חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות איתור נכסים


איתור נכסים | איתור בעלי נכסים בארץ ובחו”ל

כדי שמי שחייב לכם כסף לא ימרח אתכם עם סיפורים…

לא נעים להיקלע למצב שבו בעלי חוב אינם משלמים לכם את חובם, נכון? אבל עוד הרבה יותר לא נעים לדעת שבעלי החוב שלכם, לא רק שאינם משלמים לכם, אלא גם נהנים מהחיים ומהכסף, בשעה שאתם נאבקים עם תזרים מזומנים נוראי, רק מכיוון שהם הצליחו לשכנע את בית המשפט שהם לא יכולים להשיב לכם יותר מאלף שקל בחודש.

קורה שבעל חוב נקלע למצב קשה באמת ולא מצליח להשיב את הכסף למרות שהוא מנסה ומתאמץ, אך ישנם גם מקרים רבים מאוד של אנשים שלא מחזירים את החוב כי פשוט לא מתחשק להם להחזיר אותו… הרבה יותר נחמד להם להשאיר את הכסף אצלם ולנצל פרצות בחוק כדי להתחמק מתשלום. ממש כמו בסיפור על הסבתא שבישלה דייסה: את הרכב הנוצץ הם רושמים על שם הבן, את היאכטה על שם הבת, את הבית ברמת השרון על שם הדודה ואת הדירה בניו יורק על שם המאהבת… ורק לך לא נשאר כלום.

אבל אין לך שום סיבה להתייאש, או להרים ידיים: לצוות שלנו יש ניסיון רב ומוצלח בהתחקות אחר נכסים ובהשגת ראיות קבילות, שיסייעו לך לאלץ את החייב להשיב לך את המגיע לך.

יש לך בעלי חוב שמורחים אותך ואת בית המשפט בסיפורים? התקשר אלינו עוד היום, לשיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות.

חקירות איתור הנכסים, רווחים במקרים בהם נתקלים בסירוב של בעלי חוב לשלם להם את חובם, בטענה כי אין להם כל כסף או רכוש. במקרה כזה, משרדי חקירות יכול לעזור באיתור נכסים של החייב ולמנוע את התחמקותו מתשלום החוב.


חקירות אלו נקראות גם חקירות כלכליות

איתור נכסים או איתור רכוש שייכים לתחום החקירות הכלכליות. חקירות כלכליות מאפשרות לאתר מקורות הכנסה של בעל החוב, נכסים קיימים ורכוש בארץ ובעולם.


למי נחוצה חקירת איתור הנכסים ?

פעולת איתור נכסים, נדרשת כאשר ישנו חוב פתוח ובעל החוב מסרב לשלמו. במידה ואפשר להוכיח כי ברשות אותו אדם נכסים ורכוש, ניתן לעקל את זכויותיו על הרכוש, עד לפירעון החוב. למרבה הצער, ישנם בעלי חוב המתעלמים מכל דרישת תשלום ואף מפסק דין המחייב אותם לשלם, כך שאדם נותר לכאורה חסר אונים, ללא אפשרות לדרוש את תשלום החוב. במקרים כאלו, מומלץ לפנות למשרד חקירות המתמחה באיתור נכסים ובאיתור רכוש, על מנת להשיג קלף מיקוח במאבק.


איתור בעלי נכסים בחו”ל | איתור בעל נכס בחו”ל

במסגרת חקירות איתור נכסים אנו פועלים לאיתור הנכסים עבור יזמי נדל”ן וחברות נדל”ן אשר מעוניינים לאתר בעלי מגרשים ונכסי נדל”ן בישראל ובמקומות נוספים בעולם לצורך רכישתם או ביצוע עסקה מסוימת.

פעמים רבות יזמי נדל”ן מאתרים קרקע פוטנציאלית לבנייה ואינם מצליחים לאתר את בעליה היות והוא נפטר או מתגורר בחו”ל. לעיתים עניין איתור הבעלים בינו חשוב ובהול כאשר בעלי מגרש בודד באמצע מערך מגרשים שלם אינו מאותר והדבר מעכב את הבנייה כולה.

איתורי בעלי נכסים המתגוררים בחו”ל נדרש לעיתים כאשר יש צורך בפירוק שיתוף של נכס בישראל אשר חלק מבעליו מתגוררים בחו”ל. עורכי דין העוסקים בתחום פונים למשרדינו על מנת לאתר את בעל הנכס ולהמציא לו מסירה משפטית ע”פ דין המדינה בה אנו מאתרים אותו, כאשר דוח החקירה שאנו מספקים עם סיומה, משמש את מזמין האיתור בבית המשפט.


משרד דיטקט חקירות מבצע חקירות לאיתור בעלי קרקעות ונכסים בישראל, בארצות הברית באירופה ובמקומות נוספים בעולם בהצלחה רבה, במהירות ובמחיר אטרקטיבי.

 

האם חקירה לאיתור נכסים קבילה בבית משפט?

חוקר פרטי מקצועי פועל תחת רישיון, ותחת משרד חקירות פרטיות חייב לפעול בהתאם לחוק על מנת לאסוף עדויות וראיות. יחד עם זאת, ככל שדרכי החקירה יצירתיות יותר, בעיקר בחקירות שטח וחקירות תחת כיסוי, ניתן להגיע למידע מקיף שלא ניתן להשיגו בדרכים אחרות. כך או כך, ממצאי חקירה כלכלית שנעשית על ידי חוקר פרטי מיומן, קבילים בבית המשפט. אנו ב”דיטקט”, מבצעים חקירות כלכליות עבור משרדי עורכי דין וחברות, כמו גם לאנשים פרטיים, במטרה לעזור להם להוציא את הצדק לאור.


העלמת
נכסים ורכוש על ידי בעלי החוב

אנשים המנסים להתחמק מתשלום חובות, יכולים לפתח דרכים יצירתיות במיוחד להעלמת נכסים. השיטה הבסיסית ביותר, היא העברת בעלות תוך שינוי שם בלבד על נדל”ן, כלי רכב וחשבונות בנק. ישנם כאלו שאף דואגים לקבל תלוש משכורת על שם קרוב משפחה. התמודדות עם בעל חוב “מקצועי”, מחייבת חקירה מקיפה ומעמיקה, במטרה לחשוף את האמת על אותו בעל חוב.


מהן הדרכים המשמשות לאיתור נכסים?

במהלך חקירה כלכלית קיימים דרכים שונות ומגוונות לאיתור נכסים, כאשר לרוב, נעזרים בסיפורי כיסוי, לצורך איתור הנכס. ראשית, יש לנסות ולאתר נדל”ן ו/או כלי רכב הרשומים על שם החייב.בנוסף, יש לנסות ולאתר רכוש ומקורות הכנסה, וכמובן איתור נכסים שהוברחו לחו”ל. הליך איסוף הראיות, נעשה בשיטות שונות ומתוחכמות, כאשר מושם דגש על איסוף הראיות בצורה שתהיה קבילה בבית.

אנחנו בדיטקט, מומחים מ ומנוסים באיתור נכסים בארץ ומחוצה לה. איתור נכסים, הוא עסק למקצוענים וחשוב לבצעו באופן יעיל תוך שילוב עבודה מהירה אך עם זאת רגישות ושימת לב לכל פרט.

 אז אם אתם לא מצליחים לקבל את הכסף המגיע לכם, עם בעל החוב שלכם נעלם כאילו בלעה אותו האדמה, הגעתם למקום הנכון.

 

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע  חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 
פנו אל חוקר פרטי ממשרדינו לצורך ייעוץ בעניין חקירת איתור בעלי נכסים בארץ או בחו”ל .

 

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

צרו קשר עכשיו 050-5501024  / 03-5750715

 

דילוג לתוכן