חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות דיבוב תחת כיסוי – להגיע לחקר האמת!


כי גם את השפתיים הכי חתומות בעולם אפשר לפתוח, אם רק יודעים איך…

לפעמים אין לך שום דרך להגיע אל האמת, חוץ מאשר לגרום לאדם היחיד בעולם שיודע אותה לפתוח את הפה שלו ולהגיד מה בדיוק קרה… אלו הם בדיוק המקרים שבהם צריך להפעיל מדובב מקצועי.

אין עוד כמעט אף תחום שבו מביא החוקר את יכולותיו לידי ביטוי, כמו הדיבוב ! אם יש משהו המבדיל בין מקצוען לחובבן ובין נמר לחתלתול, זאת החקירה הסמויה. חוקר סמוי טוב הוא אומן עם סבלנות אינסופית, יכולות אנושיות מעולות וקור רוח, המסוגל לגרום לכל זוג שפתיים להיפתח ולשפוך לאזניו את האמת… את אותה האמת שלה אתה זקוק, כדי להוכיח את הטענות הצודקות שלך…

בין אם מדובר בבן זוג שאולי בוגד, ילד שאולי מסתובב בחברה מפוקפקת, או שותף עסקי המתנהג בצורה מעוררת חשד, החוקר הסמוי מסוגל לרכוש את אמונם ולגרום להם לשפוך את הלב ואת האמת ולהביא לכם את התמונה המלאה.


אבן היסוד עליה הוקם משרד חקירות דיטקט הינה חקירות בתחום הדיבוב וחקירות סמויות. החוקרים הפרטיים ממשרדינו הינם בעלי מקצועיות רבה, ידע והבנה פסיכולוגית עמוקה הדרושה לביצוע חקירת דיבוב סמויה מוצלחת.

חקירות דיבוב תחת כיסוי הן חקירות שנעשות כאשר יש צורך בחילוץ מידע מאדם מסוים, ואין אפשרות להשיג את המידע באמצעות מעקב או ריגול בלבד. חקירות דיבוב תחת כיסוי הן למעשה שיחה עם האדם החשוד או הנחקר, באופן שבו לא ידע כי השיחה שהוא מנהל היא למעשה חקירה. חוקר פרטי במרכז ומורשה רשאי לבצע חקירות דיבוב תחת כיסוי על מנת להשיג מידע הדרוש לחקירתו, באופן חוקי לחלוטין.


חקירות דיבוב תחת כיסוי

חקירות דיבוב תחת כיסוי מקדמות פעמים רבות את תהליך החקירה בצורה משמעותית, משום שבאמצעות דיבוב ניתן להשיג פרטי מידע שקשה עד בלתי אפשרי להשיג בדרכים אחרות. עם זאת, חשוב לדעת כי על מנת לבצע חקירות דיבוב תחת כיסוי יש צורך במיומנות גבוהה בתחום. ללא מיומנות מתאימה, החוקר המבצע את הדיבוב עלול לעורר חשד אצל הנחקר, ואף להיחשף – מה שיוריד לטמיון את החקירה כולה.


שילוב של חקירות דיבוב תחת כיסוי בחקירה

חקירות דיבוב תחת כיסוי נעשות כחלק מתהליך חקירה כללי, במגוון נושאים שונים. כך, למשל, אם נערכת חקירה לבירור מעמד אישי של אדם כלשהו, במקביל לחקירה בבנקים, במקום העבודה וכדומה, ניתן לבצע חקירות דיבוב תחת כיסוי, ולשלוח אליו חוקר או חוקרת, שבמסווה של שיחה ידידותית, חיזור וכדומה יבררו פרטים אודות הנכסים שהוא מחזיק וכן הלאה. גם בחקירות עסקיות, כמו במקרים של חשד למעילה וכדומה, ניתן לשלוח חוקר פרטי במסווה של יזם עסקי או בעל עסק מקביל, למשל, על מנת לדובב את הנחשד על פי הצורך בתהליך החקירה. בסופו של תהליך, יצליח החוקר להשיג מידע רלוונטי ומוכח, אותו יוכל להציג בבית המשפט בסיום החקירה.


הכישורים הנדרשים בחקירות דיבוב

על מנת לבצע חקירות דיבוב תחת כיסוי יש צורך ביכולת בינאישית גבוהה במיוחד, ובידע והבנה פסיכולוגיים. זאת, על מנת לבצע את החקירה מבלי לעורר חשד אצל הנחקר, ואף מעבר לכך, על מנת ליצור אצל הנחקר רצון לשתף פעולה עם החקירה. חקירות דיבוב תחת כיסוי צריכות להיות מתוכננות היטב מראש, ובמקביל, להיעשות על ידי חוקר פרטי יצירתי, גמיש ובעל חשיבה מהירה.

 

דילוג לתוכן