חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חתונה ממבט ראשון


חתונה ממבט ראשון – האם זה מציאותי?

חוקרים פרטיים ברחבי העולם נקראו לספק בדיקות רקע על אנשים, בין אם הנבדקים הינם הם בעלים, נשים, מנכ”לים, מנהלים או סתם עובדים חדשים, פעם אחר פעם – בדיקת רקע היא דרך פשוטה להבטיח כי אנשים הם מי שהם אומרים שהם.

חתונה ממבט ראשון
האם לעשות בדיקת רקע לגבי בני זוג לעתיד?

תארו לעצמכם שפגשתם את אהבת חייכם. ממש חתונה ממבט ראשון. הוא/היא אדיבים, קשובים, הרפתקנים ושמחים. אתם ביחד כבר שלוש שנים והחיים נהדרים!

עכשיו דמיינו שיום אחד, בזמן שאתם שוכבים יחד על הספה, צופים בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם, נשמעת דפיקה בדלת. אתם הולכים לראות מי שם ומגלים ששני גברים אשר נראים כגובים של השוק האפור, הגיעו עקב חוב שבן הזוג חייב.

מסתבר שלבן או בת הזוג שלכם הייתה בעבר בעיית הימורים רצינית שגרמה להם לחובות ועכשיו גם החיים שלכם מושפעים עקב כך.

זה לא נדיר שאנשים מסתירים דברים מאלה שהם אוהבים, במיוחד כשלוקחים בחשבון ששיתוף מידע מסוים עלול לסכן את הסיכוי לזוגיות מושלמת.

השאלה היא, האם הייתם ממשיכים לצאת עם אותו אדם אם הייתם יודעים על הבעיות הפיננסיות/הימורים שלהם?

אולי תעשו זאת – אבל הידיעה עם מה אתם מתמודדים מראש, הייתה עושה את חייכם לקלים יותר, כי שניכם הייתם מסוגלים לתכנן דברים כמו שצריך ולתקן את המצב.

חוקר פרטי לביצוע חקירת רקע

הפעלת חוקר פרטי לביצוע בדיקת רקע יכולה להעניק לכם שקט הנפשי, ואולי למנוע מהחיים שלכם לקבל תפנית לרעה. לעיתים, בדיקת רקע יכולה להציל את חייכם, היא יכולה להציל את העסק שלכם והיא יכולה למנוע תהפוכות נפשיות וכלכליות גדולות בהמשך הדרך.
 

חקירות פרופיל יעילות על ידי חוקר פרטי מוביל בתחום

מהי בדיקת רקע, בדיוק? בפשטות, זה בדיוק כפי המצוין, אנו בודקים את הרקע של מישהו או מישהי, ואת ההיסטוריה שלהם במגוון תחומים, אישיים, פליליים, כלכליים ועוד.

בדיקות רקע משמשות בדרך כלל לקוחות הזקוקים לאישור נתונים לגבי מה שמישהו או מישהי עשו בעבר והאם הם הינם באמת סוג האדם אותו הם מציינים שהם.

לרוב, לקוחות פרטיים בוחרים בבדיקות רקע כאשר הם זקוקים למידע על אדם עמו הם עמו הם נמצאים בקשר רומנטי, לצורך בדיקת בייביסיטר חדש, או עובד פוטנציאלי חדש.

אנו במשרד חקירות דיטקט, מטפלים במאות בקשות לבדיקות רקע בשנה ומספקים בדיקות מקצועיות ומדויקות ומספקים ללקוחותינו את התשובות הדרושות להם.

בכל הנוגע לעניינים שבלב, עניינים כלכליים או עסקיים, חשוב לדעת עם מי יש לכם עסק, ולכן בדיקות הרקע המקצועיות הן באמת קריטיות. בדיקות הרקע המבוצעות על ידי דיטקט חקירות פותחו כדי לחפור עמוק ככל הדרוש בעברו של אדם נתון, כדי לספק ללקוחותינו את המידע הרלוונטי ביותר עבורם.

כשאתם מחפשים לשכור מטפלת לילדים, אתם תעדיפו לדעת שלאדם הזה יש באמת את הניסיון עליו הוא הצהיר בפניכם והאם אכן מדובר באדם אשר תפקידו את היקר לכם מכל בידיו.

עבור אותם לקוחות המעוניינים להשקיע את כספם בעסקה משמעותית כלשהי או לחבור לגורם עסקי מסוים, חשוב יותר מתמיד לשקול העסקת חוקר פרטי לביצוע בדיקת רקע ופרופיל, או בדיקת נאותות Due Diligence ולעזור לכם להבין את הסיכונים לפני שיהיה מאוחר מדי.

דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מציעה מגוון רחב של שירותי חקירות פרטיות, כולל בדיקות רקע, כך שאם אי פעם יש לכם ספק מיהו באמת אדם מסוים, או אם הוא באמת מי שהוא אומר שהוא, אז ביצוע חקירות רקע ופרופיל הינה דרך בטוחה לקבוע האמת.


התקשרו עוד היום לביצוע חקירת רקע מדויקת בטלפון 050-5501024 וקבלו שירות חקירות פרטיות מקצועי.

אנו מפעילים חוקרים פרטיים במקומות רבים בעולם, אז צרו קשר ותנו לנו לטפל במקרה שלכם.

התקשרות אלינו יכולה לשנות את חייכם.

כיצד משרד חקירות מבצע חקירות פרופיל ורקע?

בדיקת רקע פירושה חקירת ההיסטוריה האישית או המקצועית של אדם אשר מאמתת את אופיו וזהותו.

משרד חקירות דיטקט מבצע באופן שוטף בדיקת רקע לפני נישואין, בדיקה לאחר נישואין, בדיקת רקע אישית, בדיקת רקע של עובדים ומבחני נאמנות ליחידים.

מניסיון העבר שלנו, אנשים לא מהססים לבגוד ולבצע הונאות שונות, ולכם לקוחות מבצעים בדיקות רקע מסיבות שונות כמו העסקת עובד חדש, קבלת דייר חדש, שכירת עזרה במשק הבית או תכנון להתחתן, לעיתים גם לאחר אהבה ממבט ראשון או חתונה ממבט ראשון.

בדיקת רקע אידיאלית חושפת עבר פלילי, השכלה, היסטוריה משפחתית, וחוות דעת של מקומות עבודה קודמים ונוכחיים.

הבדיקה מספקת הצצה לעברו ולאורח החיים הכללי של האדם הנבדק. סוכנות הבילוש והחקירות דיטקט, מתאימה אישית את שירותי החקירות שלה על סמך החששות והסיבות הספציפיות של כל לקוח. בדיקת רקע מאתנו יכולה להבטיח את שלומם של יקיריכם המעורבים בקשר עם אדם שעברו אינו ידוע.  מחקר שנערך לאחרונה קובע כי 75%  מהאנשים משקרים לגבי הרקע החינוכי, המקצועי והאישי שלהם. הם משמיטים בנוחות פרטים קודמים על מנת לייפות את ההיסטוריה שלהם ולהסתיר את הפעילויות הבעייתיות שלהם מהעבר.

קיימות בדיקות רקע אוטומטיות הזמינות באינטרנט, אך לרוב אלו אינן מדויקות. למשרד חקירות דיטקט יש חוקרים פרטיים מהשורה הראשונה אשר עוברים על כל פרט בצורה מדויקת ומספקים ללקוחותינו תיעוד מדויק ומהימן. דיטקט חקירות אשר שהוקמה בשנת 2004, הינה סוכנות חקירות מהמובילות בישראל וטיפלה בחלק מתיקי ההונאה הגדולים ביותר בישראל.

חוקרים פרטיים יכולים לגלות מידע שעשוי להיות חדש ולא משותף עם לקוחות בבדיקות רקע קודמות. הם יעילים מספיק כדי להפיק מידע מכל מיני אנשים ומקומות מבלי לעורר חשד. בלשים פרטיים מאומנים לאסוף, ולתעד ציון אשראי מאומת ומידע פיננסי. הם יכולים לבדוק פרטים אישיים כגון רישומי נישואין, מספרי טלפון. בלש פרטי יעיל מרכיב רשימה של בני משפחה ומקורבים ידועים, בדיקות מדיה חברתית, תיעוד נהיגה ואפילו היסטוריה רפואית.

 

זקוקים לחקירות פרופיל ? פנו אל חוקר פרטי דחוף ממשרדינו לביצוע חקירות רקע ופרופיל מקצועיות ומדויקות

זקוקים לחקירות רקע לבדיקת שידוך? צריכים חוקר פרטי לבדיקת מהימנות עובדים, בדיקת ספק או לקוח בארץ ובחו”ל?

חתונה ממבט ראשון? משרד חקירות דיטקט יעזור לכם לדעת את ההיסטוריה של בני זוגכם. דיטקט עוסקת מזה למעלה מ 30 שנה בביצוע חקירות פרופיל וחקירות רקע עבור לקוחות פרטיים, עסקים וארגונים בטחונים.

 

 פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחת ייעוץ דיסקרטית חינם עם חוקר פרטי מקצועי לצורך ביצוע חקירות פרופיל, בדיקות מהימנות עובדים, חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, בישראל או בחול :

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן