חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות כלכליות - האם זה חוקי


חקירות כלכליות – האם זה חוקי לבצע חקירה כלכלית ?

האם אתם זקוקים לחקירה פרטית בנושאים פיננסיים כדי להבטיח שהמצב הפיננסי של העסק אתו אתם עובדים נמצא במצב תקין? יש לכם חייב שנמנע מתשלום? חקירה פיננסית היא דרך נפוצה ויעילה להוכיח את תביעתכם כנגד גורמים אלו. האם זה חוקי בכלל לבצע חקירות כלכליות? בואו ונלמד על כך במאמר הבא.

חקירות כלכליות

משרד חקירות ומטרת חקירה כלכלית

מטרת חקירה כלכלית פיננסית היא לחשוף מידע על בעל חוב או כל גוף אחר אשר הלקוח מעוניין לקבל מידע כלכלי אודותיו. בנוסף, מטרת החקירה הפיננסית היא לאתר רכוש, חשבונות בנקים, זכויות ביטוחיות, בעלות בחברות, בעלות ברכבים וכלי צמ”ה ועוד, ובנוסף לאתר את פרטי העסק והפרטים האישיים של החייב. מטרה נוספת של חקירות כלכליות היא לחקור את  מקור ההכנסה של החייב.

בנוסף, מטרת חקירה כלכלית היא לחשוף נכסים, חובות, ואת ההיסטוריה הפיננסית, הפעילויות והמעמד של אדם, עסק או ארגון. חקירות אלו יכולות להתמקד במידע ספציפי, כגון תיקים של יתרות ועסקאות בחשבון הבנק, או דוח מקיף על המצב הפיננסי הכולל של היעד המדובר. מידע שנאסף מחקירות כלכליות שימושי במסגרות רבות ושונות, כולל חקירות מודיעין עסקי, משא ומתן אזרחי, דיוני מזונות ומזונות ילדים, כמו גם פעולות לשיקום פסק דין.

חוקר פרטי לביצוע חקירות כלכליות

חוקר פרטי בעל הכשרה מיוחדת בחשיפת מידע כלכלי מנצל את הגישה שלו למאגרי מידע פיננסיים מיוחדים ולחקירות דיבוב סמויות, כדי לאחזר ולרכז מידע רלוונטי על היעד הספציפי. חשבונות בנק, היסטוריית עסקאות, אחזקות פיננסיות, הכנסות פרטיות, הכנסות עסקיות, כלי רכב, סירות, רכוש מקרקעין, שעבודים, פסקי דין, חובות ורשומות רבות אחרות הקשורות למצבו הפיננסי של הצד הנדון.

חוקרים פרטיים שעורכים חקירות כלכליות מגבשים את ממצאיהם בדוחות מפורטים המכילים את כל הממצאים הרלוונטיים שנחשפו במהלך החקירה. בנוסף לדוחות הנתונים הגולמיים, יינתנו גם דוחות סקירה המסכמים תוצאות אלו יחד עם חוקר מורשה ובעל מוניטין שמוכן להעיד בדיונים ובמסגרות בתי המשפט במידת הצורך. חוקר פרטי העובד על תיק חקירה כלכלית ספציפית יהיה זמין גם להתייעץ עם עורכי דין, רואי חשבון ויועצים פיננסיים לגבי תוצאות חקירות אלו. לאחר שהלקוח מרוצה, החוקר יכול לעזור לקבוע אם שירותים אחרים עשויים להועיל, כגון פעולות לשחזור פסק דין שנועדו לאסוף נכסים שאותרו.

האם זה חוקי לבצע חקירות כלכליות ?

חוקר פרטי חייב לעבוד ברישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים. מטרת הרישיון הדורש גם מעבר מבחן ממשלתי הינו להסדיר את מעמדו ותפקידו של חוקר פרטי המבצע בין היתר חקירות כלכליות.

עם זאת, קיימות פעילויות שחוקרים פרטיים לא יכולים לבצע על פי החוק. במדינת ישראל, בניגוד לארצות הברית, חלק נכבד מהמידע הוא אינו גלוי ופתוח לציבור. הוצאת מידע ממקורות שונים אשר אינם מקורות גלויים אינה חוקית, ולכן חשוב לשכור שירות של משרד חקירות וחוקר כלכלי אשר עובדים ע”פ חוקי מדינת ישראל.

חוקר פרטי מקצועי המתמחה בביצוע חקירות כלכליות, ידע להוציא מידע סודי ושאינו גלוי באופן חוקי ובמסגרת חקירות דיבוב סמויות וכאן בעצם מגיעה מומחיותו לידי ביטוי באופן בו יוכל להשיג ראיות שונות בצורה שיוכלו לשמש את הלקוח בהליכים משפטיים.

 חשוב להבין כי חוקרים פרטיים המבצעים חקירות כלכליות חייבים להחזיק ברישיון חוקר פרטי ע”פ חוק, ולכן חשוב לכם לבדוק כי החוקר הפרטי אותו אתם רוצים לשכור לצורך ביצוע חקירה כלכלית הינו בעל רישיון מטעם משרד המשפטים והוא מנוסה בעבודתו.

חקירה כלכלית עד לאיתור השקל האחרון

דיטקט חקירות עושה את הקילומטר הנוסף כדי להבטיח שיהיה לכם גישה לכל המידע הפיננסי שאתם זקוקים לו, במסגרת החוק. אנחנו לא חותכים פינות במציאת המידע שאתם צריכים, לא משנה כמה ספציפית הבקשה. אנו עובדים עם לקוחותינו כדי לקבוע את הפתרון המשתלם ביותר לבעיה שעל הפרק, תוך שמירה על מחויבותנו לספק את המידע המדויק והמעמיק ביותר הקיים.

הגישה חסרת התקדים שלנו לביצוע חקירות כלכליות תוך שימוש ברשת הקשרים הענפה שלנו בעולם הפיננסי, מאפשרת לנו לחפור לעומק ולחשוף את המידע שיכול לעשות את ההבדל במקרה שלכם.


חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט, מבצע חקירות כלכליות מקצועיות, במהירות וביעילות בצורה דיסקטית לחלוטין ובמחירים הוגנים !

פנו אלינו לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ לצורך חקירה כלכלית, חקירת הברחת נכסים, איסוף מודיעין עסקי לקראת התחברות עם גורם חדש בעסק שלכם, חקירות כלכליות פיננסיות, איתור רכוש מוסתר ועוד, כאשר אתם זקוקים לחקירה בארץ או בחול :

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן