חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות גירושין מעקב בגידות


חקירות גירושין | חוקר פרטי חשיפת בגידות | חוקר פרטי גירושין ?


בעלך מתחיל לטפח את עצמו  לפתע פתאום, להגיע הביתה בשעות מאוחרות עקב  “עומס עבודה”  ולהתנהג בריחוק ? אשתך לא נפרדת מהטלפון הנייד, מוחקת הודעות ורשומות שיחות  ואינה זמינה בשעות מסוימות ? 


חקירות גירושין | חשד לבגידה – מה קורה כשיום אחד נדלקת לכם נורה אדומה?

בגידה של בן, או בת זוג, היא אחת מן החוויות הקשות והמטלטלות ביותר שעלול לעבור אדם בחייו ובמקרים רבים היא עלולה להוביל לפירוק המשפחה וליצירת מאבקים משפטיים איומים, שהרי מה יכול להיות כואב יותר מאשר לקבל “סכין בגב” דווקא מאותו אהוב שאתו בנינו את חיינו במשותף ?

אנו בדיטקט חקירות אמנם איננו יכול להגן עליכם מבן זוג בוגדני, אך החוקרים הפרטיים שלנו ובעיקר חוקר פרטי גירושין מומחה בגידות ממשרדינו, יכולים לעזור לכם במגוון דרכים ובמקרים רבים אפילו למנוע צרות צרורות… בתור התחלה, אנחנו נחקור את הנושא בדיסקרטיות ומבלי לעורר מהומות ואתם תוכלו לקבל מידע מדויק שיבהיר לכם האם, באמת, חששותיכם נכונים ואם כן, עד כמה המצב חמור… שהרי במקרים רבים, כשאנחנו רואים את התמונה המלאה והמדויקת, קל לנו יותר להפעיל שיקול דעת ולקבל החלטה הגיונית ולא פזיזה.

גם אם, חלילה, מדובר על בגידה שאין ממנה דרך חזרה, חשוב שכל הקלפים יהיו בידיכם, כדי שלא תיאלצו לנהל מאבק משפטי מתיש ומכוער אשר עלול לפגוע בילדים ולהשאיר צלקות לעוד שנים רבות. ככל שבן הזוג יבין שיש בידיכם את כל המידע והאסמכתאות, כך גבוהים הסיכויים שהוא יסכים לפשרה וירצה לסיים את העניין באופן מכובד וללא מהומות מיותרות.

אז מה, בעצם, אמור להדליק לכם נורה אדומה? מתי כדאי לפנות לחוקר פרטי גירושין? אין תשובה מדויקת, מכיוון שכל מקרה הוא לגופו, אך המאמר שכאן יעזור לכם להבין מהם אותם המצבים שאמורים לגרום לכם לפקוח עיניים והכי חשוב! תזכרו תמיד: ככל שתקדימו לחשוף את הבעיה, כך גדלים הסיכויים שתצליחו לפתור אותה ללא סבל ועגמת נפש איומים.

חקירות גירושין | חשיפת בגידות

לגלות שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם הוא דבר שאף אחד לא מאחל לעצמו.

לעיתים, הספק גרוע מהאמת.  לכן, רבים פונים לעזרה מקצועית של חוקר פרטי בגידות כדי לקבל את ההוכחות לקיומה או אי קיומה של בגידה !

אנו מציעים בין היתר, פתרונות מקצועיים למעקב טכנולוגי אשר חוסך בעלויות -מעקב טכנולוגי – 6500 ₪ לחודש לשימוש אישי | חוקי בלבד !

 

מערכות הקלטת שמע מיוחדות ומקצועיות עם איכות שמע גבוהה וסוללה ארוכת טווח במחיר מיוחד ! 

 

חקירות גירושין באמצעות חוקר גירושין כאשר יש חשד לבגידות | מהם הסימנים הבולטים העלולים לרמז כי בן/בת הזוג שלכם בוגדים בכם ?

ריכזנו עבורכם את הסימנים הנפוצים ביותר אשר עלולים לרמז כי בן או בת הזוג שלכם נמצאים ברומן סודי כלשהו.


התנהלות חשאית עם הטלפון הנייד ועם אפליקציות אחרות כגון פייסבוק אינסטגרם וכו –

הסתרת הטלפון הנייד עם סיסמא, הפיכתו על השולחן ונעילתו באופן קבוע, לא משאירים את הטלפון לבד ונכנסים איתו גם לשירותים ולאמבטיה.

שינויים קיצוניים יחסית במצב הרוח.
עליזות ושמחה בלתי מוסברים, ומצד שני קוצר רוח לא מוסבר ובלתי צפוי.

שינוי בהרגלי החיים , ספורט משקל ומראה.
בן/בת הזוג הבוגדים, עשויים להתחיל לשמור על כושר, להרשם למכון, לשנות סגנון לבוש למושך יותר ולהשיל ממשקלם ק”ג עודפים, הכל על מנת להראות ולהרגיש מושכים יותר.

שינוי בטעם המוזיקלי
לעיתים גם שינוי בטעם המוזיקלי של בני הזוג שלכם עלול להעיד על קשר רומנטי חדש.

נזכרים בפרטים של מקומות אשר ביליתם בהם יחדיו ( אך בפועל מקומות אלו לא זכורים לכם כלל )..
לעיתים, כאשר הרומן הינו ארוך ומתמשך, בני הזוג שלכם עלולים לפלוט בשיחת חולין ולהעלות זכרונות ממקומות בהן כביכול ביליתם יחדיו אך בפועל הם בילו במקומות הללו עם האדם עמו הם מנהלים רומן.

בן/בת הזוג זקוקים לפתע להרבה פרטיות
בן/בת הזוג מסתגרים בחדר לזמן ממושך, נמצאים בשירותים או במקקלחת לזמן ארוך מהרגיל יחד עם הטלפון הסלולארי שלהם כמובן.

צמצום היחסים המיניים איתכם, למינימום
בני הזוג הבוגדים ימצאו סיבות שונות ומשונות שלא לקיים איתכם יחסי מין.

בן/בת הזוג הבוגדים יסתירו את פעילותם הפיננסית
בני הזוג הבוגדים יסתירו את הרכישות שלהם מכם. הם ימשכו כספים במזומן מהחשבון על מנת שלא להשאיר הסטורית אשראי. בדרך כלל הרכישות יכללו בגדים חדשים, הלבשה תחתונה חדשה, בשמים ולעיתים גם תשלום למלון.

בני הזוג הבוגדים יבלו זמן רב יותר ב”עבודה”
בני הוזג הבוגדים חוזרים בשעות מאוחרות הביתה ומתרצים זאת בתפקיד חדש שקיבלו או בעומס עבודה חריג.

בני הזוג שלכם הופכים למנותקים
אחד הסימנים של רומן ארוך ומתמשך היא תחושת ניתוק מחיי הנישואין. לעיתים ניתן להבחין כי בן/בת הזוג הינם מנותקים, חולמניים, ופשוט “בעולם משל עצמם”.

 

מהי בגידה?

לעיתים, בני זוג חווים משבר פתאומי ביחסים, או להיפך, עוברים תהליך איטי וממושך של התרחקות אחד מהשני. לא תמיד התחושות הללו הן הדדיות ולעיתים צד אחד ממשיך לאהוב ולכבד, ואילו הצד השני, כבר חושב על חש שחיקה כתוצאה מהשגרה וההרגל. כל אחד מגדיר בגידה בצורה שונה- האם מפגש חד פעמי נחשב בגידה, או רק רומן ארוך הוא בעצם בגידה? האם לחשוב על אישה אחרת הופך את הגבר לגבר בוגד או שחייב להיות בינהם מגע פיסי? ומה לגבי קשרים באינטרנט? האם שיחות ארוכות אל תוך הלילה של אשתך/בעלך עם גבר/אישה אנונימיים הן בגידה או לא? הגדרתה של בגידה היא אישית ומורכבת ולעיתים מביאה את בן אן בת הזוג להשתמש בשירותיו של חוקר פרטי לגילוי האמת.

לקבלת פרטים ומידע נוסף בחקירות גירושין ומעמד אישי ולשיחת ייעוץ חינם, התקשרו עכשיו !

 

חקירות גירושין בגידות | מה צריך להדליק לכם נורה אדומה?

בני זוג רבים, מגיעים לחוקר פרטי או לחוקר פרטי גירושין ספציפי,  לאחר שכבר יש להם חשדות שבן הזוג בוגד בהם. הסימנים הקלאסיים לבגידה נראים לפעמים תמימים לכאורה: פגישות בשעות לא רגילות, עומס פתאומי בעבודה וחזרה בשעות מאוחרות, שיחות טלפון בשעות מוזרות, מענה לטלפון בלחש או ניתוק השיחה ברגע בן הזוג חוזר הביתה, קבלת הודעות SMS המעלות חיוך קטן על פניו ומחיקה מיידית שלהן, שמירה על הטלפון כעל אוצר בלום.

לחילופין קורה מצב הפוך בו בן הזוג מתייחס האם אתם מרגישים אליכם בצורה שונה ויותר מופגנת מבעבר כמו למשל קונה פרחים, עוזר במטלות הבית, לא מקשה אם אתם רוצים להיפגש עם חברים.

לעיתים, הפגנת חיבה יתרה היא סימן לרגשות אשמה. כשאחד מהסימנים הללו מתקיימים או יותר.

במקרים לא מעטים מדובר בחשדות לא מוצדקות,לצורך כך רצוי להסתייע בשירותיו של חוקר פרטי מקצועי בתחום גירושין | בגידות | חשיפת בגידה, בכדי לא להיקלע למצבים של עיקוב חובבני אשר יביא אתכם למצב לא נעים של גילוי על ידי בן הזוג בעיקר אם החשד אינו מוצדק.

חקירות חשיפת בגידות בתחום האישות הינן חקירות מורכבות ורגישות, בייחוד בשל המרכיב האנושי המעורב בהן.

פעמים רבות מדובר במשפחות בעלות ילדים, רכוש משותף ושנים של היסטוריה, כך שכל צעד צריך להיעשות ברגישות יתרה.

כאשר בוחרים משרד חקירות לאימות חשד בחיי נישואין חשוב להבהיר לחוקר פרטי מקצועי בתחום גירושין חשיפת בגידות, בדיוק מה אתם מבקשים לבדוק ולהשיג מחקירה זו, מהם הקווים האדומים שלכם וכמה חושפני המידע שהינכם רוצים לקבל.

אם אתם מעדיפים שלא לקבל תמונות מפורשות, ציינו זאת בפני החוקר, אם ברצונכם לאסוף כמה שיותר מידע יידעו את החוקר ובנו יחד עימו תוכנית פעולה.

בשל רגישות הנושא חשוב שתהיה כימייה בסיסית ביניכם לבין החוקר הפרטי, תחושה של אמון וביטחון חשובה מאוד ותסייע לעבור את התהליך הלא נעים בשלום.


חשד בבגידה ?

אז מה עושים כשחושדים בקיומה של בגידה?  

חקירות חשיפת בגידות בתחום האישות, הינן חקירות מורכבות ורגישות, בייחוד בשל המרכיב האנושי המעורב בהן.

פעמים רבות, מדובר במשפחות בעלות ילדים, רכוש משותף ושנים של היסטוריה, כך שכל צעד, צריך להיעשות ברגישות רבה.

יתרה מכך, כאשר בוחרים משרד חקירות לאימות חשד בחיי נישואין, חשוב להבהיר לחוקר בדיוק מה אתם מבקשים לבדוק ולהשיג מחקירה זו, מהם הקווים האדומים שלכם ומהי רמת המידע אליו אתם מסוגלים להחשף ולהתמודד עמו.

אם אתם מעדיפים שלא לקבל תמונות חושפניות ומפורשות, הקפידו לציין זאת בפני החוקר, ומצד שני, במידה וברצונכם לאסוף כמה שיותר מידע מפליל מבלי לבחול בשום אמצעי, אך ע”פ החוק, יידעו את החוקר ובנו יחד עימו תוכנית פעולה.

בשל רגישות הנושא חשוב שתהיה כימייה בסיסית ביניכם לבין החוקר הפרטי, תחושה של אמון וביטחון חשובה מאוד ותסייע לעבור את התהליך הלא נעים בשלום.


חושדים שבן הזוג בוגד בכם? זקוקים לחקירות גירושין? מעקבים וחקירות הן לא משחק ילדים! פנו לחוקר פרטי מקצועי ממשרד חקירות דיטקט בכדי לאשש או לשלול בגידה- הימנעו ממצבים לא נעימים אשר יובילו להרס מיותר של חיי הנישואין.  התקשרו עכשיו 050-5501024 או השאירו פרטים בטופס צור קשר
.

החוקרים והבלשים, המועסקים במשרד חקירות “דיטקט”, מאובזרים במיטב הציוד הטכני הקיים, ומספקים תיעוד של בן הזוג ללקוח, אשר ישמש אותו לצורך בניית תיק הגירושין והמעמד האישי והצגתו בבית המשפט.

החקירות והמעקבים בתיקים אלה, מבוצעים על ידי חוקרים פרטיים ועוקבים מיומנים, יוצאי יחידות ממלכתיות מיוחדות, העוסקים דרך קבע בתחום העיקוב והבילוש הסמוי.

זקוקים לייעוץ ? חושדים בבגידה אך חוששים לעשות צעד שגוי ?


צרו קשר עכשיו לשיחת ייעוץ חינם כאשר יש לכם חשד לבגידות של בן הזוג !

ללמוד עוד על תשלום דמי מזונת לחצו כאן…

עוד על חשד בחיי הנישואין…

דילוג לתוכן