חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי | חקירת גניבות


חוקר פרטי
חקירת גניבות

👍 חוקר גניבת מחשב נייד – חקירות פרטיות מקצועיות.

👍 ייעוץ חינם 24/7 עם חוקר פרטי רשוי  .

👍 חוקר פרטי לחקירת גניבות מחשב נייד ומידע אישי וכלכלי | חקירות כלכליות עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי | איתור האזנות סתר.

👍 משרד חקירות דיטקט עובד עם ציוד טכני מתקדם.

👍 חוקר פרטי חקירת גניבות | דיטקט חקירות שירות ללא פשרות!

👍 איסוף ראיות מושלם לפתרון בעייתכם.


פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ אשר מספק שירות של חקירת גניבות :

050-550-1024 📞


חקירת גניבות

האם אתם רוצים לפתוח בחקירת גניבה בגלל שגנבו לכם משהו חשוב – הרכוש שלכם או זהותכם ?

יש הרבה דרכים להחזיר את הרכוש הגנוב שלכם, תלוי במה מדובר.

כאן תוכלו ללמוד מספר צעדים נפוצים בהן תצטרכו לנקוט כדי להתחיל בתהליך זה.

הדבר הראשון שיש לזכור הוא שכאשר אנשים גונבים מכם באופן אישי, אל תנסו להתמודד בעצמכם עם הגנבים.

לדוגמה, אם אתם רואים אנשים נושאים חפצי ערך מחוץ לבית או מהמשרד שלכם באמצע הלילה במסיכות, אתם לא רוצה להתעמת איתם. התקשרו למשטרה והסתתרו. אם מישהו מוכן לגנוב מכם בדרך זו, סביר להניח שהוא נושא נשק. החיים שלכם שווים יותר מכל הרכוש שהם לוקחים מכם.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח את הסיכוי הטוב ביותר לאיתור הרכוש שלכם היא לתעד מידע מזהה על כל הרכוש שלכם ששווה גניבה. מספרים סידוריים של מחשבים ניידים וטלפונים, תיאורים, סימני זיהוי ועוד. סימנים אלו יכולים להיות מידע רב ערך למשטרה או עבור חוקר פרטי המנסים לאתר את הרכוש הגנוב שלכם.

באופן אידיאלי, אחסנו את המידע במקום שבו הוא לא יימצא בשוד (אל תתיקו אותו רק בתיקייה במחשב שעלולה להיגנב גם כן).

אם יש לכם מחשב נייד או מכשיר דיגיטלי המאפשר לכם להתקין אפליקציות, התקינו אפליקציית  GPS המאפשרת לכם לגלות היכן המכשיר שלכם נמצא אם מישהו מדליק אותו ועובר לאינטרנט.

בעיקרון אם מישהו גונב את המחשב הנייד או הטלפון שלכם, אתם יכולים לחכות שייכנס לאינטרנט ולדווח למשטרה על המיקום בו הוא נמצא.


כאשר אתם מבחינים שנפלתם קורבן לגניבה, פנו מיד לרשויות, כמו גם לחברת הביטוח שלכם במידת הצורך.

אם הרשויות פועלות לאט מדי, או שאתם מעדיף טיפול דיסקרטי יותר בחקירה שלכם, צרו קשר עם חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט.

חוקרים פרטיים של משרד חקירות דיטקט מנוסים בכל צורות הגניבה | שוד בבתים או במשרדים, גניבת עובדים, גניבה מחנויות, גניבת זהות, גניבה או ריגול תעשייתי בחברות וארגונים.

חקירות מוצלחות מתחילות באיסוף מידע מהיר ומקצועי, ניתוח נתונים ותוכנית ממוקדת כדי למצוא את הגנבים ולנסות לאתר את הרכוש שלכם.


כיצד לעקוב אחר מחשב נייד לאחר גניבה

אינכם מוצאים את המחשב הנייד שלכם או חושדים שהוא נגנב? בעזרת הטיפים האלה אולי תוכלו לשחזר את המחשב..

לפעמים מתרחש אסון. אם המחשב קרס ואין לכם גיבוי, או גרוע מכך , המחשב הנייד נגנב, זה יכול להרגיש כמו סוף העולם. המחשב הנייד שלכם כנראה שני בחשיבותו רק לטלפון שלכם בכל הנוגע לנתונים האישיים שאחסנתם בו.


מה לעשות אם המכשיר שלכם נגנב או קרס ?

 למרות שמובן שזה יגרום למצוקה רבה, ייתכן שהכול לא ילכם לאיבוד. גם מיקרוסופט וגם אפל הטמיעו תכונות במערכות ההפעלה שלהן אשר אמורות לעזור בשחזור המחשב.


מה עלי לעשות אם המחשב הנייד שלי נגנב
?

בעוד שחלק מהרעיונות שלהלן יכולים לעזור לכם למצוא מחשב נייד שנגנב, אנו ממליצים בחום לערב את המשטרה או משרד חקירות, במקום לצאת להתעמת עם הגנב בעצמכם.

המיקומים המסופקים על ידי שירותי מעקב של התוכנות השונות יהיו משוערים, כך שלא סביר שתדעו מאחורי איזו  דלת בדיוק ימצא המחשב שלכם. בנוסף, יש את העובדה שאין לדעת כיצד הפורצים יגיבו כאשר יאתגרו אותם

כיצד להשתמש ב- Find My Device ב-Windows 10

מיקרוסופט הציגה את התכונה Find My Device עוד בשנת 2015. כפי שהשם מרמז, זוהי דרך מועילה לאתר את המיקום המשוער של המחשב הנייד שלכם.

תכונה זו הינה כבויה כברירת מחדל, אבל אם הפעלתם את התכונה לפני שהמחשב הנייד שלכם נעלם, תוכלו לבצע כמה צעדים מהירים כדי לסייע בהתאוששות שלו.

למי שלא מכיר את השירות, תוכלו לקרוא כיצד להפעיל את התכונה ‘מצא את המכשיר שלי’ של Windows 10 .

כדי לעקוב אחר המחשב הנייד שלכם, עברו אל אתר האינטרנט של מיקרוסופט והיכנסו עם חשבונך. תוצג לכם רשימה של המכשירים שלכם, אז אתרו את המכשיר שאתם מחפשים ולחצו על האפשרות מצא את המכשיר שלי מתחת לשמה.

כעת מיקרוסופט תחפש את המחשב הנייד ותודיע לכם, בערך, היכן הוא נמצא, כל עוד הוא נמצא במצב מקוון.

ישנה גם אפשרות לאבטח את המכשיר מרחוק על ידי לחיצה על כפתור הנעילה.  

שימוש ב Find my Mac  

אם אתם משתמשים ב-MacBook, MacBook Air או MacBook Pro, אז יש תכונה דומה ל- Find My Device  אשר נקראת Find My Mac  

שוב, תכונה זו תצטרך להיות מופעלת לפני שהמחשב נגנב או אבד.

עם תכונה זו מופעלת, תוכלו לאתר את המחשב, לנעול אותו היטב, או לשלוח הודעה לגנב.

שימוש ב-Gmail או Dropbox כדי לעקוב אחר כתובת ה-IP של המחשב שנגנב 

אם לא הפעלתם אף אחת מהתכונות המוזכרות מעלה, עדיין לא הכל אבוד. אתם עדיין יכולים לעקוב אחר כתובת ה-IP של המכשיר שלכם אם מישהו משתמש בה. שוב, זה לא ייתן לכם מיקום מדויק, אבל יהיה לכם מושג באיזו עיר או אולי אפילו אזור שבו הוא עשוי להימצא.

אם יש לכם חשבון Gmail, זה המקום הטוב ביותר להתחיל בו. היכנסו לגרסת האינטרנט בדפדפן שלכם ולאחר מכן גללו מטה לתחתית ההודעות עד שתמצאו את אפשרות הפרטים בפינה הימנית התחתונה. לחצו על זה וחלון חדש יופיע עם כל המכשירים שניגשו לחשבון Gmail  שלכם לאחרונה.  לחצו על האפשרות הצג פרטים מתחת למחשב הנייד החסר שלכם, ולאחר מכן רשמו את כתובת ה-IP כדי שתוכלו למסור אותה למשטרה.  

תוכלו למצוא מידע דומה גם בגרסת האינטרנט של Dropbox על ידי לחיצה על סמל החשבון שלכם בפינה השמאלית העליונה, ולאחר מכן בחירה בהגדרות>אבטחה.  

כעת גללו מטה ורחפו עם הסמן מעל סמל המידע בעמודת הפעילות האחרונה עבור המכשיר הנדון.  


חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט זמין לרשותכם לשיחת ייעוץ דיסקרטית חינם.

במידה והמחשב האישי  שלכם נגנב ומאוחסנים בו נתונים יקרי ערך, נתוני החברה המסחרית שלכם וכדומה, אנו ממליצים לכם לפנות אל חוקר פרטי.

חוקר פרטי או חוקרים פרטיים בתחום של איתור אייפון שנגנב מספקים בנוסף שירותי חקירות מקצועיים וכן מתן פתרונות במגוון תחומים, החל ממעקבים סמויים, מעקב ובדיקות הגנה ליזמים, בדיקות מצב אישי, חשיפת חוסר יושר ובדיקות חשבונות בחקירות סמויות מסובכות.

את/ה זקוקים לפתרון חקירה מסוג אחד או נוסף אם את/ה קוראים שורות אלו. חוקר פרטי ממשרדינו ידריך אותך בדרך המתאימה ביותר לביצוע העבודה הספציפית לה את/ה זקוקים, וכך תגביר את אפשרויות השגשוג וההגעה ליעד שאת/ה מחפש להשיג.

שאין דבר כזה חוקר פרטי תותח או חוקר פרטי מומלץ אשר יתאים לכל האנשים. החיבור עם חוקר פרטי  יכול להשתנות מאדם למשנהו, כאשר ללקוח אחד חשובה התקשורת עם החוקר הפרטי, וללקוח השני שובה הסבלנות, זמינות ניסיון וכדומה.


חוקר פרטי מחיר
חקירות גניבה | חקירת גניבות

כמה עולה חוקר פרטי ? רבים מהלקוחות אשר זקוקים לחקירה דחופה של חוקר פרטי לאיתור מחשב נייד שנגנב , שואלים כמה עולה חוקר פרטי , האם יש מחירון חוקר פרטי, היכן אפשר למצוא חוקר פרטי זו, וכדומה.

לשאלת המחיר של חוקר פרטי אין תשובה קבועה, היות ומחיר עבודתו של חוקר פרטי תלויה במשתנים מסוימים:

מהי כמות עבודת החקירות הנדרשת בתיק – שעות התצפית והמעקב הנדרשות, שעות החקירות של עדים ונחקרים, עלויות שישולמו למקורות מידע שונים המספקים מידע כחוק, ועוד.

מהי רמת המומחיות של החוקר הפרטי המדובר – חוקר פרטי לאיתור מחשב נייד או טלפונים שנגנבו ואשר מכילים מידע יקר ערך, אשר הינו מנוסה ובעל יכולות גבוהות, יצליח לעיתים בשעות מועטות יחסית, להגיע לתוצאות טובות ומספקות.

כפי שניתן ללמוד, שכר הטרחה של חוקר פרטי אינו קבוע תמיד במחירון כלשהו, ומשתנה ע”פ סוגי החקירות השונים ורמת ההשקעה הנדרשת. מאידך קיים בסיס של מחירים אותו תוכלו לדעת בטרם תשכרו את שירותיו של חוקר פרטי מסוים.

מומלץ לערוך השוואת מחירים, בהתאם למשתנים אשר הוזכרו מעלה. בהצלחה!


התייעצות עם חוקר פרטי בעניין מחשב  או טלפון שנגנב | ייעוץ חינם חוקר פרטי

זקוקים לחקירה מקצועית ? צריכים להתייעץ חינם עם חוקר פרטי בעניין חקירת גניבה | חקירת מחשב נייד או אייפון שנגנבו ? כאשר לקוח זקוק לחקירות דחופה ובכלל, קיימת חשיבות רבה לקבל ייעוץ ראשוני מקצועי מחוקר פרטי מומחה. התייעצות עם חוקר פרטי מקצועי, בעיקר בשלבים ראשונים ועוד לפני שביצעתם פעולות כלשהם בתיק, הינה קריטית וחשובה ביותר ועשויה לקבוע את רמת הראיות אותה תצליחו לקבל במהלך ביצוע החקירות.

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי? חוקר פרטי ממשרד חקירות מקצועי מספק בין היתר שירותי ייעוץ חינם וללא עלות עם חוקר פרטי 24/7 .

חוקר פרטי ממשרד משרד חקירות מטפל בכל סוגי החקירות בתחום האישי הפלילי והמסחרי.


חוקר פרטי דחוף  | בלש פרטי דחוף | חקירת גניבות

זקוקים לייעוץ חינם לפני התחלת חקירה ?

חוקר פרטי ממשרד חקירות מקצועי מספק שירות חוקר פרטי דחוף | חוקר פרטי חירום   24/7.


פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ  אשר מספק שירות בתחום חקירת גניבות:

050-550-1024 📞

דילוג לתוכן