חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חשד בחיי הנישואין


האגדה שמסתיימת ב”הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה” לא תמיד מאפיינת את המציאות.

בחיי זוגות רבים מגיע הרגע בו אחד הצדדים חושד כי בן זוגו בוגד בו, חשד מעיק, מכרסם שלא נותן מנוח. להחלטה האם לקחת משרד חקירות אשר יבדוק את אמיתות המידע שיקולים רבים המרכזי בניהם הוא כמה אני באמת רוצה לדעת. ישנן אנשים גברים או נשים, אשר חושדים בבני זוגם ומבקשים לאמת את המידע באמצעות חוקר פרטי על מנת שיהיו בידיהם כמה שיותר ראיות אם וכאשר יחליטו על מהלכים קיצוניים של פירוק החבילה, מאידך, ישנם אנשים אשר מסתייעים במשרד חקירות רק על מנת לדעת שהחשד מבוסס.

כאשר מגיעים למשרד חקירות בגין חשד בחיי נישואין, או אל חוקר פרטי מוסמך רצוי לדעת מה בדיוק אנו מבקשים לקבל ומה ברצוננו לעשות עם המידע. החלטות אילו, שלא תמיד ברורות כבר מהרגע הראשון, בייחוד בתוך מצב טעון ורגיש כל כך. יכולות לסייע לחוקר לבנות את מהלך החקירה ואמצעי הפעולה. אם עליו רק לאמת חשד יכול החוקר לבצע מעקב אימות, אולם אם עליו להשיג ראיות אשר יסייעו לאחר מכן בהליך משפטי, ידאג החוקר הפרטי להשיג צילומים, הקלטות וראיות חותכות אודות הבגידה. למשרד חקירות קשרים מקצועיים עם עורכי דין המתמחים בדיני אישות, כך שאם אין ברשותכם עורך דין, יוכל משרד החקירות להפנות אתכם לעורך דין אשר יסייע לכם במידה ותרצו להמשיך בתהליך. במידה ויש לכם כבר ייצוג משפטי, מומלץ ליידע את החוקר הפרטי. תיאום בין החוקר, העורך דין ורצונות הלקוח ייעלו את המאבק המשפטי ויביאו לסיומו בדרך המהירה והזולה ביותר.

על מנת שהחוקר הפרטי יוכל לבצע את עבודתו כראוי יש להיות גלויים מאוד ולמסור כמה שיותר אינפורמציה אודות החשד. חוקר פרטי יתשאל אתכם אודות הרגליו של בן או בת הזוג, מהם השינויים בהם הבחנתם לאחרונה, על מה מבוסס החשד ועוד. למרות אי הנוחות, יש לענות על הכול בכנות גמורה וזאת על מנת לאפשר לחוקר הפרטי לחבר את כל חלקי הפאזל לתמונה אחת.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

לקבלת מידע ויעוץ דיסקרטי בחקירות מעמד אישי גירושין אנא צרו קשר לטלפון 050-5501024

דילוג לתוכן