חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

למה צריך חוקר פרטי ?


הסיבות הטובות ביותר מדוע כדאי לשכור חוקר פרטי

למה צריך חוקר פרטי ? חוקר פרטי מועיל לעתים קרובות ממספר סיבות. כאשר יש צורך בתיק או תביעה בבית משפט, אנשי מקצוע אלו חשובים לאין ערוך באיתור מידע ובגילוי מקום הימצאם של עדים נחוצים. חשוב לפנות לחוקר פרטי כאשר מדובר בכל דבר הדורש מחקר מקיף או מעקב.

סיבות שונות לשכור חוקר פרטי עשויות להיות גם אישיות כמו הצורך למצוא אדם אהוב שאבד, לגלות קרוב משפחה שאומץ, לחשוף אם בן הזוג בוגד או מבצע פעולות של הברחת נכסים שעלולות להשפיע על בן הזוג השני, ועוד.

הצורך בידע על נושאים מסוימים דורש לעתים קרובות מישהו בעל ניסיון אשר יידע להשיג את המידע הדרוש. הכישורים של חוקר פרטי הם עדיפים בהרבה מאלו של אנשים רגילים ללא ניסיון, כיוון שחקירות אישיות או עסקיות עלולות להוביל להשלכות שליליות פוטנציאליות כאשר אינן מבוצעות כהלכה, ולכן מומלץ להעסיק מישהו מקצועי שיש לו את המומחיות בחשיפת מרכיבים שונים של החקירה.

אם נדרש מעקב אחר אדם מסוים באזור מסוים, לחוקר פרטי יש הכשרה
מקצועיות וניסיון לספק שירותים אלה.

 למה צריך חוקר פרטי  ?

לחוקרים פרטיים מורשים יש את היכולת להשלים מטלות שהתבקשו על ידי הלקוח. הם יודעים לבצע מעקבים לתקופות ממושכות ולאתר ולחשוף מידע שעלול להיות מוסתר או לא זמין באמצעות חיפוש רגיל. הפעולה של צילום וידאו שלא על ידי מקצוען בתחום, עלולה גם לגרום לאדם או לארגון הנעקב כי הם מוקלטים או נעקבים והדבר עלול להוביל לסיבוכים במעקב או להליכים משפטיים להפסקת הפעילות.

אם אדם פרטי ביצע עבירות במסגרת חקירתו, הוא או היא עלולים להיתבע פלילית. מצד שני,  חוקרים פרטיים מכירים את החוק היטב, מאומנים בביצוע צילום והקלטות חוקיות אשר ישמשו כראיות בבית המשפט.

חשוב כי לחוקר הפרטי אותו תרצו לשכור יהיה ניסיון. החוקרים הפרטיים בעלי הניסיון מספקים ללקוח רשת ביטחון כאשר הם לוקחים על עצמם תיק. זה אומר שהם מסוגלים להתמודד עם התיק, מסורים ללקוח ומנסים לבצע את החקירה באופן סמוי ככל הניתן ובצורה שלא תתגלה לצד השני.

 חוקרים פרטיים | מיומנויות, כישרון ועלות

ההכשרה של חוקר פרטי הינה ארוכה ובסיומה היא מספקת לו בדרך כלל את המיומנות והכישרון להשתמש בשירותים שנרכשו למגוון תחומים. כאשר חוקר פרטי צריך לחקור תחומים רפואיים, צבאיים, פיננסיים, מערכת יחסים ומשפטיים, לעתים קרובות יש לו את הידע והכישורים להבטיח שהמידע הנכון הושג.

איכות השירות עולה בהרבה על העלויות כאשר יש צורך באיש מקצוע כדי לחקור נושא מסוים.


הסתבכות משפטית עם חקירות פרטיות

חיוני להעסיק חוקר פרטי על מנת שלא תכנסו להסתבכות משפטית בגין חקירה שלא בוצעה כחוק. חוקר פרטי אשר עובד מטעם משרד חקירות מקצועי, ידע לספק את ממצאי החקירה באופן יעיל וחוקי ויוכל לתת עדות בבית המשפט. חוקרים פרטיים מצוידים להתמודד עם מצבים אלו טוב יותר מאשר מישהו שאינו עוסק בתחום.

חוקרים פרטיים מורשים מקבלים את רישיונם ממשרד המשפטים ואמורים לדעת את החוק היטב. הם ידעו לעדכן את הלקוח בדבר סיבוכים ובעיות שעלולות להתעורר במסגרת חקירה מסוימת.  המשמעות היא שחוקר פרטי מסוגל ליידע את האדם ששכר אותו או אותה על כל נושא משפטי שעלול להסתבך עם החקירה כגון הפרות חוקי מעקב, פגיעה בפרטיות, הקלטות לא חוקיות וכדומה, ולכן תמיד עדיף לשכור חוקר פרטי כאשר יש צורך בחקירה כלשהי או מעקב.


זקוקים לייעוץ לפני התחלת חקירה ? זקוקים ל חוקר פרטי מומלץ ?

משרד חקירות דיטקט מעסיק חוקרים פרטיים רישויים, מאומנים ומקצועיים, לביצוע חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות רקע, מעקבים בארץ ובחו”ל.


פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מומלץ לצורך חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי,
חקירות כלכליות, איתור רכוש ועוד, בארץ או בחו”ל.

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן