חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

רשות המכס הצרפתי - החרמות מוצרים מזוייפים


פשיטות מוצרים מזוייפים | הגנת מותגים

רשות המכס הצרפתית מתמודדת עם עליית נפח מביכה של מקרי זיוף בשנת 2015.

על פי הדו”ח השנתי שפורסם לאחרונה הרשות ואשר תוצאותיה הוצגו באמצע מרץ על ידי שר העבודה, התעסוקה והרווחה נתפסו והוחרמו כמעט 8 מיליון מוצרים מזויפים, התוצאות משנת 2015 מייצגים את הרף השלישי בגובהו ב -20 השנים האחרונות, בעקבות 2011  עם 9 מליון מוצרים מזויפים ואת שנת 2014 עם 8.8 מליון מוצרים מזויפים.

בולטים בדו”ח השנתי האחרון הוא צמצום דרסטי של תפיסת תרופות מזויפות. רשות המכס הצרפתית החרימה בשנת 2014 מספר שיא של 2.6 מליון ‘תרופות מזויפות אך רק  173 אלף  מוצרים רפואיים בלתי חוקיים בשנת 2015.

מעבר למאמצים נגד הטרור והברחת סחורות בלתי חוקיות כגון נשק וסמים, המאבק נגד המוצר ופיראטיות המותג עבור הכלכלה הצרפתית הינו בין המשימות החשובות ביותר של רשות המכס בשנת 2015. הרשות התחייבה, למשל לפשט הליכי מכס לדיוח של חברות צרפתיות פעילות על מוצרים החשודים כמזוייפים אשר יש להן ידיעה כי הם עומדים להכנס למדינה ומבקשים את עזרת המכס בבדיקת תכולת קונטיינרים השייכים לגורמים החשודים כגורמים המבריחים מוצרים מזוייפים.

חוקרים של המכס פעלו מול נציגי החברות בעלות הקניין כאשר המידע אשר התקבל מחוקרים פרטים וחוקר פרטי העובד עבור חברות אשר מזייפים את מוצרייהן נבדק מיידית על ידי המכס ויותר מ -1,400 דיווחים לפעולה נגד מוצרים החשודים כמזוייפים נבדקו וטופלו בשנת 2015.

 

חקירות הגנת מותג ע”י חוקרים פרטיים מקצועיים של דיטקט חקירות !

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

דילוג לתוכן