חוקר פרטי דיטקט חקירות
החוקרים הפרטיים ממשרד חקירות דיטקט מומחים בביצוע חקירות בארץ ובחו”ל בתחומי חקירות שונים | מודיעין עסקי תחרותי והגנתי, חקירות כלכליות ואיתור רכוש ונכסים, חשיפת בגידות בתיקי גירושין, מעקבי עובדים ומניעת פחת, בדיקות פוליגרף ועוד. עם ותק וניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה, חוקר פרטי ממשרדינו ישמח לעמוד לרשותכם לשיחת ייעוץ והכוונה.  פנו אלינו בדיסקרטיות מלאה 050-5501024
חקירות

חקירות הונאה


חקירות הונאה | חקירות מרמה | חקירות פליליות


מהי חקירת הונאה?

חקירת הונאה קובעת אם התרחשה הונאה ואוספת ראיות כדי להגן על הקורבנות המעורבים.

הונאה היא מצג שווא מתוך כוונה להונות. לדוגמה, אם חברה טוענת טענה ספציפית לגבי מוצר ויודעת שהמוצר לא יעבוד כפי שהובטח, היא אשמה בהונאה. הונאה היא בעיה אמיתית אשר גורמת לאובדן כסף ולעיתים אף לפגיעות בגוף ובנפש.

מה קורה במהלך חקירות הונאה?

חקירות הונאה מתחילות בפגישה בין החוקר ללקוח. הלקוח אשר מזמין את החקירה מסביר מדוע הוא חושד במרמה ומעביר כל ראיה שיש לו התומכת בטענותיו. חוקר הונאה טוב ישתמש במידע ראשוני זה כדי למצוא ראיות ומידע נוספים. לשם כך, הם עשויים להשתמש במעקבים, חיפושי נכסים, בדיקות רקע, חקירות עובדים, חקירות עסקיות ושיטות חקירה נוספות.

סוגים נפוצים של חקירות הונאה

 

הונאת ביטוח

הונאת ביטוח הינה הונאה בה מבוטחים או נפגעי צד ג’ מעלים טענות שווא לקבלת כספים מחברות הביטוח.

הונאה ארגונית

הונאה ארגונית כוללת נושאים כמו גניבת מידע מעסקים, חשיפת מידע על לקוחות, גניבה ממעביד וכדומה.

הונאה פיננסית

העלמת מס, שחיתות ציבורית, הונאות שירותי בריאות, הונאות טלמרקטינג ומימון טרור כולן נופלות תחת הונאה פיננסית.

הונאת גניבת זהות

עם חקירה בתחום של הונאת גניבת זהות, חוקר פרטי יחפש בקשות חריגות להלוואות או כרטיס אשראי, משיכות כוזבות מחשבונות בנק, שימוש חריג ומזור בכרטיסי חיוג ושימוש בשם חלופי של מבצע ההונאה.

הונאת קניין רוחני וגניבת מותג

בהונאות אלו זייפנים מייצרים מוצרים מזויפים שונים, בדרך כלל של מותגים. בחקירות אלו חוקר פרטי מבצע חקירות סמויות וביום רכישה של מוצרים מזויפים, איתור המחסן בו הזייפנים מאחסנים את הסחורה וכדומה. לאחר השגת הראיות, פונה בעל הזכויות בקניין הרוחני המופר למטרה לצורך הגשת תלונה, פשיטה על מקום המחבוא של הסחורה, החרמתה ומעצר החשודים. דיטקט חקירות מתמחה בתחום חקירות קניין רוחני. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף

הונאה באינטרנט

הונאה באינטרנט מתרחשת כאשר נוכלים מנסים לנצל קורבנות דרך האינטרנט. זה כולל גניבה של מידע אישי או עסקאות הונאה שגורמות לאובדן משמעותי של כסף.


למה לפנות אל חוקר פרטי מומלץ לחקירת הונאה ?

אם אתה קורבן להונאה, אתה עלול להפסיד סכומי כסף משמעותיים ובמקרים מסוימים גם את שמך הטוב. עם זאת, הוכחת הונאה שהתרחשה בפועל יכולה להיות מסובכת וייתכן שראיות שאתה אוסף בעצמך לא יהיו קבילות בבית המשפט. חוקר מוסמך ומנוסה של משרד חקירות דיטקט, יעזור לך לקבל את הפיצוי המגיע לך.

חוקר פרטי | חקירות הונאה, חקירות פליליות ומעקבים

👍 חוקר פרטי לחקירות הונאה ומרמה – מעקבים וחקירות ברמה אחרת.

👍 חוקר פרטי ייעוץ חינם 24/7 ללא כל התחייבות.

👍 חקירות איתור רכוש ונכסים בארץ ובחו”ל |  חקירה כלכלית עם תוצאות.

👍 חוקר פרטי כאשר אתם זקוקים ל איתור האזנות סתר.

👍 שימוש בציוד ריגול המתקדם ביותר כיום.

👍 חוקר פרטי למעקב בגידות | שירות חקירות ללא פשרות!

👍 פתרונות לבעיות סבוכות ומורכבות. חוקר פרטי לחקירות בישראל | חקירות בחו”ל.

פנו אל חוקר פרטי מומלץ ממשרד חקירות דיטקט אשר נותן שירות 24/7 בארץ ובחו”ל :

050-550-1024 📞


האם עובדים משתמשים בטקטיקות הונאה כדי להונות את העסק שלך?

עובדים מועלים במיליוני דולרים רבים ממעסיקיהם מדי שנה. כל העסקים צריכים להיות מודעים להונאות העובדים הנפוצות ביותר.

ממצאים מסקר האבטחה הלאומי הקמעונאי בארצות הברית מצביעים על כך שגניבה על ידי עובדים פירושה הפסדים שנתיים של יותר מ-14.6 מיליארד דולר, מה שאומר שמעילה וחוסר יושר של עובדים הם סוג ההונאה היקר ביותר שמשפיע על עסקים כיום.

עם זאת, עסקים רבים אינם מודעים להשפעה שיש לעובדים לא נאמנים על העסקים שלהם.


ישנן דרכים רבות שעובדים עלולים לגנוב מעסק:

עובדים שיש להם גישה להנהלת חשבונות ומזומנים בעסק יכולים לנתב כסף לכיסם. אפילו עובדים שאין להם גישה לכסף יכולים לגנוב מוצרי חברה ואפילו ציוד עסקי שיכול בקלות להסתכם בהפסדים של אלפי דולרים.

הסוואת גניבות כפסולת או כ”חוב” לקוח שלא שולם. עובדים רבים גונבים מוצרים או כסף ומסווים את הגניבה תחת אובדן, חוב שלא שולם מקניין ועוד. הם עשויים לדווח על מזון או חפצים שנגנבו, כמקולקלים, למשל. הם עשויים גם לדווח על כסף שהעלימו ככסף שנמסר עבור משלוחים או הוצאה לגיטימית אחרת.

עובדים עלולים לספק ללקוחות כמויות קטנות יותר של מוצרים ולקחת את הפרש הכמויות לביתם. הונאה ערמומית זו עלולה להעניק לכל עסק שם גרוע. לעובדים חסרי מצפון בתעשיית המזון יש תנאים אידיאליים להונאה מסוג זה.

עובד עשוי לעבוד במסגרת עבודתו בעסק מסוים, בעבודה נוספת ללא ידיעת המעסיק והוא מקבל שכר עבור עבודה שבעצם לא ביצע.

אם אתה חושד שקיימת הונאת עובדים בעסק שלך, יהיה זה חכם לנקוט בצעדים יזומים כעת. מומחים רבים טוענים כיום שחוסר יושר של עובדים עשוי להיות אחת הסיבות המובילות לכך שעסקים נכשלים. איתור עובדים בלתי הגונים וסיום עבודתם, היא חובה בעשויה אף להציל את העסק במקרים רבים.

כל בעל עסק צריך להתחיל להסתכל בקפידה על ניהול החשבונות בעסק אף הוא, כדי לבדוק חשדות לחוסר עקביות מרמה והונאה..


חוקר פרטי חקירות הונאה

אם מתגלים אי סדרים כספיים בעסק, חובה לשכור חוקר פרטי. עצם פיטורי עובד לא הגון עלול להביא לתביעת פיטורים שלא כדין, ובמחלוקות משפטיות אלו, החובה על בעלי העסקים להוכיח כי צדקו בפיטורי העובד. עדיף להזמין חוקרים פרטיים גם אם אינך יכול לאתר את מקור הגניבה. חוקרים פרטיים יכולים לזהות מי גונב ויכולים למצוא דרכים ספציפיות לעצור את התהליך. הם יכולים גם לאסוף ראיות כדי שמעסיקים יוכלו לפטר עובדים אשר ביצעו הונאה, ללא חשש מתביעות, והם גם יכולים לתבוע בחזרה חלק מהכסף שהעובדים הוציאו במרמה במהלך המעילות שלהם.


הונאות נדל”ן נמצאות במגמת עלייה: הגן על עצמך

הונאות נדל”ן נמצאות במגמת עלייה. הכרת ההונאות הפופולריות בתחום זה ולדעת כיצד להגן על עצמכם מפני פעילות פלילית מסוג זה היא חיונית.

הונאת נדל”ן היא מונח גג לפעילות פלילית הכרוכה בפעילות פלילית בנדל”ן שבדרך כלל מסתכמת ביותר מגניבה רגילה. לפי סטטיסטיקה חדשה, נראה שהבעיה מחמירה.

מהי הונאת נדל”ן?

סוג זה של הונאה הוא בדרך כלל אמצעי לגניבת כסף מבעלי בתים או מלווים, והיא יכולה ללבוש צורות רבות:

לפעמים, נוכלים מתחזים לאנשי מקצוע בתחום הנדל”ן כדי לאסוף כסף עבור שירות ספציפי בתחום הנדל”ן מבעלי בתים, מלווים, מבעלי משכנתאות או אחרים. ברגע שהם קיבלו את התשלום, הם עלולים להיעלם במהירות. חוקר פרטי יכול לבדוק את זהות איש המקצוע לפני שתתקשרו עמו.


הונאות הכרוכות בהשקעות

חלק מהפושעים מכוונים למשקיעים, במיוחד למשקיעי נדל”ן חדשים. הם עשויים לשווק מוצרים שונים ומידע המבטיחים למשקיעים את סודות ההשקעות או שהם עשויים לשווק הצעות השקעה ממשיות. ברגע שהמשקיע משלם, הוא בדרך כלל מגלה שהוא שילם על דבר חסר תועלת לחלוטין או על משהו ששווה הרבה פחות מהמחיר המבוקש.


גניבת זהות הגורמת לגניבת בעלות בנדל”ן או הון עצמי

זוהי הונאה פופולרית מאוד. עבריין יגנוב את זהותו של אדם ויקבל משכנתא על שמו. בווריאציה אחרת, הנוכל יכוון לבעלי בתים ויגנוב את זהותם על מנת להתחזות לבעל הבית ולקבל הלוואת הון עצמי.

קורבנות של הונאת אלו עלולים שלא לשים לב שמשהו לא בסדר עד שהם יתחילו לקבל שיחות ממלווים. למרות שאולי המלווים לא בדקו את זהות מבקש ההלוואה בקפידה, המלווים יפעילו לעתים קרובות לחץ על קורבן ההונאה לשלם. פנייה אל משרד חקירות פרטיות עשויה לעזור לכם להתמודד עם הונאת גניבת זהות.


הונאות מימון לא חוקיות

מלווים נוכלים עשויים להציע לבעלי בתים משכנתאות בתעריפים לא חוקיים או בתנאים בעייתיים. הונאות הלוואות הון בית נופלות לאותה קטגוריה. בעלי בתים עשויים להירשם להלוואות הון לבית רק כדי לגלות שהתנאים הופכים את ההלוואה שלהם לבלתי ניתנת להחזר ומובילה להפסד הבית.


הונאות הכוללות מידע מזויף

יש רמאים שיוצרים הערכה גבוהה יותר של נכס או מזייפים מידע , בכדי לקבל הלוואת דירה. עד שהמלווים הבינו את טעותם, הנוכל נעלם מזמן עם הכסף.


מה אתם יכולים לעשות כדי להגן על עצמכם ?

היזהרו עם חוזים. תמיד יש להצטייד בחוזים כתובים לכל עסקה גדולה ולבדוק את החוזים הללו על ידי עורך דין מוסמך.

עקבו אחר דוחות אשראי. בדיקת דוח אשראי היא דרך טובה לוודא שלא נוספו משכנתאות חדשות. דוחות אשראי הם דרך טובה לתפוס נוכלים מהר, אולי בזמן שהם עדיין בארץ וניתן לתפוס אותם. חוקר פרטי אשר מתמחה בחקירות איתור חייבים, חקירות כלכליות וחקירות יכולת, עשוי לעזור לכם בך.

בדקו תמיד מוכרים של מוצרי נדל”ן, מלווים, לווים ואחרים. אם סכומי כסף גדולים צריכים להחליף ידיים, ביצוע חקירות רקע יכולה לחשוף פעילות פלילית בעבר או בעיות אחרות שיכולות להוות דגל אדום.

מה אם זה מאוחר מדי?

מי שכבר נפגע צריך לפנות לעזרה משפטית ולעזרתו של חוקר פרטי מומלץ ומקצועי. ייעוץ משפטי יכול לעזור לנפגע להבין את זכויותיו ואפשרויותיו. חוקר פרטי יכול למצוא את הנוכל ואת כל הנכסים שברשותו אשר ניתן להשתמש בהם. חוקר מוסמך יכול למצוא קורבנות אחרים של אותו רמאי, דבר שיכול לסייע בהגשת תביעה מבוססת יותר נגדו.


סיבות לשכירת חוקר פרטי לבירור תביעות כוזבות לפיצויי עובדים ממעסיק.

חוקר פרטי הוא אדם מיומן לטפל בתביעות פיצויים כאלה של עובדים ממעסיק. הוא/היא משתמשים בכלים שעוזרים לחשוף את ההונאה ולספק הוכחה קבילה בבית המשפט.

השלב העיקרי בחקירת תביעת הפיצויים לעובדים הוא בירור האם מתבצעת הונאה. כדי לחשוף הונאה בתביעות פיצויים יש צורך לפעול מהר ולפני השמדת הראיות. חוקרים פרטיים משתמשים במספר טכניקות כדי לגלות תביעות הונאה לפיצויים לעובדים כגון


ראיונות ומחקר

חוקרים פרטיים מראיינים בדרך כלל עובדים המבקשים תביעות פיצויים ממעסיקם. שאלון הריאיון מכיל את כל סוגי השאלות המבססות כל פרט בתביעה. התשובות נרשמות ויכולות לשמש כראיה בבית המשפט. חוקרים פרטיים אוספים את כל המסמכים כמו עדויות מצולמות לאירוע ועותקי טיפול שעוזרים לאיתור הונאה. חקירה פרטית בתביעות פיצויים לעובדים יכולה לחשוף מידע רב שבדרך כלל לא יושג באמצעות תצפית ומעקב בלבד. חוקר פרטי מכיר את המקומות והדרכים הנכונות לבצע מחקר ולאסוף מידע שיכול לשפוך אור על קיומה של הונאה.


חקירות רקע | חקירות פרופיל

חוקרים פרטיים עורכים בדיקות רקע כדי לבדוק אם העובד נפצע באמת. חקירת רקע כוללת בדרך כלל בדיקה של תביעות כלשהן בעבר והאם העובד הורשע בתביעות הונאה כלשהן בעבר.


מעקבים

חוקרים פרטיים משתמשים בסוגים שונים של מעקבים כולל אודיו ווידאו כדי לקבוע אם העובד באמת נפגע כפי שהוא/היא תבעו בתביעת הפיצויים. במקרה של תביעת הונאה, ניתן לספק את תיעוד המעקב כהוכחה שמראה שהעובד הגזים במצבו הרפואי או פציעתו.


איסוף ראיות

לראיות תפקיד חשוב בהוכחת פיצויי עבודה במרמה ושוללות פיצויים כאשר התביעה אינה לגיטימית. חוקר פרטי עשוי לאסוף כמות לא מבוטלת של ראיות שיכולות לשמש לקביעת סכום הפיצוי הנכון על פי חוק.

לפיכך, שכירת חוקר פרטי היא הדרך הטובה ביותר לטפל בצורה חכמה בתביעות פיצויים לעובדים ולמנוע הונאה.זקוקים ל חוקר פרטי דחוף | בלש פרטי דחוף ?

צריכים חוקר פרטי לביצוע צוו מעצר חקירות הונאה או הוכחת  בגידות ?

חוקר פרטי ממשרד חקירות בינלאומיות דיטקט, מבצע חקירות מקצועיות 24/7.

פנו אל דיטקט חקירות לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא התחייבות לצורך חקירת הונאה, חקירה פלילית, חשיפת בגידות, איסוף מודיעין עסקי, חקירות כלכליות, איתור רכוש מוסתר ועוד, בישראל או בחול :

050-550-1024 📞

חקירה סמויה של כנופיית פושעים באירופה

 

דילוג לתוכן