חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

שיטות חקירה של חוקר פרטי


אז באילו שיטות משתמש חוקר פרטי כדי לבצע את חקירתו?

חוקר פרטיים מיומן במיוחד באיתור מידע הדרוש כדי לסייע בפתרון מקרה חקירה ספציפי או הוכחת ראיות לעוולה. שכירת חוקר פרטי או שימוש בשירותיו של משרד חקירות יכולים לעתים קרובות לעורר שאלות כמו כיצד חוקר פרטי יכול להשיג את המידע הנדרש, במיוחד בתעשייה שאינה מוסדרת כיום כמו בישראל ובמדינות נוספות בעולם בהן חופש המידע אינו אבסולוטי.

לא רק שאתם כלקוחות רוצים להיות בטוחים שכל חקירה נעשית באופן חוקי וכל הראיות שנאספו הן קבילות בבית המשפט, ייתכן שיש לכם גם חששות לא רק לגבי האתיקה של איסוף מידע אישי, אלא גם לגבי טכניקות החקירה בהן חוקר פרטי ישתמש במהלך ביצוע החקירה שלכם.

חשוב להבין באילו שיטות חוקרים פרטיים יכולים ועשויים להשתמש במהלך חקירתם. עם ההתקדמות המודרנית בטכנולוגיה, יש כיום דרכים חדשניות לחוקר פרטי לנהל חקירות באופן דיסקרטי וחוקי, תוך שמירה על קוד התנהגות מוסרי ואתי.

דבר זה יכול לעזור לנהל את הציפיות שלכם כלקוחות. חוקרים פרטיים מחויבים לחוקים ולחקיקה בישראל כמפורט בחוקר חוקרים פרטים במשרד המשפטים.

מעקב אלקטרוני

חוקר פרטי טוב יהיה בדרך כלל מעורה ומצויד בטכנולוגיה החדשנית העדכנית ביותר כדי להיות מסוגל לסקור ולנטר מגוון סוגים של מדיה. עם אישור משפטי, חוקרים פרטיים יכולים לגשת באופן חוקי להקלטות וידאו ואודיו, רישומי שיחות טלפון ארגוניים ופעילויות מחשב כדי לגלות מידע רלוונטי למקרה שלכם. זה יכול להיות מועיל כדי להגן על הרכוש שלכם, לעקוב על הפעילות של העובדים במקרה של גניבת סודות מסחריים וריגול תעשייתי, היעדרות שאינן מורשות מהעבודה, וכדומה.

מעקב נייד וסטטי

אם שכרתם חוקר פרטי בגלל שאתם חושדים בעניין מסוים, חוקרים פרטיים יעקבו אחר אותו אובייקט מעקב בחשאי, ברכב, ברגל או אפילו בחו”ל אם החקירה תדרוש זאת. חשוב להבין כי צילומים ותיעוד בווידאו חייבים להתבצע במקומות ציבוריים מבלי לעבור על חוק הגנת הפרטיות. כמו כן אסור להטריד את הנעקב או להפחיד אותו. כאשר חוקר פרטי מקצועי מבצע את המעקב, האדם אחריו הוא עוקב לעולם לא יידע שהוא נמצא במעקב, לכן אתם צריכים לוודא שלחוקר הפרטי אותו שכרתם יש את שיקול הדעת והכישורים הנדרשים לביצוע פעולות אלו.

מעקב סטטי הינו מעקב בו חוקר פרטי מפקח באופן סמוי על מקום מסוים. זה עשוי להיות בית מגורים, מיקום חברה עסקית או חניון, ועבודה זו עשויה לדרוש ניטור מתמיד של 24 שעות ביממה או בזמנים ספציפיים. היתרון של מתודולוגיה זו הוא היכולת של חוקר פרטי לספק דוח מלא של פעילות התצפית מלווה בתמונות, סרטונים, פרטי רכבים ועוד. זה יכול להעניק מידע שימושי במיוחד להוכחת שכירות משנה, הפרת הסדרי משמורת, גניבות ממפעלים, חבלה לרכוש ועוד.

מעקב GPS

חוקרים פרטיים רשאים על פי חוק לעקוב אחר כלי רכב באמצעות מכשירי מעקב GPS חדישים אם הבעלים של רכב, או צי רכבים, הסכים למעקב אחר אותם כלי רכב באמצעות טכנולוגיית GPS. זה מאפשר לחוקרים פרטיים לאסוף נתונים וראיות במקרים של חשד לשימוש לרעה ברכב, ריגול מסחרי וכדומה.

בדיקות רקע

בדיקת רקע יסודית היא לרוב השלב הראשון לחקירה בתיקים שונים. חוקרים פרטיים יכולים לגשת לרישומים מסוימים ציבוריים הנגישים לכולם. ייתרון החוקר הפרטי בחקירות אלו בא לידי ביטוי ביכולת הדיבוב שלו, בהפעלת מקורות, בהצלבת מידעים שונים.

זיהוי פלילי טכנולוגי

אם יש צורך ובנסיבות מסוימות, חוקרים פרטיים יכולים לאתר ולשחזר מידע בטלפון נייד ומחשב שנמחקו ופורמטו. זה שימושי במיוחד במקרים שבהם יש חשד להונאה וריגול תאגידי.

ניטור מחשבים וטלפונים הוא במקרים מסוימים כלי המשמש גם לבירור פעילותו של עובד במקום עבודה, אם הבעלים מאשר לחוקר פרטי לעשות זאת.

גילוי האזנות סתר

אם אתם מאמינים שעוקבים אחרכם, בעניין אישי או מקצועי, חוקרים פרטיים ישתמשו לעתים קרובות בשימוש בטכניקות ובטכנולוגיות של מעקב נגדי כגון חוסמים וסריקות אלקטרוניות של חדרי ישיבות ובתים על מנת לזהות שימוש במכשירי הקלטה בלתי חוקיים.

 איזו חקירה תבוצע במקרה שלי?

כל חקירה עוסקת באיתור מידע. שיטות החקירה בהן חוקר פרטי עשוי לנקוט במהלך החקירה שלך מבוססות לחלוטין על סוג התיק והאנשים המעורבים.

חוקר פרטי מוכשר ינקוט בצעדים כדי להבין כיצד הוא יכול לעזור לך להשיג תוצאה חיובית ולדעת איזו שיטות חקירה יתאימו בצורה הטובה ביותר למצבך. חוקרים עשויים להחליט ששילוב מסוים של שיטות יספק לך את הסיכוי הטוב ביותר לקבל את המידע או הראיות הנדרשות והם אמורים לדון איתך על כך מראש.

כל מקרה הוא שונה, מה שאומר שחוקר פרטי חייב להיות מוכן להתאים את עצמו לנסיבות ולפעול במסגרת החוק בכל עת.

וודאו תמיד שכל חוקר פרטי שאתם מעסיקים את שירותיו הינו בעל רישיון חוקר פרטי ובנוסף, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. בדוק עם החוקר הפרטי באלו פעולות הוא עומד לנקוט לקידום החקירה שלכם ובקשו להיות מעורים בשלבי החקירה השונים במידת האפשר.

מה משרד חקירות דיטקט יכול להציע לך ?

אנו מבינים כי גורם האמון הוא בעל ערך רב בכל הנוגע לחקירות פרטיות, במיוחד בעניינים אישיים. אינך רוצה ל”שפוך” כסף שהושג בעמל רב, עבור חקירה פרטית, רק כדי להסתבך עם אי חוקיות או בסופו של דבר עם אפס ראיות קבילות בית המשפט בשל השיטות ששימשו להשגתן.

עם למעלה מ-25 שנות ניסיון, משרד חקירות דיטקט עסק בחלק מהחקירות המורכבות והסבוכות ביותר שהיו בישראל עד היום. כמו כן המשרד מחזיק מרישיון לניהול תאגיד חוקרים וכל החוקרים העובדים תחתיו הינם חוקרים בעלי רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים. המשמעות היא שכאשר אתה משתמש בכל אחד מהשירותים הניתנים על ידי משרד חקירות דיטקט, יש לך שקט נפשי שהמומחים שלנו ימצאו את האמת וכל שירות, שיטות וטכניקות חקירות פרטיות מתבצעים בצורה אתית, חוקית ובסודיות מלאה.

ב-משרד חקירות דיטקט, אנו מבינים מה נדרש כדי להגיע להשגת הראיות המתאימות לתיק שלכם ולספק לכם אותן באופן שתוכלו להשתמש בהן גם לצרכים משפטיים. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי האופן שבו אנו עורכים חקירות וכל מידע נוסף,  אנו תמיד שמחים לשיחה או פגישת הכירות.


אז אם אתם רוצים לדעת יותר על שירותי חקירות | חוקר פרטי שאנו מספקים, אם אתם צריכים חקירות כלכליות לצורך איתור נכסים של חייב, חקירות עסקיות או חקירות למניעת ריגול תעשייתי ורוצים לדעת על המתודולוגיה שלנו, הטכנולוגיה המתקדמת שברשותנו, וכיצד נוכל לעזור לך, אנא צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו באתר או התקשר אלינו בטלפון 050-5501024

דילוג לתוכן