חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

הפעלת סוכנים | פרשית ריגול


פגישה שהייתה במלון האסלר

כבעל משרד חקירות פרטיות וחוקר פרטי, נשאלתי במהלך שנות עבודתי האם עבודת חוקר פרטי דומה לעבודת של קצין ביון ? האם חוקר פרטי ומשרד חקירות פרטיות המבצע חקירות בחו”ל, עובד באופן דומה לעבודתו של מרגל ?


הסיפור הבא הינו פרי עטו של חבר יקר בשם סער קדמון אשר עבד שנים רבות במשרד ראש הממשלה.

סער מעביר הרצאות מרתקות בארץ ובחו”ל : “העולם החשאי – מבט מבפנים”.

לתאום הרצאות יש לפנות ישירות לסער בטלפון 054-7351358.

 

פגישה שהייתה במלון האסלר

על נוף, אוירה, אוכל, והתנעת מבצע חשאי. מבוסס על פגישה שהיתה פעם למישהו במלון האסלר:

ארוחת הערב בעת שקיעה על גג מלון האסלר המפואר הינה מהמפורסמות והמבוקשות ביותר ברומא. השילוש הקדוש שם גם הוא חוויה כמעט דתית: נוף אלוהי, אוכל גורמה ושירות כמו פעם.

כל אלו אינם מגיעים בחינם, אך גם לא מטרידים את מי שנהנה מחשבון הוצאות פתוח, ושני אנשי המבצעים מה-CIA החליטו שזהו המקום הנכון עבור הפגישה איתה. “תזכרו שהמקום והאווירה בהם מתקיימת הפגישה מהווים 30 אחוז להצלחתה. עוד 30 אחוז זה אתם, והשאר, ובכן, רק מזל”, שינן בפניהם ראש מינהלת המבצעים ב-CIA את המנטרה המוכרת להם, בתדרוך המסכם בלאנגלי לקראת צאתם למשימתם.

הם יודעים שראש ה’סוכנות’ (ה-CIA) השקיע אישית זמן ומאמץ לשכנע את מקבילו, ראש המוסד הישראלי, לאשר להם להיעזר “באשה שלכם באיספהאן”, והכירו היטב תשובת ראש המוסד: “תיפגשו איתה ברומא ותציגו בפניה בפירוט את בקשתכם. האישור הסופי יהיה בלעדי לשיקולה והחלטתה, אני משאיר זאת בידיה”.

עכשיו זה הזמן שלהם. להסביר ולשכנע.

בספרים ובסרטים אשת המבצעים תמיד תהיה צעירה יפהפייה. אבל הם עכשיו בפגישה אמיתית, לא בסרט, והיא מבוגרת ויפהפייה. בת 50 הנראית להם עשור פחות מגילה. “שילוב גנטי מופלא של אמא פרסיה ואבא הולנדי”, אמרו זה לזה לאחר הפגישה, בהסתמך על התרשמותם ממנה ומהפרטים שזכרו מתקציר התיק אודותיה אצלם ב’סוכנות’.

היא יושבת מולם בשולחן הפינתי, כל רומא העתיקה נשקפת אליהם מהחלונות, שקיעה מרהיבה, ואינה נוגעת באוכל, רק מקשיבה בפנים חתומים. הם מתחילים לחשוש לגורל 30 אחוזי ההצלחה הראשונים, שלא לומר ה-30 שאחריהם.

“אנחנו מבקשים להכניס סוכן מקומי שלנו, באמצעותך, לעבודה במכון המחקר* X באיספהאן. עבורנו זהו יעד אסטרטגי לסיכול, משנה משחק”, הם מסבירים לה בפירוט, מייד לאחר שסיימו שיחת הנימוסין הקטנה והמיותרת, אך מתחייבת, על מזג האויר המפתיע לטובה באמצע ינואר, וכמה נהדר תמיד לשוב לרומא.

הם מפרטים על הסוכן והמבצע, המתוכנן להסתיים בבום גדול. שניהם ישהו באיספהאן עד לאחר השלמת המשימה שתיקח להערכתם בין שבועיים לשלושה. יהיה עליהם להיפגש עימה שם מדי כמה ימים, ואילו כאן, ביומיים הבאים ברומא, עליהם לסגור כל הקצוות וסיפורי הכיסוי ביניהם לקראת המשימה.

הם שותקים עכשיו, מאפשרים לה לעכל ולהגיב. היא שותקת עדיין, ומתחילה לאכול. נגיסות קטנות, לאט ומעט. הם מגניבים מבט זה לזה בתקווה…

מנגבת פיה במפית עליה מתנוסס בגאווה מובלטת ומוזהבת סמל המלון, מביטה בשניהם ואומרת: “הבנתי”.

(שקט לכמה שניות) ואז: “כשצעדתם מהשגרירות שלכם לכאן הערב, ועצרתם לאספרסו מהיר בבר אל-סיפאריו, ובהמשך התעכבתם בחנות ה’טבאקי’ בפינת ויה צוקלי, שם קניתם סיגריות, לא עלה בדעתכם לבדוק האם מישהו עוקב אחריכם בדרככם לפגישה איתי, שוודאי תסכימו, נחשבת לרגישה במיוחד”?

גוון פניהם עכשיו כצבעה הפנינתי של מפת השולחן. לא מקובל להביך כך בפגישה מבצעית מעין זו בין אנשי מבצעים משני ארגוני מודיעין ידידותיים. היא לחלוטין חרגה מהפרוטוקול, לטעמם. הם כועסים, אבל לא מראים דבר כלפי חוץ. הם חייבים אותה שתהיה לצידם.

שלושתם שותקים והשניים נבוכים. היא מחייכת אליהם עכשיו בפעם הראשונה מתחילת הערב. חיוך רחב,אמיתי. הם חשים הקלה, כמעט מתאהבים בה, ותכנון המבצע המשותף יוצא לדרך.

בשעת לילה מאוחרת שבים השניים לשגרירות ומדווחים בטלפון המוצפן לראש מינהלת המבצעים ב’סוכנות’: “ארוחת הערב במלון האסלר עשתה זאת שוב”…

באותה שעה, מדווחת “האשה מאיספהאן” לראש המוסד בשיחה מטלפון ציבורי במרכז רומא: “רציתי לזרוק אותם כבר בדקה הראשונה לפגישה, ולו בשל המקום המלוקק והכל כך לא מתאים שבחרו לפגישה כזו, שלא לומר התנהלותם הבטחונית בדרך אליה, אבל ביקשת ממני להיות סבלנית הפעם, אז התאפקתי, ובסדר. נלך על זה”.

(מכון המחקר X באיספהאן – מומצא. לא לחפש בגוגל).

הפעלת סוכנים

חוקר פרטי מומלץ של משרד חקירות דיטקט מבצע חקירות בני נוער | חקירות כלכליות לאיתור רכוש ונכסים | מודיעין עסקי|  בדיקת גילוי האזנות סתר ועוד.

כמו כן בחקירות גירושין, אנו מפעילים חוקר פרטי בגידות מנוסה ומקצועי לחשיפת בגידות ולאיסוף ראיות שישמשו בתיק גירושין בבית המשפט.

 חוקר פרטי ייעוץ חינם יעזור לכם להחליט בעניין חקירה המתאימה לכם.

 

פנו למשרד חקירות דיטקט לשיחה דיסקרטית וקבלת מידע ראשוני !

דילוג לתוכן