חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

מעקב כפול - מיומנו של חוקר פרטי


מעקב כפול

מעקבים

שרית הגיעה למשרד החקירות שבבעלותי בעקבות המלצה שקיבלה ממכרה משותפת. בחורה נאה מטופחת ולבושה בטוב טעם בסביבות גיל החמישים. סיפרה כי היא נשואה לירון, איש עסקים מצליח בעל מספר חנויות בתחום הביגוד והטקסטיל ולהם שני ילדים בוגרים, בת העוסקת בתחום עריכת הדין המסחרי , ובן המנהל את אחת מחנויות המשפחה.

ירון, כך סיפרה לי, נוהג להגיע בשעות מאוחרות מדי יום עקב ניהול עסקיו, והיא עצמה אשר פרשה לפנסיה לפני כשנתיים ממערכת ביטחונית מסוימת, מבלה חלק מזמנה בתחביבה כאמנית וציירת וחלק בניהול ביתם המשותף.
לאחרונה הבחינה כי ירון נוהג לנהל מחדר העבודה שבביתם שיחות ארוכות בשעות לילה מאוחרות. פעם אחת לאחר שסיים לשוחח, נכנסה לחדר העבודה ובצעה במכשיר הטלפון חיוג חוזר.השיחה נענתה על ידי קול נשי לא מוכר דבר אשר עורר את חשדה.

סיכמנו על שלושה ימי עיקוב בשלב ראשוני , ולאחר ששילמה את סכום המקדמה המבוקש יצאה ממשרדי תוך בקשה כי נספק לה מידע עדכני במהלך כל שעות המעקב ” גם אם מדובר באמצע הלילה” . התייחסתי לבקשתה בהבנה ומעט צער עקב ניסיוני בחקירות גירושין  כי בן זוג החושד בבן זוגו בבגידה הינו על פי רוב צודק.

ביום המעקב הראשון התמקמו עוקבי בסמוך לביתם של שרית וירון, וילה מפוארת בעלת שני מפלסים וגינה מטופחת באזור מגורים יוקרתי. בשעה 08:30 הבחינו העוקבים בשרית יוצאת בגיפ הסוזוקי האדום שבבעלותה ונוסעת מן המקום.
בשעה 09:00 יצא ירון מן הבית ולאחר שבילה כמחצית השעה בקריאת עיתון ובלגימת קפה בפינת הישיבה שבגינה, ירד ונכנס לרכב ב.מ.ו מפואר והחל בנסיעה.

לאחר זמן מה הגיע לבניין משרדים חדש בו היה ממוקם משרדו. החוקרים הפרטיים התמקמו לתצפית מפוצלת, על הרכב שחנה בחניון הסגור של הבניין, ועל פתח היציאה הרגלי של הולכי הרגל. בשעה 13:30 נצפה ירון יורד אל המסעדה הממוקמת בלובי הבניין ולאחר שבילה כשעה בארוחת הצהריים, חזר חזרה למשרד. בסמוך לשעה 20:30 נכנס לרכבו ולאחר כמחצית השעה חנה את הרכב בחניית ביתו ונכנס פנימה.

יום המעקב השני התנהל ברובו על פי מתכונת היום הראשון, ירון יצא לגינה עם קפה ועיתון , בילה שעות עבודה ארוכות במשרד וחזר הביתה בשעות הערב המאוחרות. שרית שיצרה עימי קשר במהלך היום ביקשה כי נתמקד בעיקוב ביום חמישי הקרוב היות והיא יוצאת בשעות הערב לאירוע יום הולדת בבית חברות. מעניין אותי מה הוא יעשה הערב. ” אני רוצה דיווח שוטף” אמרה בנונשלנטיות מסוימת. בבוקר יום חמישי התמקמו החוקרים בסמוך לביתו של ירון והתסריט המוכר של קפה/עיתון/ משרד חזר על עצמו.

בשעה 19:00 קיבלתי טלפון מהחברה בשטח, “בוא תגיע , יש התפתחויות”. מדיווחי העוקבים למדתי כי ירון הגיע למלון מפואר במרכז ת”א ולאחר שהות קטנה בלובי המלון הצטרפה אליו בחורה נאה, גבוהה כבת 30 ובעלת חזות עסקית. לאחר ששהו בלובי וניהלו מה שנראה כשיחה עסקית נכנסו השניים לרכב מסוג רנו קנגו מסחרית והחלו בנסיעה צפונה כאשר הבחורה נוהגת ברכב. המשכתי עם חוקר פרטי אחד בנסיעה אחריהם כאשר החוקר הנוסף מקדם כאשר הוא רכוב על אופנוע, את הרכב הנעקב, וכולנו משערים  ש”הבינגו” קרוב. השניים הגיעו למועדון אינטימי בהרצלייה פיתוח, חנו את הרכב ונבלעו בתוך המועדון.

הכנתי את מצלמת הוידיאו האלחוטית המותקנת בקופסת סיגריות, ולאחר שהחלפתי לתלבושת אלגנטית, המאופסנת בקביעות ברכב העיקוב, נכנסתי עם  חוקר נוסף פנימה אל המועדון. לאחר מספר דקות איתרנו את השניים יושבים ליד שולחן בפינה חשוכה במועדון. התמקמנו לתצפית ממוקדת תוך שאנו מצפים ל”התפתחויות מעניינות” אך ירון ובת לוויתו נצפו יושבים ומשוחחים תוך שהם צופים בעניין רב לאזור מרוחק במועדון אותו לא הצלחנו לראות ממקום מושבינו.

משהו מריח לי מוזר בכל הסיפור אמרתי ליוסי העוקב. הם לא נראים לי כמו זוג. יותר כמו צוות בפעולה מלמלתי לעצמי. לפתע הבזיקה בי מחשבה מטורפת. קמתי ופסעתי לצידו השני של המועדון בניסיון לראות על מה השניים צופים. התמקמתי באזור הבר תוך שאני צופה לכיוון השני של המועדון. זוג אשר ישב על ספה מבודדת התנשק בלהט. הפניתי את מבטי לכיוון ירון ובת זוגתו, תוך התמקדות בתיק הקטן של הבחורה שהיה מונח על השולחן שלפניה והבחנתי בהשתקפות המוכרת של עדשת מצלמת וידאו בכל פעם שאורות התקרה המסתובבים פגעו בתיק. תוך שאני מתבונן בזוג היושב מחובק על הספה, חייגתי לשרית.

הגברת אשר ישבה עם בן זוגה מספר מטרים לפני ענתה לפלפון ועיננו נפגשו לרגע. ההבעה הנדהמת שחלפה על פניה של שרית אמרה הכול.
“אנחנו במועדון …. בפיתוח” אמרתי לה תוך התבוננות אל תוך עיניה.
“אבל.. ביקשתי שתדווח לי כל הזמן” .
זה מה שאני עושה אמרתי.
שרית הגיע למשרדי כשבוע לאחר מכן.
מזה כשנה אני יוצאת עם אדם אותו פגשתי בחוג לאמנות סיפרה לי. ירון החל לחשוד לאחרונה ושאני בוגדת בו ורצה להתגרש. הבחורה שהייתה עמו במועדון הינה חוקרת פרטית ששכר. חבל שלא פתחתי בפניך את כל הקלפים מההתחלה אמרה לי, השאירה המחאה עבור הפרש שכר הטרחה ופנתה לדרכה.

הכותב הינו חוקר פרטי ובעליו של משרד החקירות דיטקט.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.



פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן