חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

גילוי האזנות סתר 24/7


גילוי האזנות סתר | בדיקת האזנה

הפרטיות שלך היא שלך ושלך בלבד ! בין אם מדובר על הפרטיות העסקית שלך, על דברים הנאמרים בחדר הישיבות ועל המסמכים שנמצאים על המחשב שלך, ובין אם מדובר על פרטיות הנוגעת לחייך האישיים, לשיחות שנערכות בסלון ביתך, בחדר השינה, או ברכב שלך…

הבעיה היא שכיום, בעידן המודרני, אמצעי צילום והאזנה הפכו לקטנים מאוד, יעילים מאוד, זולים מאוד וכמובן… זמינים מאוד… הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן לצותת לנו, להקליט אותנו, לצלם כל רגע ורגע מחיינו, או לגנוב מידע מתוך מחשבים, הופכת אותנו לחשופים… חשופים מידי ! מי מאתנו לא זוכר את אותה סצנה מחרידה מתוך “הפירמה”, בה טום קרוז מראה לאשתו שכל הבית התמים והיפה שלהם מרושת במצלמות ובאמצעי האזנה זעירים, החושפים אותם מכף רגל ועד ראש? זה היה בתחילת שנות התשעים, לפני יותר מעשרים שנה, ואילו היום המצב הוא הרבה יותר בעיתי…

אם יש לך סיבה לחשוש, או לחשוד, שמישהו עוקב אחריך, מאזין לך, או חודר לפרטיות שלך, התקשר אלינו עוד היום ותן לחוקרים הפרטיים שלנו ולמומחי גילוי ההאזנות שלנו לטפל בעניין במקצועיות.

 


בדיקה לגילוי מצלמות נסתרות

 מצלמות נסתרות קיימות כיום כמעט בכל מקום. מצלמות נסתרות משמשות בצירי תנועה מרכזיים, בצמתים, על עסקים, בפארקים וכדומה. קחו בחשבון שאם אתם נמצאים בשטח ציבורי כלשהו, קרוב לודאי שאתם מצולמים.

הטכנולוגיה התקדמה רבות בשנהים האחרונות וכיום מכשירי הצילום וההאזנה הפכו זעירים ועלותן שווה לכל נפש. מצלמות סמויות שעד לפני שני עשורים היו נחלתן של ארגוני אכיפת חוק וביון, הפכגו כיום לזמינים לקהל החיב בקלות רבה.

התקמת מצלמות נסתרות בביתכםן , משרדכם או בכל מקום בו קיימת זיקה לפרטיות, הינה בלתי חוקית.

מצלמות נסתרות עלולות להיות מוסוות בגלאי עשן, במנורות חירןום, בעציצים, במכשירים חשמליים דוגמת טלוויזיה, מחשב ובכל ממקום שתוכלו להעלות על דעתכם.

כאשר אנו מגיעים לבדוק האם הותקנות מצלמות נסתרות בביתכם ברכבכם, במשרדכם או בכל מקום אחר בו אתם שוהים, הבדיקה נחלקת לןבדיקהת מכשירים לגילוי מצלמות נסתרות והאזנות, ולבדיקה פיזית, בה הבודק עובר על מקומות שונים אשר הינם ייעודיים להסלקת ציוד ריגול ומוודא כי במקום אלו לא הותקנו מצלמות סתר או מכישירי האזנה.


גילוי האזנות סתר | בדיקת האזנות סתר

ההתקדמות הטכנולוגית בתקופה האחרונה הביאה למצב בו כול אזרח יכול לרכוש כיום במחיר השווה לכול כיס אמצעי האזנה, צילום וציתות זעירים מתקדמים ומשוכללים אשר באמצעותם ניתן להאזין לשיחות, לצלם באופן סמוי ולקבל חומר חסוי ממחשב או מרשת מחשבים ללא הרשאה של הבעלים.

עקב מצב זה אנו מקבלים פניות רבות ומבצעים באופן שוטף בדיקת האזנות סתר מקצועית לגילוי האזנות סתר, האזנות סתר, איתור מצלמות סמויות ואביזרי ריגול אשר קיים חשד כי הותקנו במחשב זה או אחר בבתי עסק או בבתים פרטיים, ועוד.

 

גילוי האזנות ברכב | גילוי האזנות בבית במשרד או במלון

האם אתם חושדים כי מאזינים לקו הטלפון שלכם? האם יש אביזרי ציתות בחדרי ישיבות והנהלה? האם אתם חושדים שברכב שלכם הותקנו אביזרי ציתות ואתם זקוקים לבדיקת גילוי האזנות סתר ברכב? האם המתחרים יודעים מראש על התוכניות שלכם, וקיים חשד כי נפלתם קרבן לריגול תעשייתי שאינו חוקי? מומחים ממשרדינו המבצעים בדיקת האזנות סתר, גילוי האזנות ותוכנות ריגול, ישמחו לעזור לכם לאמת או להפריך את החשש.

דיטקט חקירות פרטיות מעסיקה צוות טכנאים מומחים המיומנים בבדיקת האזנה, באיתור וגילוי של האזנות סתר. אנו משתמשים באביזרים משוכללים לאיתור מכשירי האזנה מסוגים שונים, והידע הרב שעובדי המשרד מביאים איתם משנים של שירות בתחום הממלכתי, עוזר לנו בחשיפת אמצעי ריגול והאזנות סתר אשר הוטמנו בצורה מתוחכמת ומקצועית במשרדכם.

בנוסף לבדיקת גילוי האזנות ברכב, בדיקה לאיתור האזנות סתר במשרד בבית או במלון, האזנות סתר וחדירה בלתי מורשית, אנו מספקים שירות של בדיקה מקיפה של רשת המחשבים של העסק או הבית במטרה לבדוק האם הותקנו בהם תוכנות ריגול כלשהן ולספק מענה אבטחתי הולם לאיומים מעין אלו.

בנוסף, חוקר פרטי של משרד חקירות דיטקט ערוך לבצע בדיקות חדירות ואבחון לצרכי הגנה מפני איומים וריגול תעשייתי.

כחלק מן השירותים הכוללים בתחום זה, אנו מבצעים ביצוע תרגיל חדירה פיזי למפעל לצורך בדיקת ערנות המאבטחים, עובדים, אנשי צוות ההנהלה וכד. תרגיל זה מבוצע תוך שיתוף פעולה עם הקב”ט הראשי או נציג מצוות ההנהלה של החברה ובסיומו יומצא דוח מפורט המתועד בסרט וידאו סמוי, אשר יפרט את רמת הבטיחות והערנות לשמירה על המידע מצד עובדי המפעל/חברה בהתאם לרמת ההצלחה אשר הושגה במהלך חדירה יזומה זו.


בדיקת האזנת סתר

בדיקת האזנה נוספת, גילוי האזנות סתר הנערכת על ידי צוות המשרד הינה בדיקת חדירות (חוסן) של מערכת המחשב-( Penetration Test (PT.


בדיקת גילוי האזנות סתר אלו מחולקות לשתי בדיקות:

בדיקה חיצונית דרך מערכת

האינטרנט (WEB) כאשר מומחה מחשבים “האקר” מטעמינו מנסה לחדור אל מערך המחשבים של החברה.

בדיקה פנימית במערך המחשבים הפנימי של החברה כאשר המטרה היא לבחון את עמידות אמצעי האבטחה של מערכות המחשב ושיטות ההגנה הננקטות במערכת, במטרה לאתר נקודות כשל ו/או תורפה במערך תקשורת המחשב.


משרד חקירות דיטקט מעסיק מומחים בתחום בדיקת האזנה | בדיקת האזנות סתר, בדיקות לגילוי מצלמות נסתרות בבית במלון וברכב.

פנו אלינו לשיחת ייעוץ דיסקרטית לקבלת פרטים נוספים  050-5501024 !

אנו משתמשים בציוד משוכלל המיועד עבור בדיקת האזנות סתר והשירות שאנו מספקים הינו יעיל, מהיר ושווה לכל נפש.


בדיקת החוסן תאתר את יכולת היריב לחדור לצורך שאיבת מידע או גרימת נזק בלתי הפיך למאגרי המידע של החברה.

שיטת העבודה מדמה תרחישי חדירה אפשריים (“האקרים”) ביחס לאופי המערך ורגישותו, כך שניתן לתת תמונת מצב טובה ליכולתו של המערך להתמודד עם איומים פנימיים וחיצוניים על מערכת המחשב.

הבדיקה נותנת מענה לנקודות הכשל והתורפה, כך שיישום המלצות הבדיקה מעמיד את מערך המחשב כמערך בטוח מפני ריגול עסקי טכנולוגי מחשבי.

בתחום העסקי, חברות רוצות לדעת על המתחרים ככול הניתן על מנת להשיג יתרון עסקי. האזנת סתר זוהי אחת הדרכים הבלתי חוקיות לקבל מידע חשוב ורלוונטי אודות מתחרים, וחברות שונות בארץ ובעולם, נעזרות לעיתים באמצעים בלתי חוקיים אלו על מנת להשיג מידע חשוב אודות מתחריהם.

בתחום האישי, בני זוג מבצעים האזנות סתר והשגת מידע בדרכים בלתי חוקיות במגוון דרכים. לדעת על פעולותיו העתידיות של בן הזוג ולתכנן מהלכים בהתאם, לדעת האם אכן קיימת בגידה ועם מי, אלו רק חלק מהסיבות המשמשות בני זוג בביצוע האזנות סתר ושימוש באמצעי ריגול מתוחכמים בעת הליך הגירושין.

האזנת סתר לחדרי ישיבות או חדרים אישיים בבית פרטי מתבצעת ע”פ רוב ע”י התקנת טייפ ריגול מקצועי, טייפ אשר לו יכולת הקלטה וקיבולת של ימים ארוכים כאשר ע”פ רוב אין צורך לחברו למתח החשמל ולפיכך ניתן להסליק אותו במקומות רבים ומגוונים מה שהופך את משימת גילויו לקשה ומורכבת יותר.

אופציה נוספת הקלה יותר לגילוי האזנות סתר ע”י מומחה לגילוי האזנות סתר הינה כאשר בחדר הותקנה יחידת שידור אלחוטית המשדרת לאביזר קליטה ( מקלט ) אשר יכול להימצא במרחק של כמה מאות מטרים ממנה. קיימים בשוק האזרחי מכשירים שונים לגילוי ואיתור האזנות סתר אשר עשויים לעזור גם למי שאינו מתמצא ביותר בתחום לאתר “באג” זה לאחר הסבר קצר ובצורה פשוטה יחסית. התקנת האזנת סתר על קו הטלפון תתבצע באופן דומה, על ידי טיפ הקלטה או מקלט אלחוטי, רק שהפעם יחובר הטיפ באמצעי פיזי ( כבל נתונים ) אל מכשיר הטלפון , או במידה ומדובר במקלט זעיר אשר יוטמן באחד משקעי הטלפון או בארון הסעף.

בניגוד להאזנות לחדר ולקו טלפון קבוע, גילוי האזנות סתר לטלפון סלולארי הינה קשה ביותר, מורכבת, וע”פ רוב אין לגורמים בשוק האזרחי את האמצעים לבצע האזנה זו במידה וטלפון היעד לא הוחלף או יצא לפרק זמן מסוים מרשותו של יעד ההאזנה.

 

בדיקת האזנה מתי כדאי לבצע ?

כיצד תדעו אם במכשיר הנייד שלכם עלולה להיות תכנת ריגול ועליכם לפנות למומחה בדיקת האזנות סתר, גילוי האזנות סתר?

 

תסמין 1

הסוללה במכשיר שלכם מתחממת מעל הרגיל ומתרוקנת במהירות רבה יותר. זהו סימן שהמכשיר לכם עובד קשה יותר מהרגיל. יתכן עקב תכנת ריגול שהותקנה עליו.

תסמין 2

במידה והסוללה מתרוקנת במהירות רבה בעיקר במכשיר חדש אשר אתם לא עושים בו שימוש יומי רב.

תסמין 3

בעת שיחות שאתם מבצעים קיימות הפרעות שאינן סטנדרטיות במהלך שיחה. רעשי רקע שאינם מוסברים, צליל חיוג המשתנה מעת לעת.

תסמין 4

לוקח למכשיר הטלפון זמן רב בעת ההדלקה והכיבוי שלו. מכשיר כבה בפתאומיות ללא כל פקודה שלכם ומבצע אתחול.

תסמין 5

המכשיר מפעיל תוכנות שונות ללא פקודה כלשהי, מערכת ה WIFI נדלקת ונכבית באופן בלתי יזום, מערכת הבלוטות מתנתקת ונדלקת עצמאית וכדומה.

 
 

 

 

דילוג לתוכן