D-Tect® in Israel
 
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו"ל בתחומי חקירות שונים כמודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. מנהל המשרד חוקר פרטי בעל ותק של למעלה  מ 25 שנות ניסיון ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה. פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024

משרד חקירות

צרו קשר - Contact Us

חקירות מרמה והונאה

שאף אחד לא יעבוד עליכם...

מרמה והונאה הן שתי עבירות מרגיזות וכואבות במיוחד, מכיוון שבניגוד לגניבה, או שוד, כאן הגנב שפוגע בכם לא בא בלילה, בשקט ובהיחבא ואף לא מכוון אקדח לראשכם... ושלא תבינו אותי לא נכון, אין שום דבר נעים בפריצה לבית, אך התחושה שאתם חשים כאשר אתם מגלים שמי שבטחתם בו, הוא בעצם נוכל, היא תחושה נוראית ! הרמאי מפשיט אתכם בערמה מכל שכבות ההגנה שלכם וגורם לכם להרגיש טיפשים, פראיירים, חסרי אונים וחסרי ביטחון, כאשר היקף הנזק עלול להיות מחריד.

בעיקר כיום, בעידן האינטרנט, כשמעשי מרמה והונאה כמו: התחזות, ריגול, גניבת זכויות יוצרים, הפצת תמונות וסרטונים אינטימיים, או השתלטות של ממש על חשבונות בנק באינטרנט, הפכו לעניין של יום ביומו, אתם חייבים לערב משרד חקירות מקצועי ומיומן כדי להיות צעד אחד, או שניים, לפני אותם נוכלים המנסים לנצל לרעה את תום ליבכם...

אם יש לכם חשש, ואפילו קל, שמישהו מנסה לרמות אתכם, או אם כבר הבנתם שמישהו רימה אתכם, התקשרו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות.


חקירות מרמה והונאה הינו תחום חקירות בו יוכל חוקר פרטי במרכז או מאזורים נוספים בישראל ממשרדינו לסייע לקרבנות למעשה מרמה והונאה אשר כתוצאה ממעשה זה נגרמו לקרבן הפסדים כספיים, רכושיים או כל רכוש קנייני אחר. באמצעות חקירה פרטית שיבצעו חוקרים פרטיים ממשרדינו, ניתן יהיה להתחקות אחר עקבותיו של הנוכל ובאמצעי חקירות מתוחכמים לבנות תיק הוכחות בו יוכח מעשה המרמה.

פנייה לחקירות דיטקט עשויה להוביל לחשיפת ממצאים רבים בנוגע למעשה פלילי שהתרחש. חוקרים פרטיים ממשרד דיטקט יאסוף עבורכם מידע רב על מרמה, מעילות, הונאות, וגניבות נוספות.

מהי בעצם הונאה ?

פעולת הטעייה מכוונת של אדם או קבוצה אשר גורמת נזק לקרבן, נקראת הונאה. בדרך כלל המניע לביצוע ההונאה הינו חומרי “קבלת דבר במרמה במרמה“. לעיתים תתבצע הונאה רק לצרכי הנאה מעצם גרימת הנזקים לקרבן כדוגמת פריצות לרשתות מחשבים, השתלת וירוסים ותוכנות זדוניות וכיוצב.. דיטקט חקירות נתקל במקרים בהם חשיפת המרמה התבררה כנקמה של שותף ממורמר או בן זוג ננטש אשר השתמש בהונאה לגרימת נזק כספי ולעיתים גם תדמיתי חברתי למרומה.
בחוקי המרמה הפלילי, הונאה היא פשע כאשר מדובר בעבירה אשר מבוצעת בכוונה על מנת לפגוע באדם האחר.

 

משרדינו עובד בצמידות עם משרד עורכי דין פלילי המתמחה בתיקי מרמה והונאה ומלווה את הלקוח אשר נפל קרבן למעשה הונאה, בכל נושא ההיבטים המשפטיים, הגשת התלונה ברשויות אכיפת החוק, תביעה אזרחית בניסיון להשבת הכספים שהוצאו במרמה ועוד.

 

 

תוכלו לקרוא עוד, על מגוון סוגי הונאות דרך הקישורים המופיעים בתחתית דפי האתר

Tags: חוקר פרטי, חקירות הונאה, משרד חקירות, חברת חקירות פרטית, חוקר פרטי איתור אנשים