dtect eng
   החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו"ל בתחומי חקירות שונים כמודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות
   ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה
   מ20 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024 ! 

חוקר פרטי

צרו איתנו קשר

חוקר פרטי

 

לעיתים, החיים מזמנים לנו מצבים של חוסר ודאות, מצבים בהם אנו זקוקים לקבלת מידע מסויים, על מנת לבחור בדרך הפעולה הנכונה ביותר.  זה הזמן לפנות לשירותי משרד חקירות ולקבל את עזרתו של חוקר פרטי מקצועי. כמשרד חקירות הפועל למעלה מ 25 שנה בתחום החקירות הפרטיות בהצלחה, אנו פועלים באמצעות חוקרים פרטיים רשויים המספקים שירות חקירות מקצועי בתחומים שונים בארץ ובחו"ל. חוקר פרטי ממשרדינו ידע לקבל את המידע הרלוונטי, לבחון היטב את תיק החקירה ולהחליט על דרך הפעולה היעילה האפקטיבית והחסכונית ביותר עבורך - הלקוח. אנו זמינים לשירותכם תמיד לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא עלות וללא התחייבות. 

חוקר פרטי

חוקר פרטי - דיטקט חקירות מספקים שירותי חקירות מקצועיים ומתן שירות חוקר פרטי במגוון תחומים, החל בעיקוב ובילוש סמוי, בדיקות עיקוב והגנה ביטחונית לאנשי עסקים, דרך חקירות מעמד אישי חשיפת בגידות ובדיקות רקע ופרופיל ועד לחקירות מורכבות תחת כיסוי.

אם אתם קוראים שורות אלו, הרי שאתם זקוקים לשירות חקירה כזה או אחר. פנו וקבלו שירותי משרד חקירות ועשו בחירה נכונה בחוקר פרטי המתאים ביותר לביצוע העבודה הספציפית לה אתם זקוקים, תגדיל את הסיכויים להצליח ולהגיע למטרה אותה אתם מבקשים להשיג. באמצעות חוקרים פרטיים

חוקר פרטי חייב להיות בעל רישיון ממשלתי ממשרד המשפטים אשר ניתן לאחר שלוש שנות התמחות. מעבר לכך החוקר אליו תפנו, חוקרים פרטיים חייבים להחזיק גם ברישיון לניהול משרד חקירות פרטיות, שגם הוא רישיון הניתן ממשרד המשפטים לאחר חמש שנות עבודה נוספות ומוכחות כחוקר פרטי בעל רישיון.

חוקר פרטי אמור להיות בעל תכונות אופי מסוימות אשר הינן מהותיות לביצוע יעיל ומוצלח של עבודתו. בלש פרטי אמור לדעת לחקור בדרכים שונות, חוקרים פרטיים שמבצעים חקירות פרטיות צריכים להחליף זהויות במהירות, להיות בעל בטחון עצמי ויכולת אבחנה מהירה בתנאי שטח, ובעל אינטואיציה גבוה אשר מסייעת לו לגרום לנחקרים בהם הוא פוגש, לשתף עמו פעולה, לעיתים קרובות גם מבלי ידיעתם כי שיתפו פעולה.

חוקר הפרטי חייב בדיסקרטיות מוחלטת כלפי לקוחותיו, וע"פ החוק נאסר עליו לחשוף ממצאים של חקירות פרטיות, מעקבים, דיבוב, ופעולות נוספות שבאמצעותן השיג מידע, ללא אישור מפורש ובכתב מלקוחותיו.

 

לפרטים ומידע נוסף התקשרו 050-5501024 או השאירו פרטים בטופס צור קשר.

לפרטים ויעוץ דיסקרטי בחקירות מעמד אישי, גירושין, אנא התקשרו 03-5750715.

 

למה לפנות דווקא לסוכנות דיטקט - משרד חקירות כאשר אתם נזקקים לשירותי חוקר פרטי ?  

אמינות - כמשרד חקירות, שמאחוריו ניסיון של למעלה משני עשורים, אנו לא לוקחים לטיפולינו כל תיק חקירה. לאחר שבדקנו את פרטי התיק ונראה לנו כי בשלב זה, בנקודת זמן זו, אין סיכוי רב להשגת ממצאים רלוונטיים בגלל סיבות כאלו ואחרות, חוקרים פרטיים מעדיפים לחסוך לכם את כספכם או להציע דרך פעולה אלטרנטיבית. הדבר החשוב לנו ביותר בפעילותינו כמשרד חקירות פרטיות הוא השגת הראיות והמידע עבורכם, לקוחותינו, בדרך חוקית, מהירה, וחסכונית, תוך מתן שירות מעולה לשביעות רצונכם המלאה.

וותק וניסיון - חוקר פרטי וחוקרים פרטיים שעוסקים בתחום החקירות הפרטיות מעל עשרים שנה וטיפלנו באלפי תיקי חקירות שונים, חקרנו מאות רבות של נחקרים וחשודים מסוגים שונים, חלקם מתוחכמים יותר וחלקם פחות, כאשר אחוזי ההצלחה הכוללים שלנו, הינם מעל ל 95%!

יצירתיות- אנו דוגלים בביצוע חקירה פרטית דיסקרטית, בחדשנות ויצירתיות וככזה, כל חוקר פרטי במשרדנו יודע להסיק מסקנות מכל תיק ותיק שאנו מבצעים ואשר ביצענו בעבר, מייעלים טכניקות קיימות, בוחנים שיטות פעולה חדשניות, ומשתמשים בניסיוננו הרב על מנת לפתור את האתגרים בהם נתקלים לקוחותינו, בצורה מהירה ויעילה, אשר מתמקדת בהשגת התוצאה המבוקשת בדרך החוקית והקצרה ביותר כך שהלקוח נהנה ע"פ רוב ממחיר אטרקטיבי מאוד של חוקר פרטי טוב.

בינלאומיות - אנו משרד חקירות, הפועל באופן גלובאלי כאשר שליש מפעילותינו השוטפת מבוצעת בארצות שונות, לעיתים גם במקומות נידחים ברחבי הגלובוס. כמשרד חקירות כזה, אנו בעלי יתרון משמעותי בביצוע תיקי חקירות מסוימים כדוגמת תיקי איתור רכוש ונכסים, בהם החייבים עלולים להבריח רכוש וכספים לחו"ל, דבר אשר בעידן המתקדם בו אנו חיים עם הגלובליזציה המפותחת, הינו פשוט לביצוע. כמו כן ניסיוננו בעבודה עם חוקרים פרטיים בחו"ל מגיע לידי ביטוי בתיקים בהם נדרשים מעקבים במדינות אחרות דוגמת חקירות ואיסוף מודיעין עסקי, חשיפת בגידות בתיקי גירושין ועוד. בביצוע מעקבים בחו"ל יש צורך להכיר היטב את העיר בה מבוצע המעקב, דרכי הגישה לאזור, כל חוקר פרטי מכיר את מקומות הבילוי, מתמצא בשטח ובעל יכולת להפעלת מקורות אנושיים מקומיים בעת הצורך.

 

לפרטים ומידע נוסף התקשרו 0505501024 או השאירו פרטים בטופס צור קשר.

 

הסיבות לבחירת חוקר פרטי

 

חוקר פרטימהו תפקידו של חוקר פרטי?
חוקר פרטי מתמחה באיסוף כמה שיותר מידע ממקורות מגוונים ושונים במטרה לפתור בעיות או להוכיח מצבים כאלו ואחרים. חוקרים פרטיים עובדים עבור עורכי דין, חברות וארגונים וכמובן אנשים פרטיים. ככל שהחוקר הפרטי מקצועי יותר, הוא מכיר יותר שיטות לחקור, לתשאל ולבצע מעקבים. כמובן שבנוסף לידע של שיטות חקירה, חוקר פרטי חייב להיות אדם בעל ביטחון עצמי, חשיבה מהירה, יכולת משחק ואומץ לב. עיקר הפעילות של חוקר פרטי כוללת איסוף מידע, ביצוע מעקבים, חקירות גלויות או חקירות תחת כיסוי, שימוש בציוד טכני מתקדם כגון מצלמות נסתרות, מיקרופונים זעירים ועוד.


האם חוקר פרטי יכול לחשוף את ממצאי החקירה?

חוקר פרטי מחויב לשמירה על סודיות החקירה מתוך נאמנות גמורה ללקוח עבורו בוצעה החקירה. יתר על כן, החוק אינו מחייב חוקרים לחשוף את ממצאי החקירות אלא אם החוקר הפרטי קיבל אישור לכך מהלקוח.


כיצד בוחרים חוקר פרטי?

חוקר פרטי בישראל? היום עשרות אם לא מאות משרדי חקירות, כאשר האינטרנט הופך את המשימה לאיתור משרד חקירות לפשוטה ומהירה. תוכלו להתרשם מאתרי האינטרנט של משרדי החקירות השונים, כאשר חשוב לשים לב לניסיון של משרד חקירות פרטיות ,החוקרים המועסקים בו ותחומי התמחותם. לאחר שבחנתם את האתרים השונים, קבעו פגישה עם שניים שלושה חוקרים פרטיים במטרה לערוך התרשמות אישית. חשוב שהחוקר הפרטי ישדר אמינות, מקצועיות ומיומנות. נסו לקבל מאותו חוקר פרטי שמות של ממליצים, עדיף עורכי דין איתם אותו חוקר פרטי מנהל יחסי עבודה. חשוב לבדוק במהלך הפגישה האם לאותו חוקר פרטי יש רישיון לעסוק בחקירות ולבקש הערכה של עלות החקירה הדרושה לכם.


חקירות פרטיות זה דיטקט חקירות 


זקוקים לחוקר פרטי? זקוקים לחוקרת פרטית? מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ומידע נוסף בדבר דרך התנהלות חקירות פרטיות ?

צרו קשר עוד היום  0505501024  / 035750715

אחד מהחוקרים המקצועיים שלנו יחזור אליכם עם תשובות לכל השאלות עם ייעוץ ראשוני ללא עלות!

עוד על בלש פרטי וחקירות פרטיות