חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

רשות המכס הגרמני - החרמות מוצרים מזוייפים


פשיטות לאחר חקירות הגנת מותג

ב -11 באפריל, 2016, שר האוצר הפדרלי, ד”ר וולפגנג שאובלה הציג את הדו”ח המנהלי השנתי של רשות המכס הגרמני בברלין. על פי הדיווח, פקידי מכס גרמנים החרימו יותר מ -4 מיליון מוצרים לא חוקיים ומזויפים בעשרות אלפי פעולות בגבולות. כמות מזעזעת של תקריות והערך של פריטים שהוחרמו היה גבוה – כ 133 מיליון יורו.

המסחר המקוון עם תרופות מזויפות מעלה חששות בפרט בקרב רשויות מכס גרמניות. למרות שמספר המוצרים שהוחרמו היו רק מעט יותר רב מאשר בשנים הקודמות עדיין, החבילות שהוחרמו הכילו מספר גדול משמעותי של תרופות מזויפות. מספר טבליות התרופות שהוחרמו, למשל, עלו ל -3.9 מליון, כמעט פי ארבעה ממספרם בשנת 2014.

החקירות הפדרליות התמקדו יותר מול רשתות פליליות גדולות במקום מול עבריינים בודדים. “אנחנו צריכים פתרון חזק כדי לשלוט בבעיה זו. זה לא יכול לתפקד ללא עזרת ספקיות שירותי אינטרנט אשר מודעות לבעייה ומרוויחות מאתרים אלו המוכרים תרופות מזוייפות. הם נקראים לשתף פעולה בהפחתת הצעות של מוצרים מזויפים, “הכריז וולקר ברטלס, יו”ר מועצת המנהלים של האגודה נגד הזיוף הגרמני (APM). בסך הכל, מספר ההחרמות שנתפס מייצג רק את קצה הקרחון. חלק קטן של כל הסחורות והמשלוחים יכולים להיבדק.

אומדן מספר המקרים הלא ידועים נחשב בהתאם כהרבה יותר גבוה. “במיוחד המשלוחים הקטנים מחנויות מקוונות עם אחד או שניים פריטים מזויפים ממשיכים לגדול”, הסביר ברטלס. כמו בשנים קודמות, רוב הזיופים שהוחרמו בגרמניה הגיעו מאסיה. סין הובילה את הרשימה עם כמעט 54%, ואחריה הונג קונג עם כמעט 23%.


דיטקט חקירות מתמחה בחקירות קניין רוחני והגנת מותג.

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.


פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן