חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי בתל אביב והמרכז

 

חוקר פרטי בתל אביב והמרכז 24/7

 

👍 חוקר פרטי בתל אביב – ביצוע חקירות פרטיות מקצועיות.

👍 לשירותכם שיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי רשוי בתל אביב.

👍 חוקר פרטי בתל אביב | חקירות כלכליות מדוייקות עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי תל אביבי | איתור האזנות .

👍 חוקר פרטי מתל אביב לביצוע חקירות עם ציוד טכני מתקדם.

👍 חוקר פרטי בתל אביב של דיטקט  מספק שירות מקצועי ללא פשרות !

👍 אנו נעזור לכם לבנות תיק ראיות מושלם לפתרון בעייתכם.

זקוקים לחוקר פרטי בתל אביב ? פנו אל דיטקט חקירות לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ אשר מספק שירות בתל אביב:

050-550-1024 📞

חוקר פרטי בתל אביב של משרד חקירות דיטקט מספק שירות ללקוחות בתל אביב והמרכז אשר זקוקים לשירותי חקירה ושוקלים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מומלץ בתל אביב והמרכז. לעיתים עולה השאלה  כיצתד נוכל לדעת כי החוקר הפרטי אותו אנו רוצים לשכור הוא אכן חוקר טוב שיספר לנו את הראיות הדרושות ? יש להבין כי חוקר פרטי מסוים עשוי להיות מומלץ ומתאים ללקוח אחד, אך אינו מומלץ ומתאים ללקוח אחר, בהמשך תוכלו לדעת מדוע כדאי לפנות למשרד חקירות דיטקט.

האם אתם זקוקים לחוקר פרטי בתל אביב והמרכז? זקוקים לחוקר פרטי מומלץ בתל אביב והמרכז? חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט מטפל בכל סוגי החקירות לרבות בחקירות כלכליות ובחקירות חשיפת בגידות, בתל אביב והמרכז, כמו גם בשאר חלקי הארץ עם זמינות של  24 שעות ביממה.

חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט, הינו בוגר משרד המשפטים ובעל רישיון חוקר פרטי מוסמך מטעם הועדה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים. 

מנהל משרד חקירות דיטקט, הינו חוקר פרטי אשר פעל במסגרות מיוחדות בארץ ובחו”ל שנים רבות ומעורה היטב בכל רזי החקירות השונות, החל מקבלת תיק החקירה ועד למציאת הפתרון היעיל והכלכלי ביותר לביצוע החקירה.

תפיסת העולם של חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט, מבוססת על הנחת היסוד שנבנתה מזה שנים רבות ועיקרה הינו כי על ידי בניית אסטרטגיה יסודית ואחראית, מלווה בניהול סיכונים, נחישות והתמדה חסרי פשרות, ניתן לקבל עבור לקוחותינו תוצאה מיטבית של החקירה המבוצעת.


זקוקים לחקירה מקצועית ודחופה ? רוצים לשכור חוקר פרטי דחוף
?  זקוקים לייעוץ חינם לפני חקירה?  רימו אתכם ונטלו מכם כספים שלא כחוק ? בן או בת הזוג בוגדים ואתם צריכים חוקר פרטי בגידות ? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם, ללא תשלום וללא התחייבות

 

הנקודות החשובות שיש לשים דגש עליהן כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי בתל אביב והמרכז:

מומלץ לשכור חוקר פרטי שהינו בעל ידע ומומחיות בתחום החקירה לו אתם זקוקים.

מומלץ לשכור את שירותיו של חוקר פרטי אשר לו ניסיון רב בעבודה בתחומי החקירות השונים ובמתן עדות בבית המשפט במידה ותזדקקו לה. 

על החוקר הפרטי אותו בחרתם להיות בעל יחסי אנוש טובים שכן לא פעם הוא יידרש לנהל חקירות דיבוב סמויות וגלויות עם גורמים שונים אשר קשורים לחקירה שלכם.  

כמו כן חשוב שתהיה כימיה ותקשורת מצוינת בינכם לבין החוקר הפרטי, שכן אתם אמורים לעבוד יחד על תיק החקירה.

חוקר פרטי מומלץ אמור להיות סבלני לשאלותיכם. בסופו של דבר,  תפקידו של חוקר פרטי הוא להשיג עבורכם את הראיות הדרושות ולכן כל מידע שתספקו לו, יועיל להליך החקירה הפרטית. 

החוקר הפרטי שלכם צריך להיות זמין באופן אישי עבורכם במידת הצורך. 

סמכו על האינטואיציה שלכם – חלק מהלקוחות כאשר הם מחפשים חוקר פרטי, יחפשו חוקר פרטי מומלץ או חוקר פרטי תותח דרך המלצות מחברים ומכרים, דרך הרשתות החברתיות וכדומה. דעו כי להתרשמות הישירה שלכם מהחוקר הפרטי ישנה חשיבות רבה מאוד אשר היא לא פחות חשובה מהמלצה של מישהו אחר. לעיתים, אחרי שיחת טלפון קצרה או פגישה עם חוקר פרטי מסוים, תוכלו כבר להבין האם זהו אכן החוקר הפרטי שאתו אתם רוצים להמשיך קדימה.

חשוב להבין שאין דבר כזה חוקר פרטי תותח או חוקר פרטי מומלץ אשר מתאים לכול הלקוחות. מדובר בהשקפה סובייקטיבית אשר משתנה מאדם למשנהו, כאשר ללקוח אחד חשובה הכימיה והתקשורת עם החוקר הפרטי, וללקוח השני חשובים הסבלנות והזמינות של החוקר הפרטי, ולשלישי הכי חשוב זהו ניסיונו של החוקר הפרטי, וכו’.


מחיר חוקר פרטי
בתל אביב והמרכז

כמה עולה חוקר פרטי ? רבים מהלקוחות בתל אביב והמרכז אשר זקוקים לחקירה דחופה של חוקר פרטי, שואלים כמה עולה חוקר פרטי, האם יש מחירון חוקר פרטי,  איפה אפשר למצוא חוקר פרטי זול וכדומה.


לשאלת המחיר של חוקר פרטי אין תשובה מוחלטת באופן קבוע, היות ומחיר עבודתו של חוקר פרטי תלויה בפרמטרים שונים ומשתנים:  

כמות עבודת החקירה הנדרשת בתיק – שעות מעקב נדרשות, שעות חקירה של עדים ושל נחקרים, עלות מקורות שונים המספקים מידע כחוק, וכדומה. 

 רמת המומחיות והניסיון של החוקר הפרטי – חוקר פרטי מנוסה יכול בשעות מועטות יחסית להגיע לתוצאות טובות ומספקות, והמחיר יהיה בהתאם.

 כמות העבודה והעומס של החוקר הפרטי באותה התקופה – קיימת חשיבות לכמות העומס שבה נמצא חוקר פרטי בתקופה בה פניתם אליו. לעיתים, בתקופות רגועות ושקטות יותר, יוכל החוקר הפרטי להוריד מעט מעלות החקירה.

עלות שעת מעקב לשני עוקבים

380-450 שח

חקירה הכלכלית מלאה

3500 שח

חקירה כלכלית הסטורית מקיפה

8600-10000 שח

חקירת נדל”ן

1900 שח

חקירה לאיתור בעלות רכב

750-1600 שח

חקירות דיבוב סמויות ( ע”פ מורכבות התיק )

2500-15000 שח

חקירות רקע ופרופיל לפני נישואין

3500-6000 שח

חקירות רקע בנושאים עסקיים

2500-5000 שח

איתור מקיף של תביעות משפטיות

2000 שח

בדיקת גילוי האזנה לסלולאר

1500 שח

בדיקת גילוי האזנה לדירה עד 5 חדרים ( תלוי מיקום )

2500-4000 שח

 בדיקת גילוי האזנות ברכב

1000 שח

בדיקת פוליגרף

650-3000 שח

איתור טלפון לאובייקט

850 שח

איתור פרטים לפי מספר טלפון

500-950 שח

איתור כתובת מגורים ע”פ מורכבות האיתור

700-2500 שח

איתור מקום עבודה

1200 שח ( ללא מעקבים )

מכירת טייפ הקלטה לטווח ארוך

1800 שח

בדיקת נאותות רחבה לקראת העסקת עובד

4500 שח

איתור מספר זהות

250-800 שח

שעת ייעוץ טלפונית עם חוקר רשוי

350 שח

שעת ייעוץ פרונטאלית עם חוקר רשוי

650 שח

המחירים מעלה אינם כוללים מע”מ כחוק

17 %

כפי שניתן ללמוד, שכר הטרחה של חוקר פרטי אינו קבוע תמיד במחירון כלשהו, ומשתנה ע”פ סוגי החקירות השונים ורמת ההשקעה הנדרשת. מאידך קיים בסיס של מחירים אותו תוכלו לדעת בטרם תשכרו את שירותיו של חוקר פרטי מסוים.  מומלץ לערוך השוואת מחירים קטנה, בהתאם לפרמטרים שהוזכרו לעיל. בהצלחה !


התייעצות עם חוקר פרטי בתל אביב והמרכז

זקוקים לחקירה מקצועית בעיר תל אביב? צריכים ייעוץ חינם עם חוקר פרטי בתל אביב?  

כאשר לקוח זקוק לחקירה דחופה ובכלל, קיימת חשיבות רבה לקבל ייעוץ ראשוני מקצועי מחוקר פרטי מומחה. התייעצות עם חוקר פרטי מקצועי, בעיקר בשלבים ראשונים ועוד לפני שביצעתם פעולות כלשהם בתיק, הינה קריטית וחשובה ביותר ועשויה לקבוע את רמת הראיות אותה תצליחו לקבל במהלך ביצוע החקירה.


מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי
?  חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט מספק בין היתר שירותי ייעוץ חינמיים עם חוקר פרטי, 24/7 .

חוקר פרטי ממשרד דיטקט חקירות מטפל בכל סוגי החקירות בתחום האישי הפלילי והמסחרי.


חוקר פרטי דחוף בתל אביב והמרכז

זקוקים לייעוץ חינם לפני התחלת חקירה בתל אביב והמרכז? זקוקים לחוקר פרטי לצורך ביצוע צוו מעצר או חשיפת בגידות  בתל אביב והמרכז? חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט מספק שירות חוקר פרטי דחוף | חוקר פרטי חירום בעיר תל אביב והמרכז, 24/7.


הסיבות לבחירת חוקר בתל אביב

חובתו של חוקר פרטי העובד באזור תל אביב והסביבה ממשרד חקירות דיטקט ?

איסוף כמה שיותר פרטים שונים ממקורות על מנת לפתור תיקי חקירה או להוכיח מצבים כאלה ואחרים. אנו עובדים עבור חברות ועבור אנשים פרטיים באופן קבוע. עובדי משרדינו בקיאים בגישות החדשניות ביותר בתחום החקירות, ביצוע מעקבים ותצפיות, איתור נכסים, ועוד.


איך תבחרו חוקר פרטי בתל אביב ?

כיום קיימים בישראל מאות משרדי חקירות, כאשר האינטרנט הופך את מלאכת מציאת משרד החקירות לפשוטה ומהירה. נסו לקבל מאותו חוקר פרטי המספק שירות בצפון הארץ, שמות ממליצים. חיוני לבדוק במהלך הפגישה, האם לחוקר שיבצע את החקירה יש ​​רישיון לעסוק בתחום ולבקש אומדן עלות החקירות לה נדרש.


תפקידו של חוקר פרטי בתל אביב?

ככלל, תפקידו של החוקר הוא לאתר מידע אותו הוא משיג מעדים שונים, מדי פעם בעזרת העמדת פנים וכן שימוש בזהות בדויה. מעבר לחקירה גלויה, חוקר פרטי בתל אביב והסביבה יבצע מעקבים, יתעד את הממצאים בצילום וידאו ויחפש רמזים שיעזרו לו לפתור את חקירתו.

בניגוד לבלשי משטרה, חוקר פרטי בתל אביב בדרך כלל עובד עבור אזרחים פרטיים או ארגונים ולא עבור הממשלה. חוקרים פרטיים מסייעים מדי פעם בטיפול בעבירות פליליות אך הם אינם עובדי אכיפת החוק. עבודתם היא לאסוף מידע, לא לתפוס או להעמיד לדין פורעי חוק.


חוקר פרטי בתל אביב | חקירת בגידות


להלן כמה אינדיקציות ברורות לבגידה אפשרית.


שינוי ביחסים הזוגיים בקרב בני זוג

שינוי רדיקלי בהרגלים צריך לעורר חשד, התפרצויות זעם, מריבות עם האשמות או הימנעות מוחלטת מיצירת קשר מיני.


שדרוג במראה

אנשים שמנהלים רומן ידאגו למראה החיצוני שלהם.


היעדרויות

גם כאן יש הזדמנות להבין שמשהו קורה. אם יש יותר היעדרויות מהבית בתל אביב והסביבה בשעות חריגות, חזרה מאוחרת, תירוצים שונים ולא הגיוניים או צירופי מקרים רבים, זה אמור להדליק נורה אדומה.


שינוי בהתנהגות השגרתית

השינוי בהרגלים יכול להופיע בצורות שונות אחרות, למשל, מקלחות תכופות במיוחד כשחוזרים הביתה , שיחות טלפון ארוכות ועוד.


קוד סודי לנייד ולמחשב

אם המחשב והנייד הפכו לפתע שלמורים עם קוד, שידוע רק לבן הזוג, סביר להניח שיש מה להסתיר. כמו כן עדויות לעלויות “חריגות” בכרטיסי האשראי, הוצאות חריגות כגון מסעדות יוקרה בת”א והסביבה ובשאר חלקי הארץ, שהייה באתר נופש, הופעות וחוויות אחרות.


חוקר פרטי דחוף בתל אביב | בלש פרטי דחוף בצפון הארץ והסביבה

זקוקים לייעוץ חינם לפני התחלת חקירות בתל אביב? זקוקים לחוקר פרטי לצורך ביצוע צוו מעצר או חשיפת בגידות בתל אביב?

חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט מספק שירות חוקר פרטי דחוף | חוקר פרטי חירום בעיר בתל אביב והסביבה  24/7.

פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ בתחום חשיפת בגידות חקירות כלכליות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות רקע לפני חתונה ועוד, אשר מספק שירות בתל אביב והסביבה:

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן