D-Tect® in Israel
 
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו"ל בתחומי חקירות שונים כמודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה  מ 25 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה. פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024

משרד חקירות

צרו קשר - Contact Us

יעוץ ביטחוני

 

לצאת לנסיעות עסקים בראש שקט...

המציאות המטורפת שאנחנו חיים בה בעידן המודרני, הפכה את העולם, או לפחות את חלק ממנו, למקום די מסוכן עבור אנשי עסקים בכלל ואנשי עסקים ישראליים בפרט... ממתחרים אגרסיביים ומסוכנים, שלא מהססים לפגוע במי שנכנס לטריטוריה שלהם ועד שודדים חמושים, ומארגוני פשע, העלולים לבצע חטיפה לשם קבלת כופר ועד ארגוני טרור וג'יהאד, המנסים לפגוע במערביים ובפרט בישראלים.

היכולות האינטרנטיות והתקשורתיות הגבוהות יחסית של כמה מאותם גופים מפוקפקים, גורמות לנו להיחשף בפניהם, שלא מרצוננו הטוב ומסייעות להם להשיג עלינו מידע רגיש, כמו: להיכן אנו נוסעים, באיזה מלונות אנחנו מתכוונים ללון ועם מי אנחנו נפגשים...

המצב קשה במיוחד במדינות העולם השלישי והגוש המזרחי לשעבר, שכן שם היכולת (ולפעמים גם המוטיבציה) של כוחות אכיפת החוק לא מרשימה במיוחד, מה שמאפשר לארגוני פשע וטרור לפעול שם יותר בחופשיות מאשר במדינות מערביות...

אם הנסיעות העסקיות, או הפרטיות שלכם עלולות להביא אתכם לסיטואציות מסוכנות ואתם מעוניינים להוריד את מפלס הדאגה, התקשרו אלינו עוד היום לשיחת יעוץ ללא תשלום וללא התחייבות.

 

גורמים עסקיים רבים מעוניינים להפעיל שירותי ביטחון משל עצמם, להגנה על האינטרסים האישיים שלהם. שירותי ייעוץ בטחוני לאנשי עסקים נותן את להם את המענה הדרוש.


על איזה צורך עונה ייעוץ בטחוני לאנשי עסקים?

ייעוץ בטחוני לאנשי עסקים מספק מענה למספר סיכוני ביטחון השכיחים בחברות וארגונים. בין סיכוני ביטחון אלו נכללים חוסר מודעות של העובדים לליקויי אבטחה או לניסיונות להוציא מהם מידע, כניסה לא מבוקרת למערכות מידע, גניבת רכוש וציוד מתוך הארגון, העברת מידע רגיש מחוץ לארגון על ידי אחד העובדים (ריגול תעשייתי), נגישות לא מבוגרת למידע רגיש או לציוד בעל ערך רב וככלל פעילות לא מבוגרת מבחינה ביטחונית בסביבת העבודה.


מהם אמצעי האבטחה הננקטים על בסיס ייעוץ בטחוני?

ייעוץ בטחוני לאנשי עסקים, חברות וארגונים כולל בניית מערכי אבטחה אנושיים וטכנולוגיים, תוך פיקוח על מערכי האבטחה הקיימים. ייעוץ בטחוני נכון משולב בפעילות החברה או הארגון, כאשר ניתנות לעובדים הדרכות ביטחון, נערכות בדיקות פוליגרף תקופתיות או בהתאם לצורך, נחקרים חשדות למעילות וגניבות ונבנה מערך אבטחה יעיל. ייעוץ בטחוני נרחב כולל גם קיום חקירות גלויות וסמויות, המשלבות חקירות בכיסוי, חקירות מחשב ואינטרנט וריגול תעשייתי.


כיצד משפיע המצב הביטחוני בארץ ובעולם על ייעוץ בטחוני?

אירועי ה-11 בספטמבר הגבירו את המודעות למצב, כאשר היום יותר ויותר חברות מנסות להגן על עצמם מפני תקיפות עתידיות באמצעים שונים. בנוסף, אנשי עסקים ישראל חוששים מחטיפות במהלך נסיעות לחו"ל על ידי גורמי טרור. מעבר לחטיפות על ידי אמצעי טרור, אנשי עסקים חשופים גם לסכנה של חטיפות לצורך כופר כספי- ככל שהפרסום של איש עסקים ומעמדו  רב יותר, כך עולה הסיכון לחטיפה. חטיפות אינן עניין של מה בכך, אלא הן נעשות מתוך תכנון מקדים, בחירת מטרה, למידת סדר היום וכו'. ייעוץ בטחוני לאנשי עסקים עוזר לאנשי עסקים להקשות ככל האפשר על גורמי עוינים מללמוד את ההרגלים הקבועים ואת צורות הפעולה הקבועות שלו. בדיקות מנע נועדו על מנת לבחון כל פגישה מראש, לנסות לצמצם ככל האפשר את הסיכון לחטיפה או לפגיעה בזמן שהייה בחו"ל.


האם ניתן להיעזר בייעוץ בטחוני לטווח רחוק?

בהחלט כן. שירותי ייעוץ בטחוני מלווים את הארגון או את איש העסקים לאורך זמן, כאשר הכלים הנרכשים כתוצאה מהייעוץ הביטחוני יעילים בטווח הקצר ובטווח הארוך. לדוגמא, ייעוץ בטחוני למניעת חטיפות בחו"ל מעניק לאיש העסקים כלים חשובים אותם הוא יכול להפעיל בעצמו בכל נסיעה, לצורך איתור וזיהוי סכנות אפשריות. במידה ועולה חשש, ניתן לפנות לשירותי אבטחה מקומיים או להפעיל את היועץ הביטחוני בארץ. ייעוץ ביטחוני לארגונים מעניק גם לחברה כלים רלוונטיים לשימוש לאורך זמן, כגון תכנון תשתיות ומערכות ביטחון, כתיבה והטמעת נהלי עבודה, בדיקת מהימנות לעובדים ועוד.