חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

שימוש ב חקירות פרטיות להקטנת דמי מזונות


ביכולתם של חוקרים פרטיים | חוקר פרטי בגידות, לנהל חקירות להוכחת מגורים משותפים של בני זוג לשעבר עם בן זוג חדש, ובכך להוכיח שהוא מנהל קשר חדש. על ידי הוכחה זאת יהיה אפשר להתאים או לסיים את סכום המזונות שבן הזוג משלם.


הוכחת מגורים משותפים

ראשית, נתחיל בהגדרה ברורה. מגורים משותפים הם החלטה של שני אנשים לחיות יחד במערכת יחסים מבלי להיות נשואים. כמובן, מה שמהווה מגורים משותפים שונה בהתאם למצב בו אתם חיים. מגורים משותפים עשויים להשפיע על תשלום מזונות, ולפעמים עשויים אף להשפיע על הסדרי המשמורת של ילדיהם.

במהלך הניתוח הסופי של המצב, בית המשפט קובע אם על בן הזוג להמשיך לתמוך בבן זוגו בתשלומי המזונות, הסכום שינתן, וכמה זמן תימשך התמיכה הכספית.

בנוסף, בית המשפט רשאי לקחת בחשבון גם עניינים שתרמו לגירושין. כך או כך, זה עלול להיות תהליך ארוך ומסובך ולכן כדאי להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין.

לצורך הדוגמא, בני זוג מחליטים להתגרש. בית המשפט קובע כי אתה צריך לשלם לבת זוגך לשעבר כמה אלפי שקלים בחודש כתמיכה, זאת ללא קשר לדמי המזונות לילדים.

כאשר בית מהמשפט מחליט על סכום המזונות שבן הזוג יתן, הוא מתייחס לגורמים ונושאים רבים. אך ניתן לסיים או להתאים את התמיכה של בני הזוג מכמה סיבות:

מותו של בן הזוג הנתמך: בדוגמא שלנו מלמעלה, אם בן / בת הזוג לשעבר שלך נפטרו, בן הזוג כמובן לא ממשיך לתמוך כספית.

נישואין חדשים של בת הזוג: אם בת הזוג לשעבר מתחתנת בשנית, ניתן להפסיק את התמיכה הכספית.

אם בת הזוג לשעבר מתחילה בחיים משותפים עם בן זוג חדש במערכת יחסים מינית, גם מבלי להינשא, אתה רשאי לעתור לבית המשפט על מנת להתאים או להפסיק את התמיכה שהיא מקבלת.


הוכחת המגורים המשותפים על ידי חוקר פרטי במרכז

הידיעה שבת או בן הזוג לשעבר חי כרגע בחיים משותפים עם בן זוג חדש זהו דבר אחד, אך ההוכחה של זה היא דבר שונה בתכלית.

ההוכחה שבן זוגך לשעבר חי במגורים משותפים בקשר חדש עשויה לסיים את חובתך בתשלום המזונות, אך רק בית המשפט מוסר את ההחלטה הסופית בעניינים אלו.

לכן, הוכחת המגורים של בת זוגך עם בן זוג חדש, מחייבת שימוש בחוקר פרטי על מנת להשיג את ההוכחות הדרושות לבית המשפט.


הוכחת מגורים משותפים כוללת מספר גורמים, לדוגמא :

בת הזוג לשעבר שלך ובן זוגה החדש גרים באותו הבית.

בת הזוג שלך ובן זוגה החדש נמצאים במערכת יחסים אינטימית.

בת הזוג לשעבר ובן זוגה החדש חולקים את הוצאות הדיור ומקבלים החלטות משותפות.

ישנם כמה גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון:

משך הזמן שבת הזוג ובן זוגה חיים יחד.

חלוקת חובות ההורות בינך לבין גרושתך.

מצבה הכלכלי של בת זוגך לשעבר לאחר הגירושין.

כיצד חוקר פרטי יוכיח ששני אנשים גרים יחד במערכת יחסים אינטימית?

מעקב אחר הבית בו גרים בת זוגך לשעבר ובן זוגה החדש ותיעוד זה שהם גרים יחדיו באותה דירה.

עדויות מגורמים שונים בכתובת מגוריהם.

מידע ממדיה חברתית.

קבלת ראיות שבת זוגך לשעבר מתגוררת עם בן זוג על ידי איסוף האשפה של הזוג.

חקירת רקע על בת זוגך.

הבה נבחן כל שלב ספציפי בפירוט:

 

מעקבים

מעקבים מבוצעים בדרך כלל במהלך חודש שלם כדי להוכיח את שיתוף המגורים.

אנו מחפשים לראות את שגרת יומה של בת זוגך לשעבר… פירוש הדבר הוא עדות מצולמת בסרטון של בת הזוג לשעבר ובן זוגה כאשר הם יוצאים ונכנסים לבית המגורים, נכנסים לביתם בשעות הלילה, יוצאים בשעות הבוקר וכל תיעוד נוסף שיראה כי הזוג חי יחד.

תיעודים נוספים שיכולים להועיל הם תיעוד שלהם עוסקים בעבודות בחצר הבית, באחזקת הבית ואסוף דואר מתיבת הדואר.

 

מקורות ומידע ציבוריים

חיפוש ברשומות ציבוריות עשוי לחשוף בעלות משותפת על כלי רכב או חשבונות חשמל מיים וארנונה משותפים.

 

חקירות מדיה חברתית

חשבון משותף נוסף יכול להיות חשבון פייסבוק וכדומה שבן הזוג לשעבר ובת הזוג חולקים. גם אם הם לא עושים זאת, חשוב לתעד את הפוסטים ברשת המדיה שלהם בעיקר כאשר יש עדות לפעילויות משותפות, חופשות וכדומה.

 

איסוף אשפה

אשפה לעיתים עשויה לספק מידע רלוונטי וחשוב בכל הקשור להוכחת שיתוף מגורים. חשוב לזכור כי ככל שיש יותר ראיות, כך יש לבן הזוג סיכוי טוב יותר לנצח בבית המשפט. אתם עשויים למצוא פריטים שימושיים רבים בפח האשפה, כולל הערות, מכתבים ותיעוד נוסף המצביעים על קשר זוגי.

בנוסף, אתה יכול למצוא ניירת בנקאית שעשויה לאתר חשבונות בנק משותפים.

 

תשאול שכנים

איך רואים השכנים את מערכת היחסים בן בת זוגך לשעבר ובן זוגה? ראיונות עם שכנים וגורמים נוספים בקהילה, עשויה למסור מידע רב על הקשר בין בני הזוג.

האם הזוג יצא לחופשה יחד? חוקר פרטי ידע לאתר מקומות נופש שנפשו הזוג יחד וינסה לאסוף הצהרות מצוות המלונות והנופש בהם נאמר כי הזוג היה באותו החדר והפגין אינטימיות.

 

חקירות רקע

חקירות על מצבה הכלכלי העדכני של בת זוגך לשעבר ובן זוגה יוכלו להראות אם חל שיפור במצבה הכלכלי של בת הזוג לשעבר כתוצאה מהזוגיות החדשה.

חשוב לזכור כי בסופו של דבר, רק בית המשפט יכול לקבוע אם בת זוגך לשעבר ובן זוגה החדש חיים בקשר זוגי. יתרה מזאת, על בית המשפט להתאים או לסיים את תשלום המזונות. כמו רוב הדברים בחיים, אין לכך ערבויות. אך חוקר פרטי יכול להראות על ידי בדיקות שונות לבית המשפט את תמונת המצב האמיתית.

 

דילוג לתוכן