D-Tect® in Israel
 
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו"ל בתחומי חקירות שונים כמודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה מ 25 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024

משרד חקירות

צרו קשר - Contact Us

חוקר פרטי בתל אביב והמרכז

 

זקוקים לחוקר פרטי בתל אביב והמרכז? זקוקים לחוקר פרטי מומלץ בתל אביב והמרכז? חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט מטפל בכל סוגי החקירות לרבות בחקירות כלכליות ובחקירות חשיפת בגידות, בתל אביב והמרכז, כמו גם בשאר חלקי הארץ עם זמינות של  24 שעות ביממה.

 

חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט, הינו בוגר משרד המשפטים ובעל רישיון חוקר פרטי מוסמך מטעם הועדה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים. 

 

מנהל משרד החקירות דיטקט, הינו חוקר פרטי אשר פעל במסגרות מיוחדות בארץ ובחו"ל שנים רבות והוא מכיר היטב את כל רזי החקירות השונים, החל מקבלת תיק החקירה ועד למציאת הפתרון היעיל והכלכלי ביותר לביצוע החקירה.

 

תפיסת העולם של חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט, מבוססת על הנחת היסוד שנבנתה מזה שנים רבות ועיקרה הינו כי על ידי בניית אסטרטגיה יסודית ואחראית, מלווה בניהול סיכונים, נחישות והתמדה חסרי פשרות, ניתן לקבל עבור לקוחותינו תוצאה מיטבית של החקירה המבוצעת.

 

זקוקים לחקירה מקצועית ודחופה ? זקוקים לחוקר פרטי דחוף?  זקוקים לייעוץ חינם לפני חקירה?  רימו אתכם ונטלו מכם כספים שלא כחוק ? בן או בת הזוג בוגדים ? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם, ללא תשלום וללא התחייבות

 

חוקר פרטי מומלץ בתל אביב והמרכז

אצל רבים מהלקוחות בתל אביב והמרכז אשר זקוקים לשירותי חקירה וצריכים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מומלץ תל אביב והמרכז, עולה השאלה מיהו אותו חוקר פרטי מומלץ שאותו הם זקוקים לו? יש לדעת כי חוקר פרטי מסוים עשוי להיות מומלץ ומתאים ללקוח אחד, אך אינו מומלץ ומתאים ללקוח אחר.

 

להלן חלק מהנקודות החשובות שיש לשים דגש עליהן כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי בתל אביב והמרכז:

 

מומלץ לשכור חוקר פרטי שהינו בעל ידע ומומחיות רבה בתחום החקירה לו אתם זקוקים.

מומלץ לשכור את שירותיו של חוקר פרטי אשר לו ניסיון רב בעבודה בתחומי החקירות השונים ובהמתן עדות בבית המשפט במידה ותזדקקו לה. 

על החוקר הפרטי אותו בחרתם להיות בעל יחסי אנוש טובים מאוד, שכן לא פעם הוא יידרש לנהל חקירות דיבוב סמויות וחקירות גלויות עם גורמים שונים אשר קשורים לחקירה שלכם.  

כמו כן חשוב שתהיה כימיה ותקשורת מצוינת בינכם לבין החוקר הפרטי, שכן אתם אמורים לעבוד יחד על תיק החקירה.

על החוקר הפרטי להיות סבלני לשאלותיכם. בסופו של דבר,  תפקידו של חוקר פרטי הוא להשיג עבורכם את הראיות הדרושות ולכן כל מידע שתספקו לו, יועיל להליך החקירה הפרטית. 

החוקר הפרטי שלכם צריך להיות זמין באופן אישי עבורכם במידת הצורך. 


סמכו על האינטואיציה שלכם – חלק מהלקוחות כאשר הם מחפשים חוקר פרטי, יחפשו חוקר פרטי מומלץ או חוקר פרטי תותח דרך המלצות מחברים ומכרים, דרך הרשתות החברתיות וכדומה. דעו כי להתרשמות הישירה שלכם מהחוקר הפרטי ישנה חשיבות רבה מאוד אשר היא לא פחות חשובה מהמלצה של מישהו אחר. לעיתים, אחרי שיחת טלפון קצרה או פגישה עם חוקר פרטי מסוים, תוכלו כבר להבין האם זהו אכן החוקר הפרטי שאתו אתם רוצים להמשיך קדימה.

 

חשוב להבין שאין דבר כזה חוקר פרטי תותח או חוקר פרטי מומלץ אשר מתאים לכול הלקוחות. מדובר בהשקפה סובייקטיבית אשר משתנה מאדם למשנהו, כאשר ללקוח אחד חשובה הכימיה והתקשורת עם החוקר הפרטי, וללקוח השני חשובים הסבלנות והזמינות של החוקר הפרטי, ולשלישי הכי חשוב זהו ניסיונו של החוקר הפרטי, וכו'.


מחיר חוקר פרטי בתל אביב והמרכז

 

כמה עולה חוקר פרטי? רבים מהלקוחות בתל אביב והמרכז אשר זקוקים לחקירה דחופה של חוקר פרטי, שואלים כמה עולה חוקר פרטי, האם יש מחירון חוקר פרטי,  איפה אפשר למצוא חוקר פרטי זול וכדומה.

 

לשאלת המחיר של חוקר פרטי אין תשובה מוחלטת באופן קבוע, היות ומחיר עבודתו של חוקר פרטי תלויה בפרמטרים שונים ומשתנים:  

 

 

1  

כמות עבודת החקירה הנדרשת בתיק – שעות מעקב נדרשות, שעות חקירה של עדים ושל נחקרים, עלות מקורות שונים המספקים מידע כחוק, וכדומה. 

 

2  רמת המומחיות והניסיון של החוקר הפרטי – חוקר פרטי מנוסה יכול בשעות מועטות יחסית להגיע לתוצאות טובות ומספקות, והמחיר יהיה בהתאם.
3  כמות העבודה והעומס של החוקר הפרטי באותה התקופה – קיימת חשיבות לכמות העומס שבה נמצא חוקר פרטי בתקופה בה פניתם אליו. לעיתים, בתקופות רגועות ושקטות יותר, יוכל החוקר הפרטי להוריד מעט מעלות החקירה.

 

 

כפי שניתן ללמוד, שכר הטרחה של חוקר פרטי אינו קבוע תמיד במחירון כלשהו, ומשתנה ע"פ סוגי החקירות השונים ורמת ההשקעה הנדרשת. מאידך קיים בסיס של מחירים אותו תוכלו לדעת בטרם תשכרו את שירותיו של חוקר פרטי מסוים.  מומלץ לערוך השוואת מחירים קטנה, בהתאם לפרמטרים שהוזכרו לעיל. בהצלחה!

 

התייעצות עם חוקר פרטי בתל אביב והמרכז

 

זקוקים חקירה מקצועית בעיר תל אביב? צריכים להתייעץ חינם עם חוקר פרטי בתל אביב?  

כאשר לקוח זקוק לחקירה דחופה ובכלל, קיימת חשיבות רבה לקבל ייעוץ ראשוני מקצועי מחוקר פרטי מומחה. התייעצות עם חוקר פרטי מקצועי, בעיקר בשלבים ראשונים ועוד לפני שביצעתם פעולות כלשהם בתיק, הינה קריטית וחשובה ביותר ועשויה לקבוע את רמת הראיות אותה תצליחו לקבל במהלך ביצוע החקירה.

 

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי?  חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט מספק בין היתר שירותי ייעוץ חינמיים עם חוקר פרטי, 24/7 .

 

חוקר פרטי ממשרד דיטקט חקירות מטפל בכל סוגי החקירות בתחום האישי הפלילי והמסחרי.

 

חוקר פרטי דחוף בתל אביב והמרכז

 

זקוקים לייעוץ חינם לפני התחלת חקירה בתל אביב והמרכז? זקוקים לחוקר פרטי לצורך ביצוע צוו מעצר או חשיפת בגידות  בתל אביב והמרכז? חוקר פרטי ממשרד חקירות דיטקט מספק שירות חוקר פרטי דחוף | חוקר פרטי חירום בעיר תל אביב והמרכז, 24/7.

 

 

Tags: חוקר פרטי, חשיפת בגידות, בלש פרטי, מעקב בגידות, חוקר פרטי גירושין, חוקר פרטי במרכז