חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חוקר פרטי


מי הוא חוקר פרטי

חוקר פרטי הינו מי שיש שהוכשר לעבודה זו והוא מחזיק ברישיון חוקר פרטי שהונפק על ידי משרד המשפטים. חוקר פרטי הוכשר לאסוף מידע על אנשים במסגרת אזרחית ולעיתים גם פלילית כאשר חוקרים פרטיים עוסקים במגוון תחומי חקירה, ביניהם: חקירות הונאה , חוקרי בגידות בתחום הגירושין והנישואין, חיפוש נעדרים וחייבים, חוקרים כלכליים בחיפוש אחר רכוש ונכסים, ריגול תעשייתי, חקירות נזיקין, חוקר מידע פיננסי. חקירות ואיתור הון נסתר, חקירות פליליות, חקירות נוער, חקירות כלליות שונות, מעקב ותצפית, בדיקת אמינות עובדים ועוד .

חוקר פרטי

 

 פנייה אל חוקר פרטי

אל חוקר פרטי פונים כאשר החיים מזמנים לך מצבים לא נעימים שעליך להתמודד עימם.

מצבים הכרוכים במשבר אמון, אי שקט נפשי, פגיעה מאדם קרוב, סכסוכים במשפחה ועוד.

חוקר פרטי הפועל ברשיון משרד המשפטים ממשרדינו, יפעל על מנת לסייע לך, על ידי איסוף מידע החיוני לפתרון הבעיה והמצב המורכב שנוצר.

חושדים כי בני הזוג שלכם אולי בוגדים בכם ? ההתנהגות שלהם משתנה ונראית. חשודה ? אתם לא רוצים באופן מידיי לפרק את הזוגיות ולהיכנס לסכסוך כזה או אחר לשווא, מבלי שיש לכם הוכחה מתאימה?

חוקר פרטי או בלש פרטי מומחה בתחום הבגידות יוכל לסייע לחשוף ממצאים על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנבונה. חוקר פרטי בגידות- יוכל להפריך או לאמת את החשדות שלכם, בדרך כלל באופן מוחלט וללא כל צל של ספק.

כאשר אנו נתקלים במצבים לא ברורים שבהם אנחנו צריכים לקבל מידע מסוים על מנת שנוכל לבחור את דרך הפעולה הנכונה ביותר. זה הזמן לפנות לשירותי משרד חקירות ולהיעזר בחוקר פרטי מקצועי. כחברת חקירות הפועלת בהצלחה בתחום למעלה מ-30 שנה, אנו פועלים באמצעות חוקרים פרטיים מורשים המעניקים שירותי חקירות מקצועיים בתחומים שונים בארץ ובחו”ל.

חוקרים פרטיים ממשרד חקירות דיטקט, מבצעים חקירות שונות ומורכבות באופן שוטף בישראל ובחלק גדול ממדינות העולם,  חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים מוחבאים, חקירות מסחריות וחקירות למניעת פחת, מעקבים סמויים ותצפיות לרבות בתיקי גירושין ומעמד אישי, כאשר אנו יודעים לשלב כלים חקירתיים שונים כחקירות דיבוב סמויות, מעקבים ועוד, על מנת להגיע למירב התוצאות בכל תיק חקירה.
 
תחומי חקירות שונות אשר מבצע חוקר פרטי, דורשים יכולות שונות וכישורים שונים, ולפיכך, גם מחיר החקירות  משתנה לפי סוג החקירה, מורכבותה, האיזור הגיאוגרפי בה היא מבוצעת ורמת הסיכון אליו החוקר נחשף במהלך ביצוע.

חוקר פרטי


חוקר פרטי | חשיפת האמת עם מומחיות

האם אתם סקרנים לגבי עולם החוקרים הפרטיים? אנשי מקצוע אלו ממלאים תפקיד מכריע בחשיפת אמיתות נסתרות ואיסוף ראיות יקרות ערך במצבים שונים. בין אם מדובר בצרכים אישיים או מקצועיים, שכירת חוקר פרטי מומלץ  יכולה להציע מגוון יתרונות החורגים ממה שנראה לעין.

חקירה ללא משוא פנים

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהעסקת חוקר פרטי הוא יכולתו לבצע חקירה ללא משוא פנים. שלא כמו גורמים מעורבים או אנשים אשר מושקעים רגשית, חוקרים פרטיים ניגשים לכל מקרה באובייקטיביות. יש להם את הניסיון והכישורים לנתח מידע באופן אובייקטיבי, תוך הבטחת חקירה מקיפה וחסרת פניות

מומחיות רחבה

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע מיומנים בתחומם, בעלי מגוון רחב של התמחויות. מטכניקות מעקב ועד בדיקות רקע, חיפושי נכסים וניתוח משפטי, חוקר פרטי הוא בעל ידע ומשאבים לחשוף מידע קריטי. הניסיון הרב שלו מאפשר לו להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות שונות המותאמות לכל חקירה ייחודית

סודיות ודיסקרטיות

שיקול דעת ודיסקרטיות נמצאים בעדיפות עליונה עבור חוקרים פרטיים. הם מבינים את רגישות התיקים של לקוחותיהם ופועלים במרץ על מנת לשמור על סודיות לאורך כל החקירה. תוך הקפדה על סטנדרטים אתיים והנחיות משפטיות, הם מבטיחים שהפרטיות הן של הלקוח והן של האנשים המעורבים נשמרת

גישה לכלים וטכנולוגיה מתקדמת

לחוקר פרטי יש גישה לכלי חקירה וטכנולוגיה מתקדמים המעניק לו יתרון באיסוף ראיות. זה כולל ציוד מעקב, מכשירי מעקב GPS, תוכנות משפטיות ומאגרי מידע שאינם נגישים לציבור הרחב. תוך מינוף הכלים הללו, חוקר פרטי יכול לחשוף מידע שעלול להישאר מוסתר ולספק ללקוחותיו הוכחות בלתי ניתנות להפרכה

זמן ויעילות

ביצוע חקירה יסודית דורש זמן, מאמץ ומומחיות. על ידי שכירת חוקר פרטי, לקוחות פרטיים, עורכי דין ועסקים יכולים לחסוך זמן יקר ולהתמקד בעניינים חשובים אחרים. החוקרים בקיאים בטכניקות חקירה המאפשרות להם לאסוף ראיות רלוונטיות ביעילות ולהציגן בצורה תמציתית

עבודה על פי חוק

חוקרים פרטיים בקיאים בחוקים המקומיים של המדינה בה הם פועלים. חוקר פרטי מקצועי ידאג לכך שכל פעילויות החקירה שלו מתנהלות בצורה חוקית ומכבדת את זכויות הפרטיות. הידע של חוקר פרטי על המערכת המשפטית עוזר להגן על לקוחותיו ממלכודות משפטיות פוטנציאליות ומבטיח שכל ראיה שהושגה תוכל להיות קבילה בבית המשפט במידת הצורך

שקט נפשי

הפעלת שירותיו של חוקר פרטי יכולה לספק תחושת שלווה והקלה. בין אם מדובר באימות חשדות, מציאת אדם נעדר או זיהוי הונאה, הידיעה שאיש מקצוע מוסמך עובד באופן פעיל על המקרה שלך מביאה לתחושת ביטחון. חוקרים פרטיים מחויבים לחשוף את האמת, לספק “סגירה” של הספקות ולאפשר לאנשים להתקדם בביטחון

לסיכום, העסקת חוקר פרטי מציעה יתרונות רבים, מומחיות רבה, סודיות, גישה לכלים מתקדמים, יעילות בזמן, ציות לחוק ושקט נפשי. לכן, אם אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לחשיפת האמת, שקלו את השירותים החשובים שמספק איש מקצוע זה.

 

יחידת החוקרים הפרטיים המקצוענים של דיטקט חקירות עומדת לרשותכם 24/7 !


חוקר פרטי מחירים לחקירות פרטיות | דיטקט מחיר חקירות

כאשר אתם מחפשים מחירים לחקירות , חשוב לכם מעבר למחירים עצמם גם לדעת עם מי אתם עושים עסקים ! דיטקט חקירות הינו משרד בוטיק יעיל ואפקטיבי, ובמסגרת עבודת מנהל המשרד כחוקר פרטי העוסק בתחום מזה כ 30 שנה, וצצות המשרד המקצועי, טיפלנו בחלק מתיקי ההונאה והמרמה הגדולים והמוכרים בישראל בהצלחה רבה.

במסגרת תיק החקירות שאנו מקבלים לטיפולינו, אנו יודעים לבחור את הליך החקירה אשר יספק בזמן הקצר ביותר את התוצאות הרלוונטיות ביותר ללקוחותינו.

אנו מתייחסים לכל חקירה כעולם ומלואו !  ולמרות שהמשרד מייצג כחוקר הבית, חלק מהחברות הגדולות והמוכרת ביותר בעולם, גם לקוח פרטי עם תיק “פשוט” יחסית, יקבל אצלינו את מירב תשומת הלב ובאותה רמה של חברת ענק גלובאלית !

כמה עולה חוקר פרטי ?

לקבלת הערכת מחירים לביצוע חקירות אנא עיינו במחירון חוקר פרטי.

מצורפת טבלה בסיסית לעלויות סוגי חקירות שונות. המחירים נקבעים ע”פ מורכבות החקירה, הפעולות המבוצעות והמידע המבוקש. המחירים אינם כוללים מע”מ.

מחיר מעקבים לשעה

300-400 שח

מחיר חקירה כלכלית

3500-10000 ש”ח

מחיר חקירות דיבוב

3000-12000 ש”ח

איתור מען

300-1000 ש”ח

איתור מסירה משפטית

300-1000 ש”ח

מחיר חקירה בחו”ל

מחיר פרטני ע”פ מיקום ומורכבות

מחיר חוקר לשעה

200-350 ש”ח

מודיעין עסקי

4000-10000 ש”ח

גילוי האזנות סתר | מניעת האזנות סתר – לקוחות פרטיים

1000-2500 ש”ח

איתור האזנות סתר – לקוחות עסקיים

2500-6000 ש”ח

 * פתרונות למעקבים טכנולוגיים 24/7 במחיר אטרקטיבי ( לשימוש אישי וחוקי בלבד) !

 * מכשירי הקלטה ותיעוד סמוי מקצועיים עם איכות שמע מעולה וסוללה לטווח ארוך – במחיר מיוחד !


תחומי פעילות של חוקר פרטי

חוקר פרטי הינו אדם אשר עוסק באיסוף ראיות ומידע עבור לקוחותיו במסגרת אזרחית ולא במסגרת הרשויות. בניגוד לחוקר משטרתי, חוקר פרטי מקבל את הסמכתו ממשרד המשפטים, ופועל לאיסוף מידע עבור לקוחותיו בתיקים אזרחיים.

חוקר פרטי פועל במגוון תחומים וביניהם : חקירות בגידות וגירושין, חקירות הונאה ומרמה, איתור רכוש נכסים והון אישי במסגרת חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, מעקבים סמויים, מניעת פחת בארגונים ובדיקות מהימנות של עובדים, חקירות פליליות, חקירות בני נוער, חקירות הגנת מותג וקניין רוחני, חקירות הונאה בתחום הביטוח ועוד.


חקירות שונות שמבצע חוקר פרטי

חוקרים פרטיים יכולים לספק סיוע רב ערך במצבים שונים. הנה מספר דרכים שבהן הם יכולים לעזור:

בדיקות רקע

 בדיקות רקע מפורטות על אנשים או עסקים כדי לחשוף מידע שעשוי להיות חיוני לקבלת החלטות מושכלות.

איתור נעדרים

בין אם זה קרוב משפחה שאבד מזמן, נער נמלט או מישהו שנעלם בכוונה, לחוקר הפרטי יש את המומחיות והמשאבים כדי לאתר נעדרים.

מעקבים

חוקרים פרטיים של דיטקט חקירות  מיומנים בטכניקות מעקב סמוי ויכולים לאסוף ראיות באמצעות ניטור דיסקרטי. זה יכול להיות שימושי במקרים של בגידה, סכסוכי משמורת ילדים או חשד להונאה.

איסוף ראיות

דיטקט חקירות יכולה לסייע בעניינים משפטיים על ידי איסוף ראיות, עריכת ראיונות עדים ומתן דוחות מפורטים לתמיכה בתיק.

חשיפת הונאה

בעזרת כישורי החקירה והגישה למאגרי מידע שונים, אנו יכולים לעזור לאנשים פרטיים ועסקים לחשוף הונאה ולמנוע הפסדים כספיים.

חיפוש נכסים

חוקר פרטי יכול לאתר נכסים נסתרים, כגון חשבונות בנק, נכסים או כלי רכב, מידע אשר יהיה שימושי בהליכי גירושין, גביית חובות או סכסוכים עסקיים.

בדיקות רקע לעובדים

בעת העסקת עובדים חדשים, חוקר פרטי יודע לבצע בדיקות רקע יסודיות, לאמת אישורים, היסטוריית תעסוקה, ולגלות דגלים אדומים אפשריים.

זיהוי פלילי דיגיטלי

משרד דיטקט חקירות מעסיק אנשי מקצוע מיומנים בניתוח טביעות רגל דיגיטליות, אחזור נתונים שנמחקו ועריכת חקירות הקשורות לפשעי סייבר או הטרדה מקוונת.

אבטחה אישית

חוקרים פרטיים יכולים לסייע לאנשים הזקוקים להגנה אישית, הערכת איומים או שירותי ניהול סיכונים.

חשוב לציין שהשירותים הספציפיים המוצעים על ידינו עשויים להשתנות בהתאם למומחיותם ולתקנות המשפטיות בתחום השיפוט שלהם.

התייעצות עם חוקר פרטי מורשה ובעל מוניטין של משרד חקירות דיטקט, יכולה לעזור לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלכם.

 

מחיר חקירות של חוקר פרטי בגידות בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות

העלויות והמחירים בתחום חקירות תיקי גירושין וחשיפת בגידות תלויים גם במזל אך בעיקר בהכנה טובה שלכם ומתן מידע מודיעיני רב ככל הניתן לחוקר פרטי.

הידיעה כי בן הזוג מבלה בשעות ובזמנים מסויימים עשוייה לחסוך שעות מעקב רבות ויקרות.

מחיר למעקבים והפעלת חוקר בגידות נע בטווח מחירים של בין 330 ש”ח ל 350 ש”ח לשעת מעקב ע”פ מורכבות התיק ואופיו של אובייקט המעקב.

מטרת הפנייה הינה לבדוק האם יש אמת בדברים בחשדות ולהסיר את הספק המקנן ולא מרפה.

הצוות המקצועי של משרדינו יבצע מעקבים סמויים אשר בסיומם נוכל יחד לדעת האם בן הזוג מנהל קשר רומנטי מחוץ למסגרת הנישואין.

 

חוקר פרטי לביצוע חקירות כלכליות בתחום של חדלות פירעון

אנו פועלים בחקירות מסוג זה לאתר רכוש אצל חייבים על מנת שבעל החוב יוכל לגבות את הכספים המגיעים לו בבית המשפט. העלויות בחקירות אלו נעים החל מ 1500 ש”ח ועד 10000 ש”ח ומעלה, הכל ע”פ אופי ומורכבות החקירות הנדרשות.

במסגרת חקירות אלו מבצע צוות משרד חקירות דיטקט את הבדיקות הבאות:

 חקירות מקדימות על החייבים 

 חקירות כושר השתכרות

 חקירות מרכז החיים ומעמד אישי של החייב

 חקירות שימוש ברכב

 חקירות בתחום רמת החיים וההוצאות

 חקירות בעניין הנושים והאם אכן מדובר בנושים אוטנטיים

 חקירות חשד להברחת נכסים


חוקר פרטי – חקירות מסחריות ועסקיות

נסיון של שנים רבות בעבודה מול החברות הגדולות במשק, גרמו לנו להבין כי אין עסק שלא גונבים ממנו אלא יש עסקים אשר לא יודעים כי גונבים מהם.

כאשר הגניבות הינן גניבות של סחורה למשל, הנזק עשוי להיות בר תיקון אך במידה ומדובר בגניבה של סודות מסחריים, הבעייה קשה הרבה יותר !

כל אדם שמנהל עסק או מקדם תהליכים מסחריים נתקל לעיתים בצורך לבצע מדי פעם חקירות מסחריות ועסקיות בחברה בה הוא נמצא.

החקירות נועדו לספק נתונים מדויקים אודות האנשים שאתם עובדים בצוות, על מתחרים בעסקים אחרים ועוד.

המחירים לחקירות מסחריות נעים בטווח של בין 2000 ש”ח ל 10000 ש”ח הכל ע”פ טיב העבודה ומספר השעות המושקעות בה.

חקירות מסחריות ועסקיות מתבצעות על ידי צוות מיומן ממשרדינו אשר רכש ידע ויכולת בביצוע חקירות מן הסוג הזה.

הוא מאתר את האנשים הרלוונטיים בחברה, ובודק בדיוק מאיזה מניעים עובד כל צד.

חוקר פרטי יכול לגלות אינטרסים לא טהורים או שיתוף פעולה נגדי, הוא יכול לשים לב אם יש בעסק מישהו שפועל לרעת העסק או שהוא מחבל בהתנהלות התקנית. החוקר מסוגל לאסוף נתונים לגבי עובדים שונים ולבדוק את רמת מהימנותם, האם עברם נקי? האם יש איזה שהוא צד לא טוב באישיותם?

כל המידע נאסף ומתורגם לידי נתונים ברורים כאשר את המסקנות אנו מגישים למנכל החברה בצורה תמציתית ומדויקת.

חוקרים של משרד דיטקט חקירות המבצעים חקירות מסחריות ועסקיות, מבינים שמדובר בעבודה רצינית ומורכבת. יש צורך לאסוף נתונים סמויים מן השטח, עובדות טכניות שונות, לבדוק את האנשים הקשורים לענין, ואת כל הארועים שהיו סביב הנושא.

זמן הביצוע של חקירות מסחריות ועסקיות נתון לשינויים בהתאם לנושא הנחקר ובהתאם למורכבות הענין ולפי קריטריונים אלו נקבעים המחירים לביצוע חקירות עסקיות.

ככל שמדובר בהליך חקירה מורכב יותר ועמוק יהיה צורך בעבודת שטח מקיפה יותר והשקעה גבוהה יותר. פירושו של דבר: יותר עבודה, יותר מאמץ, יותר נתונים ויותר איסוף מידע.

לצורך ביצוע חקירות מסחריות ועסקיות ברמה גבוהה, יש צורך בפנייה לחוקר מקצועי ובעל ניסיון בתחום ומצויד בכל הכלים שיעזרו לו להגיע לתוצאות טובות. לא מומלץ לפנות לחוקר פרטי בגלל המחיר הנמוך בלבד, כאשר אתם זקוקים לחקירה שתביא לכם את התוצאות הטובות ביותר.


הכישורים הנדרשים של חוקר פרטי :

יש לו נסיון וידע רב בתחום לגשת אל החקירה בגישה נכונה.

יש לו ציוד טכנולוגי מתקדם המשרת את המטרה ע”פ חוק.

יש לו את היכולת לעקוב אחר אנשים ופעולות שונות.

 הוא בעל גישה יצירתית לפענוח מקרים וארועים.

 

חוקר פרטי | חקירות בני נוער

חקירות בני נוער הם דבר חשוב והכרחי, אסור לוותר עליהם בעת הצורך. עם זאת, חשוב להוסיף כי יש להקפיד ולבחור רק את המומחים בתחומם. לא כל אחד יודע לבצע חקירות אלו בהצלחה.

צריך הרבה רגישות והבנה לגיל הזה כדי להצליח עם חקירות בני נוער, צריך גם הרבה זהירות כי עלולים לקלקל במקום לתקן. המומחה שמטפל בחקירות נוער צריך להיות אנושי ואכפתי המסוגל לשיתוף פעולה פורה עם ההורים, כך שכולם יעבדו בעבודת צוות לטובת הילד.

רק כך אפשר להגיע לתוצאות יעילות, שיקדמו את החקירה ויביאו אותה לתוצאות חיוביות. כך אפשר להיות בטוחים כי הנער אשר חוקרים אחריו יבין אף הוא שרוצים את טובתו וישתף פעולה בסופו של דבר.


אתם אוהבים אותם? אל תהססו לחקור!

בני נוער הם אוכלוסיה שחייבים לעקוב אחריה בעיניים פקוחות. לא פעם הם נקלעים למצוקות או סיכונים ואנו כהורים מוכרחים לדעת בדיוק מה עומד מאחורי הענין.

לצורך כך הקמנו בדיטקט חקירות יחידה מיוחדת של חוקרים המיומנים בביצוע חקירות בני נוער והם מביאים לידי ההורים את הידע והנתונים המדויקים.

 

מתי מזמינים חקירות בני נוער אצל חוקר פרטי ?

חקירות בני נוער נועדו למצבים ולמקרים רבים. למשל:

כאשר קיים חשש כי הילד נתפס לסמים ומכור אליהם.

קיים חשד כי הילד מעורב בפעילות לא חיובית, נגרר אחר אישיות לא הגונה.

חשד כי הילד משתתף בארועים חברתיים או מסיבות בהם מבלים טיפוסים מפוקפקים.

חשש כי הילד נפגע באיזה שהוא מהלך בחיי החברה שלו.

כאשר הילד מרבה לשקר ונראה כי הוא מתאמץ להסתיר מידע.

הילד מתנהג בצורה מוזרה, מפסיק להיות נחמד, כועס, מתרגז או מרבה לשתוק.

שיחות טלפון משונות, דיבורים לא ברורים, וקיים חשש כי עובר עליו “משהו” בחייו.

הורים המתמודדים מול דילמה של התנהגות חשודה אצל הילד, רוצים ואף מחויבים לברר את הסיבה. חקירות בני נוער הם הפתרון הכי טוב בשבילם כדי שיקבלו את התמונה המלאה.

חקירות בני נוער נועדו לבדוק ולברר מה עושה הילד במהלך היום, עם מי הוא נפגש? מה אופי השיחות שהוא מנהל? האם מישהו גורר אותו בעל כרחו, האם הוא נמשך למקומות לא רצויים? מסתובב בסביבה מפוקפקת? ועוד.


פנו אל משרד חקירות דיטקט לקבלת מידע ומחירים להפעלת חוקר פרטי לביצוע חקירות כלכליות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות רקע, חקירות נוער ועוד.

מצלמת ריגול AJAX 21

דילוג לתוכן