D-Tect® in Israel
 
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו"ל בתחומי חקירות שונים כמודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה  מ 25 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה. פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024

משרד חקירות

צרו קשר - Contact Us

חיפוש ו - איתור נעדרים, איתור בני נוער, איתור ילדים

 

סיפורי חוקרים - חקירות בתחום איתור נעדרים, חייבים


מקרה 1 : חטיפת ילד
זוג התגרש וכמו שבד"כ בתיקים אלו קורה האם קיבלה משמורת חוקית על הילד בן החמש. לאב ניתנו זכויות ביקור בסופי השבוע. האב הגיע לקחת את הילד באחד מסופי השבוע ולא החזיר אותו. האב היה איש מחשבים במקצועו ומדריך צלילה.


כיצד אותר: חקירת רקע העלתה שלאב יש קשרי עבר בעיר אילת וכרגע אינו עובד. מבצע עוקץ נכנס לפעולה ופורסמה הודעה בעיתונות המקומית כי מועדון צלילה חדש עומד להיפתח באזור המלונות ובשלב זה מגויסים עובדים למקום לרבות מדריכי צלילה. האב יצר קשר בשלב מסוים עם מספר הטלפון שבמודעת הדרושים. חוקר פרטי שענה למודעה ביקש לקבל את מספר הטלפון של האב "על מנת שיחזרו אליו". המספר אותר כמופיע על כתובת מסוימת בשכונה חדשה בעיר. מספר ימים לאחר מכן חוקרים פרטיים אספו את הילד בעת שחזר מבית ספרו והחזירו אותו לאם.

 

מקרה 2 : חוב הלוואה
נהג מונית ברח מן העיר לאחר שהשאיר חובות הלוואה גדולים. הוא היה נשוי ולו שני ילדים. הבנק רצה לאתר אותו על מנת להתחיל בהליכי הגבייה.
כיצד אותר: מעקב אחר תיק הרישום של הילדים בבית הספר הישן הראה שהם עברו לבית ספר חדש בצפון הארץ. בחקירה סמויה שנערכה בבית הספר החדש נמסרה כתובתם העדכנית של ההורים.

 

מקרה 3 : עד נעלם
עו"ד היה זקוק לאיתור עד חשוב במשפט מתקרב.
כיצד אותר: חקירת שטח מקיפה בכתובתו הקודמת העלתה כי העד עבר לעיר אחרת וכי הוא נשוי. בדיקה ברשומות הטלפון של 144 העלתה את שמו וכתובתו.

 

מקרה 4 : איתור אהוב לשעבר
אישה מבוגרת פנתה למשרדינו על מנת לאתר חבר נעורים שלה עמו היה לה קשר רומנטי לפני 30 שנה. בחקירת רקע נמסר שם בית הספר התיכון בו הם למדו.
כיצד אותר: בחקירות שנערכו קיבלנו את רשימת בוגרי בית הספר. חקירות שנערכו מול מספר תלמידים לשעבר אשר אותרו בנקל הוברר כי אחד מהתלמידים שמר על קשר עם ה"בחור" שלנו ומסר לנו את עיר מגוריו ושם אשתו הנוכחית. בבדיקת מאגרי ידע גלויים תוך הצלבת שמו ושם אשתו, איתרו החוקרים הפרטיים את מקום הימצאו הנוכחי.

 

מקרה 5 : נעדר עם תביעת ביטוח
עורך דין נעלם בצורה שנראה היה כאילו נרצח במהלך עבודה בחו"ל. המכונית שלו נמצאה נטושה ופריטים שונים נגנבו ממנה. היה לו פוליסת ביטוח חיים על סך חצי מליון דולר אשר נעשתה בשנה שעברה. אשתו הגישה תביעה. חקירת רקע סיפקה מידע לפיו עורך הדין היה מסובך בחובות כלכליים רבים. חברת הביטוח רצתה לדעת האם מדובר בתביעה אמיתית והמבוטח אכן אינו בן החיים.
כיצד אותר: בחקירות רקע ופרופיל אשר בוצעו על המבוטח הוברר כי הוא חובב גולף מושבע. דרך קשרים ומקורות מידע באירופה נבדקו מועדוני גולף רבים תוך התמקדות בחברי מועדון חדשים שהצטרפו לאחרונה והם בעלי מבטא זר. לאחר חודש של חיפושים מאומצים נמצא קצה חוט. לאחד המועדונים באחת המדינות במערב אירופה הצטרף בחודשים האחרונים, תחת שם אחר, גבר שגילו תואם את תיאור הנעלם. חוקר פרטי אשר טס למקום צילם בסמוי את הנעלם. ה"אלמנה" ויתרה על התביעה.

 

מקרה 6 : עיקול מכונית
אובייקט אשר היה בעל בית חרושת בברוקלין ארה"ב לקח הלוואה בסך 180.000 $ על מנת לרכוש רכב מסוג פארארי. בשלב מסוים הוא העלים את הרכב והפסיק את תשלומי ההלוואה. הבנק רצה לאתר את הרכב ולעקל אותו.
כיצד אותר: באמצעות תצפיות ומעקבים שבוצעו על האובייקט הצליחו החוקרים הפרטיים ללמוד על קשריו החברתיים של החייב. בחקירות סמויות מול גורמים המכירים אותו נמסר כי הוא מתעתד למכור את הרכב לחלפים. תרגיל עוקץ הוקם ופורסמה מודעה בעיתון העוסק במכוניות יוקרה בה אדם מסוים מעוניין לרכוש חלפים לרכב פארארי מאותו הסוג. לאחר מספר ימים התקבל טלפון מהחייב ובהמשכו בוצעה פגישה במחסן בניו גרסי, בו הוחבא הרכב. בעזרת שוטרים נחסם המקום והרכב הוחזר לבנק.

Tags: חוקר פרטי בגידות, חוקר פרטי, חקירות כלכליות, חוקר פרטי מחירים, חוקר פרטי במרכז, חקירות