חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי בירושלים 24/7


חוקר פרטי | בלש פרטי בירושלים

👍 חוקר פרטי בירושלים – חקירות פרטיות ברמה אחרת.

👍 פנו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי רשוי בירושלים.

👍 משרד חקירות דיטקט | חוקר פרטי בירושלים לחקירות עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי ירושלמי | איתור האזנות סתר.

👍 חוקר פרטי בירושלים העובד עם ציוד טכני מתקדם.

👍 חוקר פרטי של דיטקט, שירות ללא פשרות!

👍 הכנת תיק ראיות מושלם להצגה בבית המשפט.

פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ אשר מספק שירות בירושלים:

050-550-1024 📞

חוקר פרטי בירושלים של דיטקט חקירות נותן שירות חקירות מקצועי ומציאת פתרונות במגוון תחומים, החל ממעקבים סמויים, מעקב הגנתי לאנשי עסקים ולקוחות פרטיים, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות רקע ופרןופיל, חקירות מרמה והונאה, איתור האזנות סתר ועוד.

אם אתם קוראים שורות אלו, אז כנראה שאתם זקוקים לפתרון כזה או אחר. חוקר פרטי בירושלים ממשרדינו יבצע עבורכם מעקב או חקירה ברמה הטובה ביותר.

חוקר פרטי בירושלים או בלש פרטי בירושלים צריך להיות בעל תעודת חוקר ממשרד המשפטים אשר מאושרת לאחר 3 שנים של התמחות. המשרד שאליו אתם פונים צריך להחזיק גם באישור מטעם משרד המשפטים לביצוע חקירות, אישור הניתן לאחר חמש שנים נוספות של עבודה כחוקר פרטי.


חוקר פרטי
בירושלים | חוקרים פרטיים בירושלים

חוקר פרטי וחוקרים פרטיים בירושלים אמורים להיות בעלי תכונות אישיות מסוימות החיוניות לביצוע אפקטיבי ומהימן של עבודתם. החוקרים הפרטיים של משרדינו הינם בעלי יכולת לבצע חקירות סמויות ומורכבות והינם בעלי אינסטינקט גבוה שעוזר להם לקבל מידע מהאנשים שהם פוגשים, לעתים קרובות גם ללא הבנתם ששיתפו פעולה.

למה לבחור חוקר פרטי בירושלים של משרד חקירות דיטקט


אמינות

כמשרד חקירות עם יותר מ-30 שנות ניסיון מאחורינו, אנחנו לא לוקחים כל חקירה לטיפול שלנו. לאחר שבדקנו את פרטי המקרה וגם נראה לנו שבשלב זה, עתה בזמן, אין הרבה אפשרות לקבל ממצאים מתאימים מסיבות כאלה או אחרות, נרצה לחסוך  את כספכם או לבצע את החקירה בדרך פעולה שונה. אחד הדברים החשובים בפעילות שלנו הוא השגת ההוכחות והפרטים עבורכם,  בדרך חוקית, מהירה ומשתלמת, תוך מתן פתרון לשביעות רצונכם המלאה.


ניסיון

חוקרים פרטיים של משרדינו עוסקים בתחום קבלת המידע כבר למעלה משלושים שנה וטיפלו באלפי תיקי חקירה שונים, חקרו אלפי חשודים, חלקם מתוחכמים וחלקם פחות, כאשר שיעורי ההצלחה הכוללים שלנו הם יותר מ-95%!


חשיבה יצירתית

אנו מבצעים חקירה פרטית דיסקרטית באופן מקצועי ויצירתי, וכל חוקר פרטי בירושלים של משרדנו מזהה כיצד להשתמש ולנתח נתונים מחקירות שביצענו בעבר, לייעל טכניקות קיימות, ולנצל את הניסיון הרב שלנו על מנת לתת מענה לקשיים בהם נתקלים לקוחותינו, בצורה אמינה ומהירה, המתמקדת בהשגת התוצאה הרצויה .


בינלאומיות

למשרד חקירות דיטקט, יש יתרון ניכר בחיפוש ואיתור מידע כלכלי, מעקב אחר נכסים, בהם החייבים עלולים להבריח נכסים וכספים לחו”ל, דבר אשר בעידן המתקדם בו אנו חיים עם גלובליזציה מלאה הוא פשוט לביצוע. הניסיון שלנו בתפקוד עם משרדי חקירות ומקורות בחו”ל בא לידי ביטוי במקרים בהם נדרש ניטור במדינות שונות אחרות במהלך ביצוע חקירות כלכליות, חקירות רקע, חקירות מרמה והונאה, מעקבים ועוד.


מחיר חוקר פרטי בירושלים

עלות שעת מעקב לשני עוקבים

380-450 שח

חקירה הכלכלית מלאה

3500 שח

חקירה כלכלית הסטורית מקיפה

8600-10000 שח

חקירת נדל”ן

1900 שח

חקירה לאיתור בעלות רכב

750-1600 שח

חקירות דיבוב סמויות ( ע”פ מורכבות התיק )

2500-15000 שח

חקירות רקע ופרופיל לפני נישואין

3500-6000 שח

חקירות רקע בנושאים עסקיים

2500-5000 שח

איתור מקיף של תביעות משפטיות

2000 שח

בדיקת גילוי האזנה לסלולאר

1500 שח

בדיקת גילוי האזנה לדירה עד 5 חדרים ( תלוי מיקום )

2500-4000 שח

 בדיקת גילוי האזנות ברכב

1000 שח

בדיקת פוליגרף

650-3000 שח

איתור טלפון לאובייקט

850 שח

איתור פרטים לפי מספר טלפון

500-950 שח

איתור כתובת מגורים ע”פ מורכבות האיתור

700-2500 שח

איתור מקום עבודה

1200 שח ( ללא מעקבים )

מכירת טייפ הקלטה לטווח ארוך

1800 שח

בדיקת נאותות רחבה לקראת העסקת עובד

4500 שח

איתור מספר זהות

250-800 שח

שעת ייעוץ טלפונית עם חוקר רשוי

350 שח

שעת ייעוץ פרונטאלית עם חוקר רשוי

650 שח

המחירים מעלה אינם כוללים מע”מ כחוק

17 %


חובתו של חוקר פרטי בירושלים

אנו עובדים עבור עורכי דין, משרדים וחברות ועם לקוחות פרטיים. בין החקירות שאנו מבצעים ניתן למנות:  איסוף פרטים ועדויות רלוונטיות לחקירה אותה אנו מבצעים, אבטחה סמויה וגלויה ללקוחות, בדיקות עיקוב סמויות וגלויות, מעקבים המבוצעים בעזרת מכשירים טכנולוגיים מתקדמים כגון מצלמות נסתרות, מיקרופונים קטנים ועוד.

אנו מתייחסים בכובד ראש לעבודתינו ומבצעים כל תיק חקירה ברצינות ובכובד ראש, כאשר גם לקוח מזדמן הזקוק לחקירה פשוטה יחסית, יקבל את מלוא צומת הלב והכלים המשמשים אותנו גם בחקירות עבור חברות ולקוחות עסקייים גדולים.


איך לבחור חוקר פרטי בירושלים?

כיום ישנם מספר רב של משרדי חקירות בישראל, כאשר האינטרנט הופך את מלאכת איתור המשרד לפשוטה ומהירה. ניתן להתרשם מאתרי האינטרנט של המשרדים הרבים, כמו כן, חיוני ביותר לשים לב לניסיונו של המשרד, לחוקרים העובדים בו וגם לתחומי הידע שלהם. לאחר שבדקתם את האתרים הרבים, קבעו ביקור עם שניים או שלושה משרדים על מנת לקבל רושם אינדיבידואלי. יש צורך שבעל המשרד יהיה בעל  מומחיות, יכולת ויושרה. נסה לקבל מאותו חוקר פרטי בירושלים שמות של ממליצים, רצוי עורכי דין שאיתם הוא מקיים שותפות עבודה. יש לבחון לאורך כל הפגישה האם לאדם שיבצע את העבודה יש ​​תעודה לעסוק בתחום ולבקש הצעת מחיר של מחיר החקירה הנחוצה לך.

מהי עבודתו של חוקר פרטי בירושלים?

בדרך כלל, תפקידו של החוקר הוא למצוא ראיות לעבירה או בגידה או לאתר מידע נקודתי. לשם כך הוא עשוי להשיג פרטים מעוברי אורח ומעדים, מדי פעם בעזרת זהות בדויה. הוא חוקר עדים, מצלם ומתעד ראיות, מחפש רמזים ורעיונות שיסייעו לו לפתור את תיק החקירה.

שלא כמו חוקרי משטרה או חוקרי זירות פשע, חוקר פרטי בירושלים בדרך כלל חוקר אזרחים או עסקים באופן סמוי. חוקרים פרטיים עוזרים לעיתים לאתר עבירות פליליות, אך הם לא עובדי אכיפת החוק. עבודתם היא לאסוף פרטים, לא לעצור או להעמיד לדין נוכלים.


חוקר פרטי והחוק

לפעמים, ישנן משימות רבות המנוגדות לחקיקה, למשל: בישראל, כמו גם ברוב מרכיבי העולם, התחזות לעובד ממשלתי אינה חוקית, לרבות התחזות לכל סוג של מקצוע הצריך אישור והסמכה.

במדינות מסוימות יש צורך גם לעדכן את המשטרה לגבי המעקבים וכן לקיומו של חוקר פרטי באיזור. מצד שני, מעקב טלפוני באמצעות מכשירי הקלטה או האזנה בדרך כלל אסור.

יש אנשים המאמינים שחוקרים פרטיים בדרך כלל נמצאים בצד השני של החוקר בעיקר עקב עניין החדירה לפרטיות.

עם זאת, ככל שמדינות נוספות מתחילות להסדיר את נושא החקירות הפרטיות ולעגן את המקצוע ברישיון ממשלתי, הנחה זו עשויה להשתנות בהדרגה.


חוקר פרטי בירושלים ובפרברים

בין אם יש צורך בחוקר פרטי בירושלים לעבודה בעיר הגדולה, או בפרברים, העבודה צריכה להתבצע באופן דיסקרטי וסודי. בדרך כלל, יש יותר צורך בשכירת חוקר פרטי בערים גדולות, מכיוון שערים אלו מציעים פיתויים נוספים לאנשים.

זה נכון שאדם שרוצה לבצע בגידה, לבגוד בבן/בת הזוג שלו, ימצא שיטה לעשות זאת בכל מקום, אבל חיי הלילה בערים הגדולות מפתים במידה ניכרת מחיי הלילה באזורים שקטים וקטנים יותר בה כולם מכירים את כולם. שירותי חוקר פרטי נפוצים בעיקר בערים הנחשבות לגדולות ומרכזיות.

חוקרים פרטיים בירושלים מבצעים תחומים שונים של חקירות פרטיות, וניתן לשכור בלש פרטי בירושלים לצורך איתור אנשים, חשיפת מידע הנוגע לבגידה בבני הזוג, איתור כלי רכב, מעקבים סמויים ועוד.


סימנים לבגידה והפעלת חוקר פרטי בגידות בירושלים כדי לגלות את האמת

לעתים קרובות, כאשר אנשים מרגישים בבטן שמשהו לא בסדר בקשר ובאופן התנהלות בן או בת הזוג הם יהיו עסוקים לעתים קרובות במחשבות מטרידות ועלולים לבצע פעולות עמצמאיות אשר יזיקו להם בהמשך. עדיף תמיד לפנות לשירות של משרד חקירות על מנת לגלות את האמת.

בין הסימנים לבגידה ניתן למצוא שינויים דרסטיים בהתנהגות של בני הזוג.  כאשר בן או בת הזוג חוזרים בשעות מאוחרות במיוחד, משנים את יחסם לנישואין ומערכת היחסים, יוצאים למסע רכישה של בגדים חדשים ועוד, זה עלול לרמז על בגידה.

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא שינוי בהרגלים. הזוגות שחיים יחד במשך כמה שנים כבר סיגלו לעצמם דפוסי שגרה והתנהגויות וכן יצרו כמובן אינטראקציה לא מילולית. שינוי בדפוסים הללו חייבת לעורר  את ההבנה שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח.


אז כדי לחזק את החשדות שלך, הנה כמה סימנים ברורים לבגידה אפשרית.


שינוי בקשרים הזוגיים

שינוי בהרגלים מעורר אי ודאות, אבל לא רק כאשר השינוי הוא שלילי. התפרצויות זעם, מריבות עם תלונות או התחמקות מוחלטת ממגע עלולים לסמן כי בן או בת הזוג נמצאים בקשר מחוץ לנישואין. מדי פעם השינוי שונה , כאשר בן הזוג מגלה יותר עניין במין, מחזר, מחמיא ומעודד באופן קבוע, מרעיף מתנות וכדומה. אם התנהגות זו אינה אופיינית אז היא צריכה להדליק נורה אדומה.


שדרוג במראה

אנשים שמנהלים רומן יעסקו במראה החיצוני שלהם. אם בן הזוג מתחיל להיות זהיר לגבי מראהו חיצוני, עושה ספורט, ומשקיע בטיפוח החזות החיצונית, סביר להניח שזה לא מיועד למי שמחכה לו בבית.


היעדרויות ואיחור

 אם יש הרבה יותר איחורים בהגעה הביתה והגעה בשעות לא שכיחות, חזרות מאוחרות ולא הגיוניות וצירופי מקרים רביםן, מומלץ לבדוק היכן בן או בת הזוג הסתובבו, ועם מי.


שינוי בהתנהגות

שינוי בהרגלים יכול להופיע בדרכים שונות, למשל מקלחות במיוחד כשחוזרים הביתה, לפני שהספיקו להחליף מילה עם בן או בת הזוג, או קבלת שיחת טלפון בשעות לא סבירות, טיולים ארוכים מהרגיל עם חיית המחמד וכדומה.


הטלפון והמחשב מחוץ להישג יד

אחת משיטות התקשורת הנפוצות ביותר עבור אלה שמנהלים רומן היא הסלולר, הטאבלט והמחשב. אם המכשירים האלה הפכו ללא נגישים, אם לאחר כל שימוש ההיסטוריה נמחקת ואם יש קוד גישה חדש הידוע רק לבן הזוג או בת הזוג, סביר להניח שיש מה להסתיר.

דבר נוסף המרמז על בגידה אפשרית הוא כאשר ישנה הוכחה להוצאות “חריגות” בכרטיס הבנק כגון מסעדות יוקרה, שהייה באתר נופש, הופעות ועוד חוויות שונות שבן או בת הזוג הנבגדים לא יודעים עלייהם.


פנו למשרד חקירות דיטקט כאשר אתם זקוקים לשירות חוקר פרטי בירושלים !

פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ אשר מספק שירות בירושלים:

050-550-1024 📞

דילוג לתוכן