חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות נפוצות של חוקר פרטי


חקירות אשר מבצע חוקר פרטי

חוקר פרטי ממלא תפקיד חשוב. לעתים קרובות הוא מטפל בתיקים שאינם מטופלים על ידי אנשי מקצוע אחרים אך ממלאים תפקיד חשוב במערכת המשפט או במערכות ארגוניות אחרות. להלן כמה מהמקרים הנפוצים שחוקר פרטי מטפל בהם:

 

חקירות רקע

חוקרים פרטיים רבים מציעים בדיקות רקע כחלק מרשימת השירותים שלהם. בדיקות רקע בודקות את ההיסטוריה של אדם מסוים, ועשויות לחשוף מידע קריטי, כגון עבר פלילי של אדם, אשראי, היסטוריית כתובות, היסטוריה מקצועית וקשרים חברתיים.

חקירות רקע עשויות לשמש למטרות תעסוקה או קבלה למתחם דיור, שכירת נכס ועוד. בדיקות רקע עשויות להתבצע גם כאשר אדם מסתבך רומנטית עם אדם אחר ורוצה לבדוק אם יש לו שלדים בארון.

חקירות רקע עמוקות יותר עשויות לשמש כדי לסייע במתן אישור אבטחה לאדם עבור גוף בטחוני כלשהו.

 

תצפיות ומעקבים לצרכי הגנה

הסיבה העיקרית לכך שמישהו עשוי לשכור חוקר פרטי היא לצורך ביצוע מעקבים על אובייקט מסוים. לקוח עשוי לדרוש מעקב אם הוא או היא מאמינים שאדם אחר מנסה לפגוע בו, כגון בדיקה של עוקב או אקס מתעלל.

בנוסף, ניתן להזמין מעקבים גם בחקירות אזרחיות, כגון כאשר חברת ביטוח מנסה להשיג ראיות על אדם שטוען לפציעה חמורה. מקרים נוספים עשויים לכלול בדיקה לפני מתן פיצויים לעובדים, פגיעה אישית, הונאה תאגידית, חשדות לבגידה ואחרים.


חוקר פרטי בתחום דיני משפחה

סיבה נפוצה נוספת לשכור חוקר פרטי היא לעניין דיני משפחה. ניתן לשכור חוקר פרטי על מנת לאסוף ראיות לשימוש במשפט אזרחי, כגון גירושין או מאבק על משמורת ילדים.

חוקר פרטי עשוי גם להישכר כדי לעזור למצוא נעדר או לאתר בני משפחה מאומצים.

חוקרים פרטיים משמשים לרוב בהקשר של גירושין למטרות כגון חקירות כלכליות, איתור נכסים נסתרים בגירושין או מציאת נכסים ועבודה של אם הורה החייב בתשלום מזונות ילדים או מזונות בני זוג.

מצד שני, אם אדם משלם מזונות, הוא עשוי שלכור חוקר פרטי לבדיקה האם בן הזוג האשר לו הוא משלם מזונות מתגורר עם בן זוג רומנטי חדש והאם הדבר מהווה עילה להפסקת מזונות בני הזוג.

 

חוקר פרטי בגידות וחקירות בגידה

ניתן לפנות אל חוקר פרטי בעניין בגידות על מנת לאסוף ראיות על בן זוג בוגד. חקירות בגידה מתבקשות לעתים כאשר אדם אינו יודע אם בן הזוג בוגד או לא ורוצה שאדם אובייקטיבי יערוך מעקבים וחקירות כדי לקבוע אם בן זוגו אכן בוגד.

לעתים קרובות, הנבגד אן הנבגדת, חייבי לראות במו עיניהם את הראיות לבגידה כדי להאמין שבן זוג אינו נאמן.

 

חקירות פרטיות כלליות

משרד חקירות פרטיות מעסיק חוקרים פרטיים אשר עשויים לעתים קרובות לחקור מגוון מקרים הדורשים חקירות.
חקירות אלו הן לרוב מגוונות באופיים.

חלק מהחקירות עשויות לכלול חקירות עבור חברות ביטוח, לרבות תביעות בגין נזק לרכב, דירה, פיצויי עובדים וביטוח חיים. חוקרים אלה מסוגלים למצוא מידע שאחרת לא היה נמצא. החוקרים עשויים לגלות שאנשים ביצעו הונאת ביטוח או מנסים לחבל בחברה מסוימת, בשותף עסקי או בבעל מניות.

מקרים אחרים עשויים לכלול בדיקה מדוקדקת של שיטות עבודה עסקיות או בדיקה של עוזרות בית בגין התעללות או גניבה.

חקירות ארגוניות עשויות לבחון את הלגיטימיות של שותף עסקי, חקירה בגין אובדן או גניבת מידע וכיצד זה התרחש.

 

איך עובד חוקר פרטי

חוקרים פרטיים משתמשים לרוב במגוון כלים כדי לסייע בחקירותיהם. במדינות מסוימות למשל, דוגמת ארה”ב, הם רשאים להשתמש במאגרי מידע מיוחדים הזמינים רק לרשויות אכיפת החוק או לחוקרים. הם עשויים לבדוק בערוצי מדיה חברתית מידע הנוגע למקום הימצאו של נמלט או לאתר נעדר.

חוקרים יראיינו שכנים ועמיתים של אדם כדי לקבל מידע. הם יבדקו מסמכים ומקורות מידע שונים כדי לאתר נכסים במסגרת חקירות כלכליות, לחשוף מידע חדש ולבדוק תנועות ועסקאות של אדם מסוים במהלך ביצוע חקירה כלכלית.

בנוסף לאיתור מידע, חוקר פרטי עשוי לסייע בדרכים רבות אחרות, לספק דוחות חקירה המציינים את סוג המידע שהוא איתר, לספק תמונות או מעקב וידאו בנושאים שונים, ולהעיד בדיונים משפטיים על הממצאים שהשיג.זקוקים לייעוץ לפני התחלת חקירה? זקוקים לחוקר פרטי לאכיפת צווי מעצר או חשיפת בגידות בארץ ובחו”ל?

חוקרים פרטיים של משרדינו זמינים גם לחקירות דחופות ובהולות 24/7.


פנו למשרד חקירות דיטקט להתייעצות חינם עם חוקרים פרטיים לצורך מעקב בגידות, מודיעין עסקי,
חקירות כלכליות, בדיקה לגילוי האזנות ועוד.

050-550-1024 📞

 

 

דילוג לתוכן