חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

מידע עיסקי


בעולם העסקים של ימינו, ידע הוא כוח. על מנת לתכנן מהלכים אסטרטגים נכונים ולהיות צעד אחד לפני המתחרים חייבת כל חברה לבסס לעצמה מודיעין עסקי | מידע עסקי שוטף אשר מטרתו לדעת, ללמוד, להגיב. 


מהו מידע עסקי

מידע עסקי הינו מידע רלוונטי לתחום בו אנו פועלים והוא מתמקד בעיקר במידע עסקי אודות השוק המקומי והבינלאומי ובמידע אודות המתחרים.  כאשר מדברים על מידע עסקי רחב שוק, ניתן להתייחס למידע עסקי אודות תנודות שוק, שינויים רדיקלים בתחום, גילויים חדשים או שינוי המפה העסקית. מידע עסקי אודות מתחרים יכול להתמקד במהלכים של ארגונים מתחרים, החלטות עסקיות שנעשו, שינויים בתוך המבנה הארגוני של המתחרים, החלטות שיווקיות ועסקיות, שיתופי פעולה, השקעות כספיות וכדומה.  ידע מוקדם מסייע לך להחליט החלטות מתוך עמדה של כוח,  כאשר כל הנתונים פרוסים לפנייך. מידע עסקי מהימן יכול להטות את כף מהאוזניים במקרים בהם ישנה התלבטות אודות ביצוע מהלך או החלטה.

בעבר הייתה נישת המידע העסקי נחלתן של חברות גדולות בלבד, אולם כיום גם חברות קטנות ובנוניות משתמשות במשיגי מידע על מנת לקבל כמה שיותר מידע עסקי אודות המתחרים. מידע עסקי חשוב מאוד בעולם העסקים של ימינו, אך  יחד עם זאת, על מנת שמידע עסקי יהיה לעזר, יש לוודא שאכן המידע שברשותנו הינו מהימן, עדכני והושג בדרך לגיטימית, על מנת למנוע סיבוכים בעתיד. מידע עסקי שגוי עלול לצייר תמונה לא נכונה אשר תוביל למהלך לא נכון ואפילו הרסני.

מסיבה זו חברות וארגונים רבים שמים את תחום המידע העסקי בידיהם המהימנות של משרדי חקירות, אשר לרשותם הידע, הניסיון והטכנולוגיה לבצע מודיעין עסקי איכותי בדרכים חוקיות ולגיטימיות על ידי חוקר פרטי.


חקירות מידע עסקי

למשרד חקירות האמצעים לבדוק את מועד הידיעה, כלומר מתי נמסרה והאם היא עודנה אפקטיבית לקבלת החלטות, האם הידיעה מהימנה, כלומר למי נמסרה, כיצד, איפה. חושיו הבריאים של החוקר ודרכי בדיקה פשוטים, מסייעים לו לדעת הא מדובר בבדל מידע לא מבוסס או במידע עסקי שיש לשקול בכובד ראש. נקודה חשובה לא פחות בה מסייע משרד החקירות בדבר מידע עסקי הינו סינון ידיעות כוזבות.

היות ומודיעין עסקי | מידע עסקי הינו סוד גלוי, לא פעם משתמשות חברות מתחרות בערוץ זה על מנת למסור מידע עסקי מוטעה, אשר יוביל להחלטות שגויות מצד מקבל המידע. מעבר להשגת ובדיקת המידע העסקי, משרד חקירות מבצע הצלבת מידע עסקי על מנת לזהות תופעות או מהלכים אסטרטגים מובנים אצל המתחרים ומסייע בבניית אסטרטגיה מהלכית. כאשר משרד חקירות מרכז את כל המידע, הוא יכול להתבונן על המידע ממעוף הציפור ולנתח את הידיעות תוך בחינה של רצף אירועים, שינויי שוק והגיוניות המהלכים.

משרד חקירות מעניק מענה מקצועי גם לצידו השני של המטבע ומבצע אבטחת מידע על מנת למנוע דליפה של מידע החוצה. תחום זה של אבטחת מידע כולל לווי וייעוץ עסקי ומערכתי, סקרי סיכונים, בניית התנהלות ארגונית, שמירת מידע, תדרוך עובדים ועוד.

 

דילוג לתוכן