חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי בישראל

 

חוקר פרטי בישראל | סוגי חקירות

משרד חקירות פרטיות דיטקט נשכר באופן קבוע על ידי חברות ביטוח, משרדי עורכי דין, תאגידים, גופים עסקיים ואנשים פרטיים כדי לאסוף מידע, לאסוף ראיות, לראיין עדים, פושעים, חשודים ועוד.

חוקר פרטי | חוקרים פרטיים חייבים להכיר ולהבין את החוקים המסדירים את השימוש בשיטות חקירה שונות. שיטות אלו כוללות מעקב פיזי ואלקטרוני, חיפושים במאגרי מידע, ראיונות ושיטות מחקר אחרות המשמשות לגילוי המידע הנדרש על ידי לקוח.

 

חוקר פרטי לחקירות קדם משפט | אזרחיות ופליליות

דיטקט עבדה עבור שני הצדדים בליטיגציות אזרחיות. סייענו לעורכי דין בהוכחת תביעת פיצויים וכן עבדנו עבור חברות ביטוח כדי להראות שללקוח אין באמת תביעה לגיטימית. אנו פועלים לספק את האמת, חושפים כל אבן. רק את האמת…….

 

חוקר פרטי לחקירות פרופיל ורקע לפני העסקה

מהי בדיקת רקע? בדיקת רקע היא דרך יעילה עבור מעסיק, בעל בית, שותף עסקי פוטנציאלי וכו’ ללמוד על העובד החדש הפוטנציאלי שלהם, או השותף העסקי. רוב האנשים מאמינים שבדיקת רקע מבוססת אך ורק על עבר פלילי. בדיקת רקע יסודית יכולה לכלול מספר אלמנטים מרכזיים הכלולים אך לא מוגבלים לדברים הבאים; עבר פלילי, השכלה, היסטוריית תעסוקה, קרדיט, הפניות, מדיה חברתית, סקר שכונות מגורים קודמות ואפילו רישומים אזרחיים. הסיבה לבדיקות הרקע היא להבטיח את בטיחות העובדים, העסק והלקוחות שלך.

אנחנו לא מספקים בדיקות רקע מ”המדף” וההשירותים שלנו מותאמים לצרכים שלך!

 

חוקר פרטי לחקירת היכרויות לפני נישואין ואינטרנט

חוקר פרטי מקצועי יכול לעזור לך לגלות את האמת לגבי מי שאת או אתה פוגשים באינטרנט.

זו גם דרך טובה לגלות אם הם יוצאים עם אחרים מלבדכם! כמו כן, אנו מספקים עובדות מתועדות על התנהגות בלתי ראויה של האנשים המעורבים ישירות בילדים.

 

מה חוקר פרטי של דיטקט מספק בחקירת רקע :

שם אמיתי ותאריך לידה | תעודת זהות

פרופיל במדיה

אינדיקציה לעבר פלילי

חיפוש נישואין

חיפוש במאגרי גירושין

מספר הילדים

היסטוריית הכנסה

היסטוריית אשראי

בעלות על נכס

עם מי הם חיים

היכרויות עם אחרים באינטרנט

מעקב מצולם בווידאו

פסקי דין, שעבודים, פשיטות רגל

 

חוקר פרטי | מעקבים ותצפיות

חוקר פרטי ומשרד חקירות דיטקט מספקים שירותי מעקבים, הן ניידים והן נייחים. אנו מספקים ראיות וידאו ותמונות סטילס בתחום של הונאת פיצויים לעובדים, הונאת ביטוח, הונאת אבטלה, משמורת ילדים, בגידה, הוכחת מגורים משותפים, גניבת זמן ממעסיקים, שתייה בעבודה, והרשימה עוד ארוכה.

אם יש לך צורך במעקב פנה אלינו כדי לדון בתוכנית מותאמת אישית לצרכים שלך.

מעקב וידאו

מעקב GPS

 

חוקר פרטי לחקירת בני זוג בוגדים | חקירת בגידות | משמורת ילדים

הסטטיסטיקה אומרת ש-85% מהנשים שמרגישות שבן הזוג שלהן בוגד צודקות ו-50% מהגברים שמרגישים שבת הזוג שלהן בוגדת, צודקים.

אם יש לכם חשדות לבגידה על ידי בן או בת הזוג שלך, שקלו להתקשר למשרד חקירות פרטי דיטקט. חוקר פרטי יוכל לשוחח איתכם ולבדוק האם יש בסיס לחשדות שלכם.

אם את/ה חושד/ת שבן/בת הזוג שלך בוגד/ת, זה לא רעיון טוב לאסוף את הראיות בעצמך ולנהל חקירה משלך. שיקול הדעת שלך יכול להיות מוטעה עקב כעס ותסכול.  דברים אלה יכולים לגרום לכם לעשות דברים שאתם לא רוצים לעשות! אתם צריכים עזרה מקצועית כדי להשיג ראיות מוצקות עבור עורך הדין שלכם ובתי המשפט. במילים אחרות, אתם צריכים לשכור חוקר פרטי.

לזכות היום במשמורת על הילדים זה קשה מאוד. אולם בית משפט אינו מקום לחקירות משנה או לתכנון גרוע. משרד חקירות ובילוש דיטקט יכול להציע לך את האסטרטגיה לזכייה.

לצערנו, לגלות רומן במערכת היחסים שלכם זה מספיק קשה, אבל זו רק ההתחלה של מה שתתמודדו איתו בהמשך.

פסיקת בית המשפט לענייני משפחה תינתן בעדך או נגדך. שופט יחליט עבורך על סמך הראיות, מיהו ההורה המשמורן הטוב ביותר. אם המדינה רואה עילה של בגידה לגירושין, הוכחה היא חיונית במקרה זה! אם אתה צד לתביעת הגירושין ועשית את המעקב בעצמך, התצפיות, התגליות והעדויות שלך כבר נגועים בהטיה

 

דגלים אדומים אשר יעזרו לך להחליט אם לערב חוקר פרטי במקרה שלך:

עלייה פתאומית בזמן שהות של בן/בת הזוג, מחוץ לבית

ירידה בעניין המיני איתך

דעתו של בן/בת הזוג היא לעתים קרובות מוסחת וחולמנית

הבעל או האישה לרוב “לא זמינים” בזמן העבודה

בן/בת הזוג משתתף בתחביבים חדשים מחוץ לעבודה

שיחות טלפון סלולרי ממך אינן מוחזרות בזמן

בן הזוג יוצא מהבית או הולך לחדרים אחרים כדי לדבר בטלפון

בן/בת זוג משתמש במחשב לבד ובסתר

בן הזוג שואל על לוח הזמנים שלך לעתים קרובות יותר מהרגיל

לבגדים ריח של בושם או קולן

תשלומים לא מוסברים על דפי בנק

לבני הזוג יש יותר מזומנים בהישג יד ללא דין וחשבון

חשבונות סלולרי מכילים שיחות עם משך זמן ארוך

לבן הזוג יש כעת טלפון נוסף אשר מעולם לא השתמש בו בעבר

לאישה או לבעל יש קבלות לא מוסברות בארנק או בארנק

לבן/בת הזוג יש הודעות דואר קוליות חשודות בטלפון

לבן/בת הזוג יש מספרי טלפון סלולריים חשודים שמאוחסנים או חויגו ממנו

בן/בת הזוג מתחיל להשתמש בחשבון דואר אלקטרוני חדש או חינמי

בן הזוג מוחק לפתע הודעות דואר אלקטרוני

 

חוקר פרטי לאחר הליך הגירושין

אנשים רבים מודעים לכך שנישואים מחודשים יכולים לסיים את המזונות של בן הזוג לשעבר, אך לא כולם מבינים שגם מגורים משותפים לאחר גירושין יכולים להשפיע על המזונות.

לדוגמא, אם בן הזוג הנתמך מתחיל לחיות יחד עם בן זוג חדש, הוא או היא אינם זכאים עוד לקבל מזונות. מגורים משותפים פירושם ששני אנשים חיים יחד במערכת יחסים דומה לבעל ואישה. נציין כי כאשר יש לך חבר או חברה שאתם נשארים ללון בביתם מדי פעם, זה לא נחשב לחיים משותפים.

בתי המשפט נוטים יותר לקבוע ששני אנשים חיים יחד אם הם חולקים את אותו מקום מגורים באופן מלא, מקיימים קשר רומנטי או מיני וחולקים את הוצאות הכלכלה בדומה לזוג נשוי.

זהו נושא חשוב, במיוחד בהתחשב בזוגות רבים אשר בוחרים לחיות יחד ולא להתחתן.

 

בונים תיק שמוכיח חיים משותפים, צריך להבין שזה ייקח זמן. איסוף ראיות מוצקות לתיעוד האמת עשוי להיות קשה וגוזל זמן; במיוחד בידיעה שבן הזוג לשעבר שגובה את המזונות יעשה כמיטב יכולתו או יכולתה כדי להסתיר את המידע אשר בעצם משנה את המשחק הכלכלי הזה.

משרד חקירות פרטיות דיטקט היא חברת חקירות ותיקה שמבינה את המורכבות והמקצועיות המיוחדת הדרושים בחקירת חיים משותפים. הצוות שלנו יספק לכם את רמת המקצועיות והניסיון הגבוהים ביותר אשר בתורם מביאים לדרגה גבוהה של הצלחה. יש מעט מאוד חוקרים שמבינים מה רוצים בתי המשפט. המומחיות שלנו בתיקים של חיים משותפים מספקת לך את המידע הדרוש כדי לשכנע את השופט שהאקס שלך מתגורר יחד, על סמך ראיות ולא שמועות.

המוניטין שלנו מול משרדי עורכי דין, תאגידים, גופים עסקיים ואנשים פרטיים הפך את דיטקט  חקירות למשרד מכובד בכל הענף. אנו משרתים את לקוחותינו בכל רחבי הארץ וגם בחו”ל כאשר חוקר פרטי וחוקרים פרטיים ממשרדינו יכולים לספק שירותי חקירה ברחבי המדינה עם רשת של חוקרים פרטיים, מומחי חקירה ושותפים מורשים בעלי הכשרה גבוהה גם בחול. הצוות המקצועי המסור שלנו כאן כדי לשרת את כל צרכי החקירה שלך.

 

חוקר פרטי לחקירות הונאה של עובדים | הונאות ביטוח

חקירה מסוג זה מסייעת לחברות ביטוח ותאגידים גדולים לחשוף אנשים הטוענים לפגיעות שווא ומקבלים פיצויי נכות. אין תחליף לראיות חזותיות מוצקות כדי לחסוך לחברות עשרות אלפי שקלים בתביעות הונאה.

החקירות המלאות שלנו כוללות:

מעקבים

צילומים/וידאו

דוחות מפורטים

הצהרת עדים

ניתן לתאר מקרה הונאה בצורה הטובה ביותר כאשר עובד מקבל דמי פציעה או מחלה הקשורה לעבודה. ביטוח עובדים מכסה את העובד כאשר מתרחשת תאונת עבודה. ביטוח זה מבטיח כי החשבונות וההוצאות הרפואיות של העובד יחד עם השכר יוחזרו. יש אנשים שמנצלים את המערכת, כולל העובד, המעסיק ואפילו נותני שירותי הבריאות. ניצול המערכת ייחשב להונאת פיצויים לעובדים. הונאת פיצויים לעובדים היא כאשר עובד או מעסיק משקרים לגבי פציעה או מחלה שהתרחשו במקום העבודה. הונאה מתרחשת כאשר מישהו מגיש דיווח כוזב בידיעה שהמידע שהוא נותן או משיג אינו נכון ונופל תחת עבירה על החוק.

 

חוקר פרטי לחקירות גניבת זמן

גניבת זמן מתרחשת כאשר עובד במקום עבודה מקבל שכר ממעסיקו כאשר הוא לא השקיע את הזמן בפועל או לא ביצע את העבודה. כאשר העובד לא מבצע את העבודה שהוא אמור לבצע, זה נחשב לגניבת זמן.


דוגמאות לעבירות גניבת זמן :

זמן ממושך לגלישה באינטרנט שאינו קשור לעבודה

הפסקות ממושכות

שחבר/עמית לעבודה יחפה עליך כאשר את/אתה לא נמצאים בעבודה

שיחות טלפון אישיות קבועות (לא קשור לעבודה)

שקר לגבי כמות שעות העבודה

 

חוקר פרטי לחקירות רכוש גנוב

חקירות רכוש גנוב משרשרת האספקה ​​שלך אשר נמכר באופן לא חוקי שבו הסחורה נמכרת מחוץ לערוצים מקובלים או רגילים. כגון באינטרנט, שווקי פשפשים, לוחות יד שנייה, או מתא מטען של רכב או טנדר. לעתים קרובות בין הרשימה הזו ניתן למצוא ציוד אלקטרוניקה, ביגוד, פורמולה לתינוקות, סכיני גילוח ותכשיטים. רוב הסחורות הנמכרות ב”שוק האפור” מושגות באמצעות גניבה או הונאה. ניתן לזהות את פריטי השוק האפור הללו לעיתים על ידי מחירם הנמוך מהתמחור המוצע, שפה זרה על האריזה או הפריט עצמו והיעדר אחריות.

חוקר פרטי של דיטקט חקירות יכול לספק חקירות מפורטות לעניינים אלה באמצעות הצוות המיומן שלנו, לבצע מעקבים, לבצע רכישות ובאמצעות תהליך החקירה שלנו נוכל לאסוף ראיות ולזהות את הסיבה לאובדן הרווחים והמוצר שלך. ניתן לשתף את כל המידע הזה עם המשטרה כדי להעמיד לדין את האנשים המעורבים ולשחזר כמה שיותר סחורה.

 

חוקר פרטי לחקירות נוער

ילדים הם הנכס הכי חשוב שלנו. אנחנו מטפחים אותם, צופים כשהם גדלים ומקווים שהם יעשו בחירות זהירות ואחראיות. חקירות מקצועיות יכולות להציע לך בדיסקרטיות גם תמיכה וגם שקט נפשי על ידי הבטחה שהם מקבלים את ההחלטות הנכונות. מה הם עושים, לאן הם הולכים ועד כמה הם מגיעים לשם בבטחה… אל תהיו האחרונים לדעת.

 

חוקר פרטי לחקירות התעללות בקשישים

אובדן העצמאות הוא בין הדברים הקשים ביותר שעומדים בפנינו כאשר אנו מתבגרים. לעתים קרובות, לאנשים יש דאגות מבוססות לגבי הבטיחות והביטחון של בני משפחתם המזדקנים שחיים לבד.

אם אתם חושדים שמישהו עובר התעללות, פנו אלינו מיד. החוקרים המקצועיים שלנו מיומנים בחקירות התעללות בקשישים ויספקו לך את התשובות הדרושות לך בהקדם האפשרי. אנו נלהבים לשים קץ לפעילות לא נעימה זו ונעבוד איתך כדי לפתור את המצב.

 

חוקר פרטי חקירות סמויות

אנו יכולים לספק פעולות חקירה סמויות רבות. לדוגמה, אנו יכולים לספק חוקרים סמויים לעבודה במשרדים, קמעונאים, מחסנים וכו’ כדי לקבל מידע מודיעיני על מה שעשוי להתרחש כדי לעזור לזהות, לתקן ולאמוד הפסדי רווח. חוקרים פרטיים סמויים אלו חודרים לעתים קרובות לאדם או לקבוצה חשודה, ומתחזות לאדם המעוניין לרכוש סחורה או שירותים בלתי חוקיים במטרה סופית להשיג מידע.

 

חוקר פרטי לאיתור נעדרים

נעדר מסווג כ”כל אדם שנעלם ושלא ניתן לאשר את מעמדו כחי או מת מכיוון שלא ידוע מיקומו וגורלו”. אנשים אלה עלולים להיעלם מרצונם או אולי עקב תאונה, פשע או מוות במקום שבו לא ניתן למצוא אותם, כגון מאגר מים. בעוד שרוב מקרי הנעדרים נפתרים במהירות, חלקם יכולים להתעכב במשך שנים או אפילו עשרות שנים.

רוב רשויות אכיפת החוק לרוב ידגישו שיש לדווח על המקרה של נעדר מוקדם ככל האפשר כדי לאסוף כמה שיותר ראיות וכדי להישאר על עקבותיהם של הנעדרים. התמודדות עם נעדרים מעבר לגבולות בינלאומיים הובילה ליצירת ושיתוף של מאגרי מידע בינלאומיים.

אדם שנעלם, מיקומו או גורלו אינם ידועים לאיש. הוא יכול להיות מת או בחיים, אך לא ניתן לאשר זאת מכיוון שמקום הימצאו אינו ידוע.

נעדרים יכולים להיעלם מסיבות שונות:

עקב פשע

בעיית סמים/אלכוהול

מחלת נפש

חטיפה

אלימות במשפחה

בריחה מהבית

 

חוקר פרטי ממשרד חקירות פרטיות דיטקט יכול להקדיש את הזמן והמשאבים למציאת יקירך שנעלם.

 

חוקר פרטי לחקירות שאלת אחריות למוצרים

אחריות למוצרים היא תחום משפטי שבו יצרנים, מפיצים, ספקים, קמעונאים ויצרני מוצרים אחרים שמוכרים מוצרים לציבור, אחראים לפציעות שהמוצרים הללו גורמים. למרות שלמילה “מוצר” יש קונוטציות רחבות, אחריות המוצר כתחום חוק מוגבלת באופן מסורתי למוצרים בצורה של רכוש אישי מוחשי. כאשר מדובר בחבות מוצרים התביעות הנפוצות ביותר הן רשלנות, אחריות שאינה קפדנית, הפרת אחריות והגנת צרכן שונות.

שלושת הסוגים העיקריים של תביעות אחריות למוצר הינם: פגמים בייצור, פגמים בתכנון וחוסר אזהרה.

פגמי ייצור הם אלו המתרחשים בתהליך הייצור וכרוכים בדרך כלל בחומרים באיכות ירודה או בביצוע עלוב. פגמי התכנון מתרחשים כאשר עיצוב המוצר מסוכן מטבעו או חסר תועלת ללא קשר למידת הקפדה על ייצור המוצר. ניתן להוכיח זאת על ידי הוכחה שהמוצר אינו מספק את ציפיות הצרכן הרגיל לגבי מהו “מוצר בטוח”, או שהסיכונים של המוצר עולים בהרבה על היתרונות. אי אזהרת פגמים עלולה להיווצר במוצרים אשר טומנים בחובם סכנות בלתי ברורות אשר ניתן להפחיתם באמצעות אזהרות מתאימות למשתמש, וכי סכנות אלו קיימות ללא קשר למידת הייצור והעיצוב של המוצר למטרה המיועדת לו.

 

חוקר פרטי לחקירות מניעת פחת ואובדן

עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתעשיית מניעת אובדן, משרד חקירות דיטקט יכול לספק שירותי ייעוץ, הדרכה, הטמעת חומרה וחקירת תיקים כפי שאתם צריכים כדי להבטיח את הצלחת החברה שלך. .

אנו מתמחים בכל תחומי חוסר הגינות של העובדים ומעשים אחרים המשפיעים לרעה על רווחיות החברה שלך.

האם את/ה חווה מחסור ברישום, אי סדרים בהפקדות, אי התאמות במלאי או עסקאות לא מוסברות? אלו הם רק חלק מהאינדיקטורים המרכזיים הרבים המעידים על גניבה או הונאה במקום העבודה שלך.

סוכנות דיטקט חקירות גאה ביכולתה לספק לחברות קטנות עד בינוניות שירותים הדרושים להצלחה בעלות צנועה וסבירה. אנחנו יכולים להיות המחלקה שלך למניעת אובדן במיקור חוץ, לספק ביקורים שבועיים, חודשיים או רבעוניים, ביקורות וזמינות בשיחות.

למידע נוסף אנא התקשר אלינו כדי לעזור לך למנוע, להרתיע ולזהות את הגורמים הבסיסים להפסדי הרווח המיותרים שלך.

 

חוקר פרטי לאיתור מכרים וקרובים

האם אתם צריכים לאתר אהוב מהעבר, שותף לדירה מהאוניברסיטה, חבר ילדות, קבלן שלא סיים את העבודה וכו’? סוכנות חקירות פרטיות דיטקט יכולה לעזור לך באיתור מקום הימצאו של אדם. אנו מתמחים ומוצאים את האנשים שלא רוצים להימצא.

חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט עומד לרשותכם בכל שאלה. לייעוץ חינם התקשרו או שלחו בקשה במייל.

 

דילוג לתוכן