

שינוי רדיקלי בהרגלים צריך לעורר חשד, התפרצויות זעם, מריבות עם האשמות או הימנעות מוחלטת מיצירת קשר מיני.


שדרוג במראה

אנשים שמנהלים רומן ידאגו למראה החיצוני שלהם.


היעדרויות

גם כאן יש הזדמנות להבין שמשהו קורה. אם יש יותר היעדרויות מהבית בשעות חריגות, חזרה מאוחרת, תירוצים שונים ולא הגיוניים או צירופי מקרים רבים, זה אמור להדליק נורה אדומה.


שינוי בהתנהגות השגרתית

השינוי בהרגלים יכול להופיע בצורות שונות אחרות, למשל, מקלחות במיוחד כשחוזרים הביתה, שיחות טלפון, ארוכות ועוד.


קוד סודי לנייד ולמחשב

אם המחשב והנייד הפכו לפתע שלמורים עם קוד, שידוע רק לבן הזוג, סביר להניח שיש מה להסתיר. כמו כן עדויות לעלויות “חריגות” בכרטיסי האשראי, הוצאות חריגות כגון מסעדות יוקרה, שהייה באתר נופש, הופעות וחוויות אחרות.


פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ אשר מספק שירות חקירה כלכלית פרטית בחיפה:

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן