חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות יכולת


חקירות יכולת כלכליות

במהלך חקירות יכולת, אחד האתגרים הגדולים בתיק איתור נכסים של חייבים, במהלך ביצוע חקירות כלכליות או בחקירות מודיעין עסקי שונות, היא הפקת הראיות הקושרות את הנכסים אל החייב ובנוסף לעיתים, קושרת את הנכסים לפעילויות פליליות על מנת שניתן יהיה להחרים ולעקל אותם על סמך כך.

חקירות יכולת מקצועיות מבוצעות על ידי חוקר פרטי כלכלי אשר על מנת ליצור קשר זה, הוא עוקב אחר נכסים או “עוקב אחר הכסף” עד שניתן יהיה לקבוע את הקשר לעבירה או למיקום הנכסים.

לעתים קרובות, הנכסים הועברו ברחבי העולם באמצעות תרגילים שונים ומתוחכמים, על ידי  מתווכים, “אנשי קש” ומגוון עסקאות פיננסיות כדי להלבין את הכספים ולטשטש את הקשר הזה. לכן חקירות יכולת כלכליות מצריכות שימוש במגוון טכניקות חקירה כדי להתחקות אחר נכסים ולנתח נתונים פיננסיים, במיוחד על מנת להבטיח ראיות מהימנות וקבילות להוכחת העבירות שתועדו בחקירה.

טכניקות חקירה שונות שמשרד חקירות דיטקט מבצע ברחבי העולם מסייע במאמצים אלו, אם כי תחומי השיפוט עשויים להגביל או למנוע את השימוש בחלק מהטכניקות הללו. זה הכרחי כי חוקר פרטי יידע אילו טכניקות מאושרות על פי חוק ויוודא שכל הדרישות החוקיות, המדיניות והנהלים יבוצעו.


להלן סקירה של שני מוצרי חקירה מרכזיים שיש לבצע במסגרת חקירות יכולת ובמהלך חקירה פיננסית.

 

חקירות כלכליות | פרופיל האדם הנחקר

בתחילת חקירות יכולת כלכליות השלב הראשון והחיוני הוא יצירת פרופיל האדם הנחקר.

חוקרים פרטיים של משרד חקירות דיטקט אוספים ומתעדים את כל המידע הבסיסי הקשור לנחקר ומעדכנים את הפרופיל באופן קבוע.

במקרים מסוימים, מידע על פרופיל הנחקר יעזור ליצור את הקישור לתחום השיפוט והוא צפוי להיות משותף עם סוכנויות זרות במדינות שונות בעולם.

חוקר פרטי או צוות חוקרים פרטיים הממונים על ביצוע חקירת הנכסים מכניסים לתיק הפרופיל של הנחקר את הנתונים הבאים:

שם (כולל כינויים), תאריך ומקום הלידה של היעד; עותקים של תעודות לידה; ודרכונים ותעודות זהות לאומיות.

שמות קרובי משפחה וחברים (כולל כינויים) ותאריכים ומקומות לידה של בני זוג, ילדים, הורים, בני זוג חדשים (אם גרושים או פרודים), אחים, בני זוג של אחים, קרובי משפחה (דודים, דודות, בני דודים, סבים, נכדים) ובני בנות זוגם.

מספרי טלפון רלוונטיים (עסק, בית, נייד), כתובות דוא”ל וכל פרטי התקשרות אחרים אשר, בתחומי שיפוט מסוימים, עשויים להתקבל ממידע המנוי המסופק לספק שירותי אינטרנט.

תמונות עדכניות של כל המטרות והמקורבים (כולל זיהוי ממשלתי)

כרטיס טביעת אצבע ( במידה וקיים )

תוצאות חיפוש ברישום פלילי.

רשומות אקדמיות, היסטוריית תעסוקה וחברות באגודות וקבוצות שונות.

תוצאות של חיפושים ממקורות ציבוריים על היעד ומקורביו לרבות חברות קשורות, באמצעות מנועי חיפוש באינטרנט, אתרי מדיה חברתית, דיווחי תקשורת מקומיים ובינלאומיים וספריות

מידע מרשויות ממשלתיות.

הצהרות שכר של הנחקר הנבדק ממעסיקיו בעבר ובהווה.

רישומי מקרקעין ידועים לרבות הסכמי רכישה, משכנתאות, בקשות להלוואות ושמאות.

מידע המזהה בנקים או חשבונות בנק וגופים אחרים שעשויים להחזיק רישומים עסקיים.


חקירות יכולת תלויות פעמים רבות בחוקרים פרטיים מנוסים אשר צריכים לדעת להשיג מידע ונתונים פיננסיים על אותם נחקרים וחייבים,  ולהבטיח ראיות מהימנות וקבילות למשפט.


חוקר פרטי
| חקירות יכולת כלכליות 24/7  

👍 חוקר פרטי חקירות יכולת בארץ ובעולם.

👍 חוקר פרטי ייעוץ חינם 24/7.

👍 חקירות פרטיות  | חקירה כלכלית עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי כאשר אתם זקוקים ל איתור האזנות סתר.

👍 שימוש בחקירות יכולת לאיתור נכסים בנקים ורכוש חבוי ברחבי העולם.

👍 חוקר פרטי מעקבים במסגרת חקירות יכולת | שירות חקירות ללא פשרות!

👍 פתרונות לבעיות סבוכות ומורכבות. חוקר פרטי לחקירות בישראל | חקירות בחו”ל.

פנו אל חוקר פרטי מומלץ ממשרד חקירות דיטקט אשר נותן שירות בתחום חקירות יכולת כלכליות :

050-550-1024 📞

 

חקירות יכולת ואיסוף נתונים פיננסיים וראיות נוספות

בהתאם לתוכנית החקירה, הנתונים הפיננסיים עשויים לכלול את כל הנכסים וההתחייבויות, ההכנסות וההוצאות של הנחקרים ועסקיהם.

חוקרים פרטיים של משרד חקירות דיטקט יאספו מסמכים וכיווני חקירה אחרים ממגוון מקורות, כולל האינטרנט, וממקורות אחרים אשר זמינים לציבור כגון, סוכנויות ממשלתיות, מוסדות פיננסיים, לרבות מתקני בנקאות אלקטרוניים, נותני שירותי כספים, משרדי עורכי דין ורואי חשבון, נותני שירות לחברות בנאמנות, סוכני נדל”ן, סוחרי אמנות, חברות ביטוח, מתחרים עסקיים, עסקים, קרובי משפחה, עובדים ומקורבים של היעדים והנחקרים עצמם, כאשר בדרך כלל חקירת נחקרים יעשו במסגרת חקירות דיבוב סמויות.

חקירות יכולת עשויות להתפתח לכיוונים שונים מכיוון חקירה בודד. השימוש בטכניקת חקירה מסוימת עשוי לספק כיווני חקירה או מידע שיהפכו לכיוון חקירות נוסף ולחשיפת נכסים נוספים של הנחקר.

חיפוש אצל הנחקר באמצעות צו בית משפט, בעסק או בבית מגורים עשוי לגלות ראיות הקושרות אותו לחשבון מקומי או חשבון זר.

ראיות נוספות עשויות להתקבל במסגרת מעקבים פיזיים אחר הנחקר. מעקב פיזי עשוי לחשוף איש קש או מתווך שייחקר בהמשך. כמו כן מסמכים שהושגו מהבנקים באמצעות צוו בית משפט, עשויים לחשוף את שמותיהם של פקידי בנק או אנשים המעורבים בעסקאות שונות, שאולי יוכלו לספק כיווני חקירה נוספים אם יחקרו.

 

חקירות יכולת כלכליות | חקירות שימוש בקוד פתוח

מידע מקוד קוד פתוח מוגדר בדרך כלל כמידע זמין לציבור שניתן לאסוף בכל אמצעי חוקי, לרבות מידע הזמין דרך המדיה החברתית או האינטרנט בחינם, בתשלום או באמצעות מנוי.

מידע ממקורות פתוחים ומסוכנויות ממשלתיות אחרות יכול לחשוף נכסים המוחזקים על ידי הנחקרים, משפחותיהם ומקורביהם, ועסקים קשורים.

משרד חקירות דיטקט עושה שימוש במידע בקוד פתוח לאורך כל החקירה; מסיוע בהערכת מהימנות הטענות ועד להגשת ראיות קבילות במשפט. בשלבים המקדמיים, ניתן להשתמש במידע בקוד פתוח לפיתוח תוכנית החקירה, לרבות הערכת הקושי בהגשת תיק מוצלח ופיתוח פרופיל של האדם הנחקר. דבר זה יכול לעזור בפיתוח כיווני חקירה או בזיהוי נכסים מקומיים או זרים המוחזקים על ידי נחקרים, משפחותיהם ושותפיהם ועסקים קשורים. הוא יכול גם לסייע בזיהוי מקורבים ועדים פוטנציאליים ובהרכבת פרופיל של הגורם הנחקר, פרופיל פיננסי שלו וכן הכנת הקרקע לקבלת צווי חיפוש ותפיסה.


קטגוריות של מידע בקוד פתוח כוללות את הדברים הבאים:

רישומים ציבוריים רשמיים

רישומים של התאגדות חברה

איתור מען ממשרד הפנים

רשמי משכונות

נסחי טאבו

רשמי חברות

מאגרי מידע פרטיים בעניין דוחות רכוש ואשראי

חקירות עסקיות | בדיקות נאותות

ליטיגציה אזרחית, גירושין וצוואה (אם זמינים)

רישומי חברות והגשת תאגידים (כולל דוחות כספיים)

בקשות לפטנטים וסימני מסחר

רישומים של עמותות

הגשות מס או מידע על תוכנית פרישה (אם זמין)

פרסומים ברשתות חברתיות

מדיה חדשותית (כולל עיתונים, כתבי עת מסחריים, אתרי אינטרנט)

רשומות חינוכיות, פרסומים של ארגוני בוגריםחקירות יכולת כלכליות | מטריצת הוכחות

מטריצת הראיות היא תוצר עבודה חקירתי מרכזי המבטיח שהחקירה תישאר ממוקדת ושצעדי החקירה הננקטים מכוונים לאיסוף ראיות הרלוונטיות לפשעים לכאורה.

בשלבים הראשונים, מטריצת הראיות מחפשת לזהות ראיות שהחוקר השיג וכיצד הן מתיישבות עם מרכיבי העבירה הפלילית. במקרים פיננסיים מורכבים, במיוחד כאשר בוצעו פשעים בתחומי שיפוט זרים, על החוקר לצפות לפערים בתיק מכיוון שהליך איסוף הראיות אינו שלם.

במקרה כזה תבנה תכנית פעולה לחקירות נוספות, לעיתים במדינות שונות בעולם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ לצורך חקירות יכולת, חקירות חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, כאשר אתם זקוקים לחקירה בישראל או חקירות בחו”ל :

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן