חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

מתי צריך חוקר פרטי ?


מתי לקוחות צריכים חוקר פרטי ?

במקרים מסוימים, עורך דין עשוי להמליץ על שכירת חוקר פרטי. ייתכן שיש לו או לה אנשי קשר קיימים או אולי ימליץ לך למצוא חוקר פרטי משלך. להלן מספר מצבים שבהם ייתכן שתזדקקו לחוקר פרטי שיסייע לכם במקרה שלכם.


איתור של אדם כלשהו

במקרים אחרים, יש צורך לאתר חייב כלשהו או עד. לפעמים אנשים יימנעו באופן אקטיבי מלספק כתובת עדכנית מכיוון שהם לא רוצים שיביאו אותם לבית המשפט.

חוקר פרטי יכול לסייע באיתור אדם. הם יכולים לעזור בזיהוי כתובת נוכחית. הם עשויים לערוך בדיקת רקע כדי למצוא כתובות ישנות, מספרי טלפון שיכולים להוביל לכתובות עדכניות על מנת לאתר נעדרים, נעלמים וחייבים.

 

חקירות כלכליות

במקרים של גירושין לדוגמא ובהליכים נוספים באכיפת פסק דין, ייתכן שיהיה עליך ללמוד על הרכוש שבבעלותו אדם אחר, רכוש אותו הוא עלול להסתיר.

חוקרים פרטיים יכולים לערוך חקירות כלכליות ולחקור את רישומי הנכסים כדי לאתר נכסים שאדם מחזיק כעת ואשר היו בבעלותו בעבר. בנוסף, הם יכולים לנתח מידע על משכנתאות הנוגע לאחזקות נכסים ורכוש.

חוקר פרטי יכול גם לזהות עסקאות רכוש בין צדדים שונים, עשויים גם לסייע בקביעת שווי השוק ההוגן הנוכחי של סוגים שונים של נכסים, כולל נדל”ן. אם צד כלשהו הגיש פשיטת רגל, חוקר פרטי יכול לאחזר ולנתח רשומות הקשורות לפשיטת הרגל. אם לאחד הצדדים יש עסק, החוקר הפרטי יכול לנתח רישומי תאגיד, להעריך את שווי העסק ולקבוע אם נכסים עסקיים כלשהם נמכרו במחיר נמוך משווי השוק ההוגן.

חוקרים פרטיים עשויים לסייע בזיהוי פרטי חשבון בנק ונכסים זרים. הם עשויים גם לבדוק אם יש הגשה לעיקולים לגבי רישום נכס מסוים.


חוקר פרטי בגידות | איסוף עדויות

במקרים אזרחיים רבים, ייתכן שתצטרכו לדעת יותר על הצד השני. במקרים של גירושין, אולי כדאי לבדוק אם בן/בת הזוג שלך אינם נאמנים.

חוקר פרטי בגידות יודע לבצע מעקבים או לסקור מידע אחר כדי לסייע בגילוי מערכת יחסים נוספת, ובגידה.

חוקר פרטי יכול להבין גם האם גירושין או נישואין הינם פיקטיביים על מנת להבין למי שייך בפועל רכוש מסוים. אם הנישואין נערכו במרמה, חוקר פרטי יכול לאתר רישומי נישואין וגירושין.

חוקרים פרטיים פועלים לעתים לאסוף מידע פלילי ואזרחי על אנשים, על מנת לחקור מקרים של משמורת ילדים. הם עשויים לדבר עם גורמים שונים ולהבין מי בעצם נותן טיפול והשגחה על הילדים.

עם הופעת המדיה החברתית, חוקרים פרטיים עשויים גם לסקור רשתות חברתיות ונוכחות אחרת במדיה חברתית כדי לעזור לחשוף מידע שימושי. הם עשויים גם לחפש על לוחות המודעות פוסטים רלוונטיים. חוקרים פרטיים עשויים לבצע מעקבים , לצלם ולעקוב אחר תנועותיו של אובייקט מסוים כאשר במקרים מסוימים, מעקב נייד או אלקטרוני עשוי להתבצע כדי לעקוב אחר תנועותיו.


חקירות רקע

חוקרים פרטיים יודעים לערוך חקירות רקע ולבחון את הרקע של גורם מסוים. לדוגמה, חוקרים פרטיים עשויים לאתר רשומות מעצרים מקומיות, תיקים משפטיים אזרחיים ועוד, שהוגשו נגד האדם אותו הם חוקרים. במקרים מסוימים, הם עשויים לחקור אם הצד או העד קיבלו עבירות משמעת מקצועית או שרישיונם המקצועי נשלל.

 

מתי צריך חוקר פרטי לסיוע לעורכי דין ?

חוקרים פרטיים יכולים לסייע לעורכי דין אזרחיים או עורכי דין פליליים בהיבטים שונים. הם עשויים לבצע חקירה לאיתור ראיות, לדוגמה,  לבצע שחזור ולאסוף ראיות על תאונת דרכים, כגון תצלומים, חלקי הרכב שנפגעו ועוד, לחקור עדים על מנת להגיע למסקנה בנוגע לתיק החקירה, וכדומה. לאחר מכן, עורך הדין יידע כיצד להשתמש בראיה זו.

חוקרים פרטיים עשויים להתבקש לסייע במקרים של מודיעין עסקי או חקירת הונאה עסקית על ידי התחזות כצד המעוניין בפרקטיקה לא חוקית או לא אתית. הם עשויים להישכר על ידי חברות הביטוח כאשר הנפגע טוען כי סבל מנכות, אך דפי המדיה החברתית שלו מראים שהאדם לוקח חופשות או מתנהל שלא כפי שנטען בכתב התביעה שלו כנגד חברת הביטוח.

 

זקוקים לייעוץ עם חוקר פרטי לפני חקירה ? צריכים חוקר פרטי מומלץ ?

דיטקט חקירות מפעילה חוקרים פרטיים מקצועיים לביצוע חקירות בארץ ובחו”ל.


פנו אל דיטקט משרד חקירות לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי מומלץ, ללא כל התחייבות, לצורך חשיפת בגידות, מודיעין עסקי,
חקירות כלכליות, חקירות רקע ועוד, בישראל או בחו”ל.

050-550-1024 📞

 

דילוג לתוכן