חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

מודיעין עסקי כלכלי


חקירה לשם השגת מודיעין עסקי אינה קשורה כיום רק לביצוע פשע. חברות וארגונים רבים משתמשים בשירותיו של חוקר פרטי על מנת להשיג מידע מודיעין עסקי כלכלי אשר יסייע להם הכיר את המתחרים ולגבש אסטרטגיה טובה יותר.

 

עולם העסקים כיום הינו עולם תחרותי, כל חברה המבקשת להיות צעד אחד לפני המתחרים מבקשת לעצמה מודיעין עסקי כלכלי איכותי.

 

מהו מודיעין עסקי?

להלן טבלה העונה על מספר שאלות בתחום מודיעין עסקי כלכלי, ושימושיו.

 מהו מודיעין עסקי ?

מודיעין עסקי כלכלי הינו איסוף מידע רלוונטי אודות הזירה בה פועלת חברה או תגיד מסוים וזאת על מנת להכיר ולהבין את הדרך בה פועלים המתחרים. כאשר אוספים מידע עסקי כלכלי אודות יריבים ניתן להתייחס לפעולות מסחריות המבוצעות בחברה, פיתוח מוצרים עתידי, שיתופי פעולה עסקיים הנרקמים בתוך החברה, טכנולוגיות המשמשות את הארגון ואסטרטגיות פיתוח ושיווק, וכמו כן מידע כלכלי על החברה ובדיקת חוסנה.

 לשם מה נדרש מודיעין עסקי כלכלי?

הכרות מעמיקה והבנת התהליכים המבוצעים על ידי חוקר פרטי (בעתיד או בהווה ) על ידי המתחרים, מאפשרת לחברה לגבש אסטרטגית עבודה נכונה ולהחליט החלטות תוך לקיחת שיקולים זרים שאינם בהכרח יילקחו בחשבון ללא המודיעין העסקי. כאשר חברה מודעת למהלכים עסקיים אשר מבצעים מתחריה, קל לה יותר לגבש קו פעולה ברור. כמו כן לעיתים כאשר קיימת חברה המפירה את זכויות הקניין שלכם, תרצו לאתר מידע כלכלי אודותיה על מנת לדעת האם ברשות החברה המפירה נכסים ורכוש כלשהו, זאת על מנת שתוכלו לגבש תביעה משפטית עתידית.

 האם מודיעין עסקי כלכלי נעשה בדרכים לגיטימיות?

 השיטות המיושמות באיסוף מידע עסקי ומודיעין עסקי כלכלי הינן שיטות לגיטימיות ומשרד חקירות המתמחה במודיעין עסקי ישכיל להשיג את המידע מבלי להעמיד את לקוחותיו בחשיפה לתביעות. שיטות איסוף מודיעין עסקי הינן חקירה וניתוח הפעולות העסקיות המבוצעות על ידי מתחרים והבנת הלך החשיבה שלהם. הבנת שיקולים אסטרטגיים של המתחרים יכולה להוות בסיס איתן לפיתוח פתרונות לגיטימיים לתחרותיות בשוק.

 מדוע עדיף לאסוף מידע עסקי ומודיעין עסקי כלכלי על ידי משרד חקירות?

 מודיעין עסקי כלכלי איכותי מושתת על שני מרכיבים חיוניים מהירות השגת המידע ומהימנות המידע. לרשות משרד חקירות עומדים הכלים להשיג את המידע העסקי הרלוונטי בזמן קצר, לעיתים אפילו בזמן אמת, וזאת על מנת לאפשר ללקוח לנתח ולהגיב למידע במהירות האפשרית מבלי להיתפס לא מוכן. משרד חקירות מקצועי יוודא את אמיתות המידע, כך שהלקוח יודע שהאינפורמציה שנתקבלה הינה מהימנה ועדכנית. לרשות משרד החקירות עומד צוות וציוד טכני משוכלל המאפשר השגת מידע רב יותר, בפרק זמן קצר יותר ויש לו אפשרות לבצע בדיקות כמו בדיקות פוליגרף או לייעץ ללקוח מבחינה משפטית מה מותר ומה גובל בהטרדה.

 

 

משרד חקירות דיטקט מתמחה בתחום מודיעין עסקי על הביטיו השונים ועוסק בתחום מודיעין עסקי מזה שנים רבות.

פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ דיסקרטית 050-5501024

 

דילוג לתוכן