חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

מידענות


מידענות וחקירות

בעולם של ריבוי אינפורמציה עבודתו של חוקר פרטי מבוססת בעיקר על יכולותיו להשיג, לנתח ולנווט את המידע. עבודת השטח מפנה מקום של כבוד לעבודת הראש והחוקר הפרטי מחליף את זכוכית המגדלת במחשב ובטכנולוגיה. אחת הדרכים לפתור חקירות או לספק מידע שוטף במקרה של מודיעין עסקי הינה המידענות, כלומר שימוש מושכל במידע. כל משרד חקירות מעסיק כיום מידענים אשר תפקידם לאתר את המידע הרלוונטי, לעבד ולנהל אותו כך שיימסר ללקוח בצורה רהוטה, ברורה ותמציתית העונה על צרכיו.

איך למעשה מתנהל הרומן בין המידענות לחקירות. כמו כל רומן איכותי גם כאן מדובר בתועלת. משרד חקירות נעזר בשירותיו של מידען ראשית על מנת לאתר ולווסת את שפע המידע הנמצא בכל מקום. כיום ערוצי המידע זמינים ומהירים כל כך, מה שיוצר מצב של עודף אינפורמציה המקשה לעיתים להפריד בין העיקר לתפל.

שימוש במידענות בא לידי ביטוי גם כאשר מבקש משרד החקירות לבצע תחקיר הכנה אודות אדם, חברה או תחום מסוים בו עוסקת החקירה, או כאשר על משרד החקירות להשיג אינפורמציה עסקית, מדעית, משפטית, רפואית. במקרים אלו יכול משרד החקירות להשתמש במידענים אשר מתמחים באיתור מידע בתחום ספציפי, בדומה לשימוש בכותבים או מנהלי תוכן המתמחים בתחום מסוים. בשלב השני המידענות מסייעת על מנת לנהל ולארגן את שפע המידע שאותר. הכלים העומדים לרשות המידענית בנקודה זו הינם תוכנות מחשב כמו אקסל, כלים ליצירת אינדקסים, ניהול רומות ועריכת מידע.

 

מידענות ו – מודיעין עסקי

בעולם העסקים המאופיין בתחרות עולמית ובמידע רב ונגיש בכל ערוץ תקשורת אפשרי, על מנת לבסס מודיעין עסקי איכותי, יש צורך בכלים אשר יסייעו להשיג את המידע המדויק ביותר במהירות המרבית. אחד הכלים להשיג ולתפעל מידע עסקי הינו המידענות. המידענות משתלבת בעבודה פנים ארגונים ומסייעת לחוקר הפרטי לאתר את המידע העסקי באמצעות טכניקות לאיסוף מידע,תוך שימוש בכלים שעומדים לרשותו. הכרות שותפת ומקצועית עם מקורות לאיתור מידע מהיר, כמו מאגרים מקצועיים, רישומי משרדים ממשלתיים פתוחים לציבור או אוגדני מאמרים וספריות בינלאומיות מאפשרות ל חוקר פרטי במרכז להכיר על בוריו את השוק בו פועל הלקוח הן ברמה עולמית והן ברמה מקומית. יתרון נוסף הינו ביכולת לאתר מידע שפורסם או קשור לפעולות שבוצעו על ידי החברות המתחרות כמו שיתופי פעולה, הודעות לעיתונות, הגשת מכרזים, קמפיינים שיווקיים ועוד.

לאחר קיטלוג המידע, יכול החוקר לקבל תמונת מצב מודיעינית עדכנית אשר תסייע לו לייעץ בדבר אסטרטגיה נכונה לארגון שברשותו הוא פועל.

בעולם שבו ידע הוא כוח, היכולת לאתר, לנהל ולהגיב למידע מהווה בסיס לצמיחה ופיתוח של חברות ועסקים. 

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן