חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

שנחאי המשטרה עצרה זייפני אבקת חלב


כפי שדווח לאחרונה, בתחילת 2016, גורמי האכיפה בשנחאי יחד עם חוקרים פרטיים ונציגי סימני מסחר, הצליחו לעצור מספר חשודים בהשתייכות לרשת פשע מאורגנת אשר עסקה בזיוף חלב. החשודים, ייצרו באופן בלתי חוקי ומכרו 17,000 בקבוקים של בקבוקי חלב מזוייפים לתינוקות.

הזיופים היו מוצרים באיכות נמוכה, אשר הרמאים מכרו למפיצים סיניים תחת השמות של מותגים ידועים שונים. היצרן האמריקאי אבוט והמותג “סימילאק” הפופולרי שלו והמותג רב המכר הסיני Beingmate, הושפעו במידה הרבה ביותר.

החקירות בתיק החלו בחודש ספטמבר של השנה שעברה. במהלך פשיטות בחודשים דצמבר וינואר 2016, החוקרים הצליחו להחרים כ -1,000 פחיות של אבקת חלב מזויף. כמו כן, כ -20,000 פחיות ריקות ו 65,000 תוויות סימילאק מזויפות המיועדות לשימוש בייצור מזויף הוחרמו. שישה חשודים נעצרו. האמדן הינו כי הזייפנים הרוויח כ -2 מיליון יואן (273,000 יורו) על פעילות בלתי חוקית זו.

הרשויות מנסות כיום לאתר את אבקת החלב המזויפת אשר כבר נמכרה ונמצאת על מדפי החנויות. על פי המידע העדכני ביותר, החוקרים מניחים כי 3,600 פחיות כבר מצאו את דרכם לצרכנים סופיים.

עקב פעילות זו, המכירות של מוצרי אבוט ו Beingmate באזורים מסוימים של סין צנחו בתגובה לחדשות – התפתחות מפתיעה, שכן הדבר לא הייתה שערוריית אבקת החלב הראשונה בסין. בשנת 2008 עקב  גל זיופים של אבקת חלב לתינוקות מאיכות ירודה נגרם נזק  כבד ל 300 אלף תינוקות, דבר אשר הכה בהלם את האוכלוסייה הסינית. שישה תינוקות מתו כתוצאה מההשפעות הבריאותיות של צריכת מוצרים באיכות הירודה.


דיטקט חקירות מתמחה בחקירות הגנת מותג וקניין רוחני !

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

 

 

דילוג לתוכן